Jump to content
THOMAS23

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ

Recommended Posts

τι γυφτος αυτος ο τσιαουσης θεε μου?????????????????????

ρε παιδια συγνωμη αλλα τι το περιεργο εχει κανει περα απο το να βαλει τα αυτοκολητα τις εταιριας του...?

Link to comment
Share on other sites

χεχε....προφανως ο τυπος δεν εβγαλε το αμαξι βολτα για να πουλησει μουρη...προφανως το εκανε για διαφημιση...

...τραβαει το βλεμμα βλεπεις και τσαουσης ε τι αλλο θελει....τζαμπα διαφημιση..ασε που ουτε πινακιδα δεν εχει, θα εχει δοκιμαστικες, ουτε φορους δεν θα εχει πληρωσει...

τεσπα καταλαβαινω τι λετε αλλα την δουλεια που ηθελε να κανει την εκανε μονο που καθομαστε και συζηταμε ολοι για αυτον...

Link to comment
Share on other sites

χεχε....προφανως ο τυπος δεν εβγαλε το αμαξι βολτα για να πουλησει μουρη...προφανως το εκανε για διαφημιση...

...τραβαει το βλεμμα βλεπεις και τσαουσης ε τι αλλο θελει....τζαμπα διαφημιση..ασε που ουτε πινακιδα δεν εχει, θα εχει δοκιμαστικες, ουτε φορους δεν θα εχει πληρωσει...

τεσπα καταλαβαινω τι λετε αλλα την δουλεια που ηθελε να κανει την εκανε μονο που καθομαστε και συζηταμε ολοι για αυτον...

Φυσικα και τραβαει το βλεμα, στο ποσο κακογουστος ειναι. Την προηγουμενη εβδομαδα το ειχε παρκαρει εξω απο το Lis, και οι περισσοτεροι γελαγαν

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο Τσαούσης γιατί να είναι τόσο κάγκουρας?

x2

Να διαφημιστεί πάνω σε κάτι ωραίο, αλλά δεν μπορεί να το κάνει πιο διακριτικά; Είναι σα να παίρνεις ένα μοντέλο και να κάνεις τατουάζ το όνομα του πρακτορείου στους γοφούς ..2-3 φορές σε κάθε πόδι και διαγώνια μάλιστα για .."στυλ". Πέρα από το συγκεκριμένο, έχει βγάλει και κάτι body kit κατά καιρούς που μοιάζουν σα να τα ζωγράφισε 10χρονο.

Θάψαμε και σήμερα :D

Link to comment
Share on other sites

την ιδια απορια εχω κι εγω..

και μια M6 εχω δει ετσι παρκαρισμενη λες και προκειται για κανενα Atos..

μετα αισθανομαι λιγο μ@λ@κ@ς που ξαχνω μια ωρα για να βρω καλη θεση στη γκολφω μου..

ισως θα επρεπε να υιοθετησουμε λιγη απο τη φιλοσοφια αυτων των πετυχημενων ανθρωπων και να επαναπροσδιορισουμε τις προτεραιοτητες μας

Μην το λες.Εμεις πηραμε ενα αμαξι και δωσαμε οτι ειχαμε κ δεν ειχαμε απο το υστερημα μας.Δεν ειμαστε πλουσιοι.Συνεπως μας νοιαζει που το αφηνουμε και το προσεχουμε σαν τα ματια μας γιατι με τα δικα μας οικονομικα αγορασαμε ενα ακριβο αυτοκινητο.Ισως αυτος που εχει αγορασει τη Μ6 να ειναι φραγκατος και να μην το νοιαζει.Την αλλαζει οποτε γουσταρει.

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες.Εμεις πηραμε ενα αμαξι και δωσαμε οτι ειχαμε κ δεν ειχαμε απο το υστερημα μας.Δεν ειμαστε πλουσιοι.Συνεπως μας νοιαζει που το αφηνουμε και το προσεχουμε σαν τα ματια μας γιατι με τα δικα μας οικονομικα αγορασαμε ενα ακριβο αυτοκινητο.Ισως αυτος που εχει αγορασει τη Μ6 να ειναι φραγκατος και να μην το νοιαζει.Την αλλαζει οποτε γουσταρει.

πες το ψεμματα

Link to comment
Share on other sites

o τσαουσης ρε παιδια δεν ειναι τοσο μ@λ@κ@ς οσο φαινεται ειναι χειροτερος ειναι κουμπαρος του θειου μου και τον ξερω λιγο.το ττ που ανεφερε ο φιλος στον ΑΝΤ1 ηταν του θειου μου και για να το κανει 400αλογα το bodykit αγοραζες αλλο ενα,!!!!!!!!! απλα να ξερετε οτι δεν ειναι επισημος αντιπρωσοπος και πιανει κωλους ;):lol:

Edited by thanasis6n2_gti
Link to comment
Share on other sites

αν και δεν μου πολιαρεσουν τα Audi το R8 ειναι καλουτσικο :unsure:

ειχα το τιχερο να οδιγισο το RS4 που εχι ιδιο κινιτιρα με το R8 και πρεπι να πο οτι πολι καλοσ ο κινιτιρασ!!!!

παντοσ σιμφονο με τον tyxodioktis......"αλλα εγω λεω να συνεχισω να ονειρευομαι carrera 4S η στα πιο λιγα λεφτα μια Μ3"

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα πως και πως να γράψει κάποιος αυτό που μόλις έγραψε ο τυχοδιώκτης100.

Ας είναι σπάνιο, ας είναι όμορφο, ας είναι ό,τι θέλει. Ξεχάστε τη βασική των 150.000 Ευρώ, σε όποια έκθεση και να πάτε θα τα βρείτε γύρω στα 170-180.000.

Sorry αλλά στην τιμή αυτή θα αγόραζα 997 turbo. Ή θα έβαζα 20.000 παραπάνω και θα έπαιρνα Gallardo.

Κάποιος λίγο πιο προσγειωμένος θα αγόραζε το RS4 με τον ίδιο κινητήρα και τα μισά σχεδόν χρήματα. Ή το νέο RS6 και με τα ρέστα ενα R32.

Κατω απο το γραφειο παρκαρει καθε μερα ενας μεσηλιξ ενα RS4 cabrio. Επιμενει να το βαζει καθετα επανω στο πεζοδρομιο (το πεζοδρομιο ειναι αρκετα φαρδι) και παρα τις 3 κλησεις που εχω μετρησει εγω μεχρι τωρα συνεχιζει ακαθεκτος. Ομορφο αμαξι αλλα καμια σχεση με το R8. Ο κινητηρας μπορει να ειναι ο ιδιος, αλλα το RS4 μοιαζει με Audi ενω το R8 δεν μοιαζει με Audi...

Παντως σε αυτα τα χρηματα ειναι πολλα αμαξια που μπορεις να παρεις και εγω προσωπικα θα επερνα ενα M3 E96 και τα ρεστα βενζινες και λαστιχα :lol::lol: η ενα Μ6 και ερανο για τις βενζινες και τα λαστιχα :lol::lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.