Jump to content
8anasis

Μεμβράνες

Recommended Posts

Τελικά έβαλα τις μεσσαίες 3Μ και είναι τέλειες....αλλά κάνουν κάτι ανεπαίσθητες φουσκαλίτσες.....

...ΕΡΩΤΗΣΗ: πώς καθαρίζονται από μέσα?????

Οταν λες μεσαιες?? Τις 35αρες ή τις 50αρες??

Για πες γιατι ''ψηνομαι'' και δεν ξερω τι να βαλω...

Υ.Γ.

Παντως απο τις φωτο φαινονται σκουρες...

Edited by karlos
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες μεσαιες?? Τις 35αρες ή τις 50αρες??

Για πες γιατι ''ψηνομαι'' και δεν ξερω τι να βαλω...

Υ.Γ.

Παντως απο τις φωτο φαινονται σκουρες...

Νομίζω είναι οι 35 αρες, και κατά τη γνώμη μου είναι τόσο σκούρες όσο πρέπει, για να δείχνει ώραίο

το αυτοκίνητο και να μην δυσκολεύει την ορατότητα. ...200 ευρώπουλα.....

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα χτες σε ασημι τριπορτο gt το δευτερο σταδιο της madicο.μεμβρανη μπηκε και στο μπροστα τζαμι η οποια κανει τρομερη δουλεια και ισα που φαινεται..τις εβαλα στο λελη στην ηλιουπολη,υπαρχει κ προσφορα προς το club,κ εμεινα απολυτα ικανποιημενος και απο το αποτελεσμα και απο τα παιδια του μαγαζιου.

Edited by monty
Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα χτες σε ασημι τριπορτο gt το δευτερο σταδιο της madicο.μεμβρανη μπηκε και στο μπροστα τζαμι η οποια κανει τρομερη δουλεια και ισα που φαινεται..τις εβαλα στο λελη στην ηλιουπολη,υπαρχει κ προσφορα προς το club,κ εμεινα απολυτα ικανποιημενος και απο το αποτελεσμα και απο τα παιδια του μαγαζιου.

Και ποσο πηγε το μαλλι αν δεν γινομαι αδιακριτος?

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα χτες σε ασημι τριπορτο gt το δευτερο σταδιο της madicο.μεμβρανη μπηκε και στο μπροστα τζαμι η οποια κανει τρομερη δουλεια και ισα που φαινεται..τις εβαλα στο λελη στην ηλιουπολη,υπαρχει κ προσφορα προς το club,κ εμεινα απολυτα ικανποιημενος και απο το αποτελεσμα και απο τα παιδια του μαγαζιου.

Μια φωτο και μια τιμουλα θα μας βοηθουσε...

Σου εδωσε μηπως και κανα χαρτι για τον φοβο των Ιουδαιων?

Ο Λελης ειναι στην Αργυρουπολεως?

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα χτες σε ασημι τριπορτο gt το δευτερο σταδιο της madicο.μεμβρανη μπηκε και στο μπροστα τζαμι η οποια κανει τρομερη δουλεια και ισα που φαινεται..τις εβαλα στο λελη στην ηλιουπολη,υπαρχει κ προσφορα προς το club,κ εμεινα απολυτα ικανποιημενος και απο το αποτελεσμα και απο τα παιδια του μαγαζιου.

Ρε παιδια η μεμβρανη στο μπροστινο παρμπριζ δεν εχει καταργηθει?Ειχαν σταματησει να βγαζουν οι εταιρειες.

Link to comment
Share on other sites

205 το μαλλι..φωτο υποσχομαι σε καμια βδομαδα οταν γυρισω στη βαση μου γιατι τωρα ειμαι σε ιντερνετ καφε..ο λελης ειναι στην ηρωων πολυτεχνειου που ειναι προεκταση της αργυρουπολεως,πολυ κοντα στην κεντρικη πλατεια της ηλιουπολης.χαρτι δινει για κτεο,μαζι με ισοβια εγγυηση.οσο για το θεμα της μπροστινης μεμβρανης απο οτι ξερω,μπορει να κανω λαθος,δεν βαζει η' η 3Μ η' η llumar.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια η μεμβρανη στο μπροστινο παρμπριζ δεν εχει καταργηθει?Ειχαν σταματησει να βγαζουν οι εταιρειες.

Σου θυμιζω οτι ζουμε στην Ελλαδα... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια η μεμβρανη στο μπροστινο παρμπριζ δεν εχει καταργηθει?Ειχαν σταματησει να βγαζουν οι εταιρειες.

Απαγορευοταν κ με τον παλιο ΚΟΚ (ποσο μαλλον με τον καινουργιο)

Οταν ειχα βαλει παλια στο δικο μου (Madico) μου ειπαν οτι μπορει να υπαρξει θεμα κ με ΚΤΕΟ (δεν περναει η βεβαιωση που δινουν για τα πλαινα)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες την παρασκευη τα περασα. 3Μ σε 35αρες....

Κουκλα εγινε αν καιμου φαινετα λιγο σκουρο ειδικα οταν ειναι σε σκια...

Αλλα εαν εβαζα τις 50αρες (το αμαξι ειναι και ασημι) θα ηταν σαν να μην φορουσα τιποτα..

220 ευρω 5πορτο Golf V...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανεις που εβαλε μεμβρανες στην θεσσαλονικη και αν ναι που και ποσο

την ταπετσαρια την βγαλανε η την αφησανε και τα περασανε απο πανω?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανεις που εβαλε μεμβρανες στην θεσσαλονικη και αν ναι που και ποσο

την ταπετσαρια την βγαλανε η την αφησανε και τα περασανε απο πανω?

Κανονικά των δύο μπροστινών πρέπει να βγούν....

αν είναι όμως ο μάστορας ικανός όπως σε μένα ..δεν θα τις βγάλει ...

αλλά θα του βγάλει την π@ν@γία... και θα συχτιρίζει...

όπως σε εμένα :)

Link to comment
Share on other sites

:) - πλεον δεν βγαζουν πλαϊνα παιδια απλα σηκωνουν βγαζουν το πλατικο μεταξυ καπλαμα και τζαμιου τις περνανε και το ξανακουμπωνουν ,δεν φαινεται τιποτα (!)
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά των δύο μπροστινών πρέπει να βγούν....

αν είναι όμως ο μάστορας ικανός όπως σε μένα ..δεν θα τις βγάλει ...

αλλά θα του βγάλει την π@ν@γία... και θα συχτιρίζει...

όπως σε εμένα :)

το που και ποσο δεν ειπες

Link to comment
Share on other sites

σε μενα δεν πειραξαν τιποτα τις εβαλαν με τη μια χωρις να ακουμπισουν τιπατα απο τις ταπετσαριεσ η τα πλαστικα στις πορτες

Link to comment
Share on other sites

το που και ποσο δεν ειπες

Έχω πεί σε προηγούμενο Post ...

2oo ευρώπουλα .......από 260 με εφόρου ζωής εγγύηση...κ.τ.λ.

στα Καμίνια .....το όνομα του αντιπροσώπου της 3Μ το έχω στο αμάξι....

θα σας το πώ όμως....

...για την ιστορία μετά από εμένα φόρεσε μεμβράνες σε μια Porche αξίας 180.000 ευρώ......

τώρα γιατί αμάξι αξίας 180.000 ευρώ δεν είχε φιμέ και έβαλε μεμβράνες.......ντε ξερει.... :)

Link to comment
Share on other sites

...για την ιστορία μετά από εμένα φόρεσε μεμβράνες σε μια Porche αξίας 180.000 ευρώ......

τώρα γιατί αμάξι αξίας 180.000 ευρώ δεν είχε φιμέ και έβαλε μεμβράνες.......ντε ξερει.... :(

Γιατί στη Γερμανία (όπου και φτιάχνεται το αυτοκίνητο) απαγορεύονται οι μεμβράνες στα μπροστά τζάμια. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κακος τους αφησε να τον γραψουνε. αν δεν εχεις χαρτι απο το μαγαζι που τα εβαλες το οποιο λεει οτι περναει απο τα φιμε το 70% του φοτος, τοτε καθεσε και σε γραφουν. αν εχεις το χαρτι ομως τους λες να φερουν φωτομετρο και να μετρησουν τα φιμε, και τους λες " αν τα μετρησεις και τα βγαλεις 69% γραψτε με, αν ειναι 71% καντε τουμπεκι".

το θεμα ειναι οτι δεν εχουν φωτομετρα για να τα μετρησουν.

Μπορει καποιος να μου πει αυτο το 70% απο που εχει προκυψει και το επικαλουνται καποιοι συνεχως??

Εχθες σε συζητηση που ειχα με αστυνομικο μου ελεγε οτι ο ΚΟΚ λεει οτι απογορευεται να βαζεις στα τζαμια οτιδηποτε...

Μπορει καποιος να μου απαντησει?? Αν και νομιζω οτι ειναι ανωφελο...αν πεσεις σε ''στοκο''...

Εβαλα τις 35αρες της 3Μ και νομιζω οτι ειναι σκουρες..αν πεσω σε μπλοκο θα εχω προβλημα.

Το κακο ειναι οτι ειναι σκουρο το εσωτερικο του αυτοκινητου και σε ξεγελαει στο ματι, διοτι μεσα δεν φαινεται τιποτα...

Μαλλον επρεπε να παω σε 50αρες αλλα τωρα ειναι αργα...

Link to comment
Share on other sites

[Μπορει καποιος να μου πει αυτο το 70% απο που εχει προκυψει και το επικαλουνται καποιοι συνεχως??

Εχθες σε συζητηση που ειχα με αστυνομικο μου ελεγε οτι ο ΚΟΚ λεει οτι απογορευεται να βαζεις στα τζαμια οτιδηποτε...

Μπορει καποιος να μου απαντησει?? Αν και νομιζω οτι ειναι ανωφελο...αν πεσεις σε ''στοκο''...

Εβαλα τις 35αρες της 3Μ και νομιζω οτι ειναι σκουρες..αν πεσω σε μπλοκο θα εχω προβλημα.

Το κακο ειναι οτι ειναι σκουρο το εσωτερικο του αυτοκινητου και σε ξεγελαει στο ματι, διοτι μεσα δεν φαινεται τιποτα...

Μαλλον επρεπε να παω σε 50αρες αλλα τωρα ειναι αργα...

karlos μη κολλας εχει την καλυτερη εμφανιση με τις 35 και η golfo ειναι κουκλι. Αν ομως οντως φοβασαι μη σε σταματησουν πηγαινε σε εναν οφθαλμιατρο η σε ενα δερματολογο και παρε μια διαγνωση γαι ευαισθησια ματιων και δερματος και καθαρισες. Αν παλι δεν θες να πας βαλε ενα παιδικο καθισμα μεσα και αν σε σταματησουν αρχισε την κλαψα για το παιδι που το ενοχλει ο ηλιος ;):lol: ( πλακα κανω)

οι μεμβρανες σου ειναι κορυφαιες

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει αυτο το 70% απο που εχει προκυψει και το επικαλουνται καποιοι συνεχως??

Εχθες σε συζητηση που ειχα με αστυνομικο μου ελεγε οτι ο ΚΟΚ λεει οτι απογορευεται να βαζεις στα τζαμια οτιδηποτε...

Μπορει καποιος να μου απαντησει?? Αν και νομιζω οτι ειναι ανωφελο...αν πεσεις σε ''στοκο''...

Εβαλα τις 35αρες της 3Μ και νομιζω οτι ειναι σκουρες..αν πεσω σε μπλοκο θα εχω προβλημα.

Το κακο ειναι οτι ειναι σκουρο το εσωτερικο του αυτοκινητου και σε ξεγελαει στο ματι, διοτι μεσα δεν φαινεται τιποτα...

Μαλλον επρεπε να παω σε 50αρες αλλα τωρα ειναι αργα...

ΡΕ συ karlos μια χαρά είναι οι μεμβράνες...εγώ νομίζω πως θα έπρεπε να είναι και λίγο πιο σκούρες....

δεν νομίζω πως θα μας γράψουν σε μπλόκο....δεν είναι και τόσο σκούρες....μην τρελένεσαι...

Link to comment
Share on other sites

ολες οι μαρκες πχ 3Μ Lummar κτλ το 1 σταδιο το εχουν το ιδιο σκουρο η παιζει αυτο αναλογα με την μαρκα?

Link to comment
Share on other sites

ολες οι μαρκες πχ 3Μ Lummar κτλ το 1 σταδιο το εχουν το ιδιο σκουρο η παιζει αυτο αναλογα με την μαρκα?

απο προσωπικη πειρα γνωριζω οτι η γκαμα της 3Μ ειναι σαφως μεγαλυτερη σε χρωματα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.