Jump to content
8anasis

Μεμβράνες

Recommended Posts

Πηγαινε στο βαγιαννακη αν εισαι αθηνα


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πάντως δεν έχουμε καθόλου καλή εμπειρία από Βαγιαννάκη. Είχαμε πάει πριν 6 χρόνια περίπου για να ντύσουμε τον ουρανό στο Cupra, αν κάποιος κάνει τον κόπο ας διαβάσει την παρουσίαση της queen για να δει περί τίνος πρόκειται, είναι στην αρχή η 3η φωτό. Είχαμε ζητήσει γυαλιστερό μαύρο 3M που τότε είχε την αντιπροσωπεία ο Βαγιαννάκης. Όλα εντάξει λοιπόν πήγαμε στο ραντεβού μας, μόνο και μόνο για να μας βάλει τελικά μέσα καθυστερημένα και σε στυλ άντε να σας βολέψω και σας. Δεν ξέρω αν του τα χε σπάσει κάποιος πελάτης πριν από μας, αν είχε βριστεί με τους προμηθευτές του ή οτιδήποτε, ο σωστός επαγγελματίας που ενδιαφέρεται για την εικόνα που βγάζει προς τα έξω μαθαίνει να αντιμετωπίζει τον κάθε πελάτη ξεχωριστά σαν να ήταν ο μοναδικός όλης της μέρας. Κερασάκι στην τούρτα, είχε καταλάβει λάθος και νόμιζε ότι είχαμε ζητήσει μαύρο ματ και δεν είχε γυαλιστερό να μας βάλει εκείνη τη μέρα, ούτε την επόμενη γιατί ήταν κλεισμένα τα ραντεβού! Σαν να μην έφτανε η ταλαιπωρία να έρθουμε από του διαόλου τη μάνα, αντί να μας ζητήσει έστω μία συγγνώμη επέμενε ότι εμείς είχαμε κάνει λάθος και του είχαμε ζητήσει ματ! Να σημειώσω επίσης ότι όσο περιμέναμε είχε τουλάχιστον δύο αμάξια μέσα για φιμέ στα παράθυρα που είχαν επιστρέψει γιατί δεν τους είχαν κάνει καλή εφαρμογή. Εννοείται μετά από αυτή την ταλαιπωρία και την αντιμετώπιση δεν ξανακλείσαμε ραντεβού, αντιθέτως στείλαμε email στην μαμά 3M με παράπονα, όπως έκαναν και άλλοι εκείνη την περίοδο. Κατόπιν πήγαμε σε άλλον αντιπρόσωπο, ευγενέστατος και το αποτέλεσμα μας δικαίωσε. Στην παρουσίαση της queen φαίνεται ο ουρανός όπως τελικά τοποθετήθηκε.

Κάποια στιγμή μάθαμε ότι ο Βαγιαννάκης την έχασε την αντιπροσωπεία και τώρα βλέπω ότι δεν την έχει στο site, οπότε μάλλον έτσι εξηγείται.

Τώρα καθένας μπορεί να έχει διαφορετικές εμπειρίες, άλλωστε ακόμα και το χειρότερο μαγαζί θα έχει κάποιους -αρκετούς- ικανοποιημένους πελάτες διαφορετικά δεν θα έβγαινε. Το ζήτημα όμως και συγχρόνως το δυσκολότερο δεν είναι να αυξάνεις τους ικανοποιημένους, αλλά να αγωνίζεσαι να εξαφανίσεις τους δυσαρεστημένους, γιατί πάντα ένα παράπονο διαρκεί περισσότερο από έναν έπαινο, με ό,τι αυτό συνεπάγεται μεγενθυμένο εκατοντάδες φορές. ;)

Ελπίζω από τότε να έχει αλλάξει προς το καλύτερο ο κύριος αυτός.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω βάλει εκεί στο δικό μου 3Μ χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καθένας με την εμπειρία του.

Link to comment
Share on other sites

Για τις μεμβράνες v-kool τι λέτε; Αξίζουν; Επειδή νομίζω ότι είναι διάφανες λογικά δεν υπάρχει πρόβλημα με νομιμότητα και ασφαλιστικές κλπ;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.θα ηθελα να ρωτησω αν υπάρχει κάποια εμπειρια απο μεμβράνες της εταιρείας Global?αξιζούν για τα 130 ευρω που εχουν ή να δωσω αλλα 100 γι τις 3Μ?

Link to comment
Share on other sites

On 11/25/2017 at 12:49 ΜΜ, DubbeR_ChRoniS said:

ποιανου παιδι ειναι αυτη η γκλομπαλ?

αμερικανικες μου ειπαν.απλα ειναι πιο οικονομικες..

http://www.globalwindowfilms.com/

Link to comment
Share on other sites

εγώ από φιμε έχω μείνει ευχαριστημένος από llumar το 2010 που έβαλα την απόχρωση της vw που πρασινηζη .

 

Και τα τελευταία χρόνια σε 2 αμάξια που είχα , μπήκαν φιμε μεβρανες της ASWF , της έβαλα στο Περιστέρι με 110€ σε όλο το αμάξι εκτός από μπροστά, 

 

https://www.e-peristeri.gr/centralglass

 

Πολύ καλή δουλειά και χωρίς ξηλωματα. 

 

Και πολύ πιθανών να ξανά βάλω και στο passat μόλις μπορέσω και φτιάξει και ο καιρός λίγο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε αυτόν τον χώρο πάνω από 20 χρόνια.Η τοποθέτηση αντηλιακών μεμβρανών είναι κάτι παραπάνω από δουλειά για μένα.Μέσα από την   εμπειρία μου και την τεχνογνωσία μου έκατσα και έγραψα ένα ολοκληρωμένο άρθρο για τις αντηλιακές μεμβράνες,θέλοντας να μοιραστώ τις γνώσεις μου στο αντικείμενο αυτό. Εδώ θα βρείτε τα πάντα -τεχνικά,ποιότητες,νομοθεσία και άλλα πολλά. 

Μπορείτε να ρίξετε μια μάτια στο  

https://autofilms.gr/αντηλιακές-μεμβράνες-αυτοκινήτων-α-ω/

Αντηλιακές μεμβράνες τιμές!

Edited by tech-nick
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα

 

Θέλω να βάλω μεμβράνες και είμαι ανάμεσα σε global και aswf που είναι στα ίδια λεφτά πάνω κάτω.. 

 

Εσείς τι προτείνετε;  

Link to comment
Share on other sites

24 λεπτά πριν , Kostas kom said:

Καλησπέρα σε όλη την ομάδα

 

Θέλω να βάλω μεμβράνες και είμαι ανάμεσα σε global και aswf που είναι στα ίδια λεφτά πάνω κάτω.. 

 

Εσείς τι προτείνετε;  

για της global δεν έχω κάποια εμπειρία ούτε ξέρω τι παίζει.

 

για της ASWF είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, της είχα βάλει σε 3 αμάξια μου.

 

στα 110€ έπαιζε η τιμή τους σε κατάστημα στο Περιστέρι τελευταία φορά που έβαλα στο και Passat.

 

μεγάλο ρόλο παίζει η σωστή τοποθέτηση στης μεμβράνες.

Edited by OMINUS
Link to comment
Share on other sites

15 λεπτά πριν , OMINUS said:

για της global δεν έχω κάποια εμπειρία ούτε ξέρω τι παίζει.

 

για της ASWF είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, της είχα βάλει σε 3 αμάξια μου.

 

στα 110€ έπαιζε η τιμή τους σε κατάστημα στο Περιστέρι τελευταία φορά που έβαλα στο και Passat.

 

μεγάλο ρόλο παίζει η σωστή τοποθέτηση στης μεμβράνες.

Ευχαριστώ πολύ!!

 

Θυμάσαι μήπως το μαγαζί;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas kom said:

Ευχαριστώ πολύ!!

 

Θυμάσαι μήπως το μαγαζί;

 

https://www.vrisko.gr/advdetails/63_313a_336db23d6dbg_h_f73b04_d07b6j6047a0d_4cdb3f17_03a56ag_734

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει κι εγώ aswf στον συγκεκριμένο μάστορα στο Περιστέρι και στα δύο αυτοκίνητα...άψογος συνιστάται ανεπιφύλακτα!!!

Link to comment
Share on other sites

20 λεπτά πριν , thodoris91 said:

Έχω βάλει κι εγώ aswf στον συγκεκριμένο μάστορα στο Περιστέρι και στα δύο αυτοκίνητα...άψογος συνιστάται ανεπιφύλακτα!!!

Ωραία ευχαριστώ πολύ θα το πάω αυτή την εβδομάδα και θα σας πω εντυπώσεις !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.