Jump to content
8anasis

Μεμβράνες

Recommended Posts

Καλορίζικες και απροβλημάτιστες.

Στον φίλο παραπάνω:τις alu light είχα βάλει και εγώ σε γκρι σκούρο σαλόνι και δεν είχα κανένα θέμα με την ορατότητα το βράδυ.Ίσως αρχικά μέχρι να συνηθίσουν τα μάτια σου να σου φανούν κάπως αλλά δεν θα έχεις θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους και καλη χρονια! Σχετικα με τις μεμβρανες κατα την τοποθετηση βγαζουν καθολου τις ταπετσαριες απο τις πορτες?Η μπαινουν κανονικα?

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια και απο εμενα!!

Να σας ρωτησω πριν λιγο καιρο εβαλα μεμβρανες στο gti mou σε καταστημα LLumar εβαλα σε ολα τα παραθυρα τις ιδιες alu light "μη νομιμες στα τζαμια οδηγου και συνοδηγου" και το παιδι που μου τις εβαλε εκτος απο το οτι δεν μου εβαλε τα αυτοκολιτακια οτι ειναι LLumar οι μπροστινες, και στην καρτελα για την εγγυηση εχει σημειωσει οτι δεν τοποθετησε στα μπροστινα παραθυρα. και εκτος απο αυτο εχουν αρκετες φουσκαλες ειδικα το πισω παρμπριζ καμια 10ρια τα πισω παραθυρα και 2-3 το παραθυρο του συνοδηγου. Τι ακριβως να κανω να απευθηνθω στον ιδιο η να παω σε αλλο καταστημα LLumar ?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλη Χρονια και απο εμενα!!

Να σας ρωτησω πριν λιγο καιρο εβαλα μεμβρανες στο gti mou σε καταστημα LLumar εβαλα σε ολα τα παραθυρα τις ιδιες alu light "μη νομιμες στα τζαμια οδηγου και συνοδηγου" και το παιδι που μου τις εβαλε εκτος απο το οτι δεν μου εβαλε τα αυτοκολιτακια οτι ειναι LLumar οι μπροστινες, και στην καρτελα για την εγγυηση εχει σημειωσει οτι δεν τοποθετησε στα μπροστινα παραθυρα. και εκτος απο αυτο εχουν αρκετες φουσκαλες ειδικα το πισω παρμπριζ καμια 10ρια τα πισω παραθυρα και 2-3 το παραθυρο του συνοδηγου. Τι ακριβως να κανω να απευθηνθω στον ιδιο η να παω σε αλλο καταστημα LLumar ?

ευχαριστω

.

εννοειται πως θα πας στο ιδιο καταστημα που στις τοποθετησε. Σχεδον ολες οι μεμβρανες κανουν καποιες φουσκαλιτσες μετα τη τοποθετηση, δεν ειναι κατι το ανησυχητικο. Και εγω llumar εχω εδω και 4 χρονια και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

.

εννοειται πως θα πας στο ιδιο καταστημα που στις τοποθετησε. Σχεδον ολες οι μεμβρανες κανουν καποιες φουσκαλιτσες μετα τη τοποθετηση, δεν ειναι κατι το ανησυχητικο. Και εγω llumar εχω εδω και 4 χρονια και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα.

Ωραια θα κανονισω ραντεβου αλλα κανονικα δεν επρεπε να μου σημιωσει οτι εχει βαλει και μπροστα δηλαδη αμα κλεισει το συγκεκριμενο καταστημα και αφου κλεισει μου παρουσιασουν προβλημα, αντε να αποδειξω σε μια αλλη LLumar οτι ειναι και οι μπροστινες LLumar εκει εχω σκαλωσει και εχω σπαστει :/
Link to comment
Share on other sites

Εχουν τρόπο να το βρουν φίλε μου... Και επίσης άλλο μάτι το δικό σου άλλο του ανθρωπου που δουλευει μεμβρανες καθε μερα...

ισχυει !! για να δουμε ελπιζω να πανε ολα καλα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Ξερει καποιος καποιο καλο μαγαζι να περναει μεμβρανες παραθυρων σε προσιτη τιμη η προσφορα στην Θεσσαλονικη σε τι τιμες παιζουνε περιπου

 

Το αμαξι ειναι Golf Mk5 Πενταπορτο σκεφτομαι για ολα τα τζαμια εκτος εμπρος Π/Ζ το 1 σταδιο φιμε/μαυρο.

 

Ευχαριστω.

Edited by Rabbit-Mk5
Link to comment
Share on other sites

Α, κι εμένα με ενδιαφέρει το θέμα τώρα που έρχεται το καλοκαιράκι. Για πείτε καμιά τιμούλα και κανένα καλό μαγαζί. Εγώ πάντως σκέφτομαι να ρωτήσω στο paint Bull στη Λεωφ. Καραμανλή. Θα ενημερώσω μόλις μάθω.

Link to comment
Share on other sites

για δείτε κι εδώ  http://www.allstar-applies.gr/yphresies.el.aspx

 

κάνει πολύ καλή δουλειά και σε golfakia που τα κατέχει.

τιμές δεν γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

οταν ακουω για εγγυήσεις απο διάφορους επαγγελματίες, για το οτιδήποτε...μου σηκώνεται η τρίχα.

Δεν αγοράζουμε εγγυήσεις, παρα μόνο σε μηχανικά εξαρτήματα.

Στην μεβράνη τι εγγύηση (τρόπος του λεγειν) να πάρεις ? και να μην πάρει κάποιος "εγγύηση", αν κάτι πάθει πας και του το περνάς κολλάρο του πωλητή.

Στην ελλάδα τρέχα να μπλέξεις με λογής λογής εγγυήσεις....  και σε έλληνες επαγγελματίες η λέξη "εγγύηση" έχει διάφορες ερμηνείες..

δυστηχώς..

ή μήπως νομίζει κανείς οτι και καλά η εφόρου ζωής (ντεμέκ)  εγγύηση σημαίνει, οτι θα πας μετά απο μερικά χρόνια και θα σε καλύψει εντός της όποιας εγγύησης.. ??

 

μου θυμίζει κάτι τηλεπωλήσεις για ασημικά μαγειρικά σκεύη...100% ανοξείδωτο ατσάλι !! (λένε)  Μόνο με 60€  40 κομμάτια..

παίρνετε και πιστοποιητικό γνησιότητας !!  (του κώλου)  CERTIFICAT !!   

σου βγάζω σε φωτοτυπικό 1000 τέτοια και πιστοποιώ το οτιδήποτε !

φιλικά πάντα και με δόση χιούμορ-αλήθειας

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Χρίστος!!!Μ΄άρεσε ρε μπαγάσα το ντεμέκ χαχαχαχαχαχαα!!!

Και το certificat πλέον λέγεται ΤUV ντεμέκ αλά Τζερμάνια......

Link to comment
Share on other sites

Αρχες του επομενου μηνα θα παω μαλλων για τζαμια και οπ Π/ζ δεν εχω καταληξει το που βεβεα οποιος ενδιαφερεται μπορουμε να παμε και μαζι μπας και παρουμε και καλητερη τιμη....

Link to comment
Share on other sites

Εχει δίκιο ο κρις ασε π λέει με ψηλά γράμματα μονο απο το να γινει μοβ σου δίνει και όχι ξεθωριασμα

Φουσκωσε σε καλύπτει η εγγύηση..γρατζουνια σε καλύπτει η εγγύηση, ξεθωριασμα σε καλύπτει η εγγύηση.. Τα αλλά είναι λογια να αγαπιόμαστε.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

καλά  εσύ εδώ στην Ελλάντα  πίστευε τις όποιες εγγυήσεις.    ιδίως για την γρατζουνιά, ακόμα γελάω...ξέρεις τι θα σου πει  ??

το έκανες εσύ, ή κάποιο παιδί με το χέρι ή κανα παιχνίδι του.

τα καργιολίκια από διάφορους που πουλάνε εγγυήσεις τις ξέρουμε καλά.

καλά ξυπνητούρια και κάθήστε κάποιοι να πληρώνετε και καλά εγγυήσεις σε παροχή υπηρεσιών με λογής λογής υλικά.

 

αντε καλημέρα !

Link to comment
Share on other sites

καλά  εσύ εδώ στην Ελλάντα  πίστευε τις όποιες εγγυήσεις.    ιδίως για την γρατζουνιά, ακόμα γελάω...ξέρεις τι θα σου πει  ??

το έκανες εσύ, ή κάποιο παιδί με το χέρι ή κανα παιχνίδι του.

τα καργιολίκια από διάφορους που πουλάνε εγγυήσεις τις ξέρουμε καλά.

καλά ξυπνητούρια και κάθήστε κάποιοι να πληρώνετε και καλά εγγυήσεις σε παροχή υπηρεσιών με λογής λογής υλικά.

 

αντε καλημέρα !

Έχεις δίκιο ρε φιλέ..θα του λέω άφησε την την εγγύηση αφού ξέρω οτι δεν θα με καλύψεις. Χάλασε η τηλεόραση στο σπίτι ας πούμε έλα μωρέ ποιος την αυτωνει την εγγύηση αφού δεν θα με καλυψει. Χρήμα έχω θα το πετάξω.. Και αν ψαχτεις λίγο θα δεις οτι σε πολλές περιπτώσεις έχει γίνει πληρη αντικατασταση σε γδαρμένο φιμε τζαμί. Γεια σου ελληναρα.. Τέτοιες νοοτροπίες και λεφτά δίχως αποδειξη-εγγυηση μας οδήγησαν εδώ.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.