Jump to content
giannis525

Car Pc

Recommended Posts

μερικες FOTO παιδεια

Πολύ ωραία!

Μπορείς να μας εννημερώσεις για τα specs;

Τι οθόνη είναι (μάρκα, inch, pixels, touch-screen), processor, GHz, motherboard, hard disk, DVD, κλπ, γενικά δώσε μας ότι specs διαθέτεις.

Και τέλος στο ... ψητό, από που το πήρες και πόσα € πήγε;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία!

Μπορείς να μας εννημερώσεις για τα specs;

Τι οθόνη είναι (μάρκα, inch, pixels, touch-screen), processor, GHz, motherboard, hard disk, DVD, κλπ, γενικά δώσε μας ότι specs διαθέτεις.

Και τέλος στο ... ψητό, από που το πήρες και πόσα ¤ πήγε;

το κοστος ειναι 1200 Ε. περιπου για ενα καλο σuστηματακι με tv- dvd- gps- radio- bluetooth -80HD-touch screen και ενυσχητη που χριαζεται για τα ηχεια.Αν θελεις παρε με στο 6932366261 να το δεις και να τα πουμε απο κοντα.Η μοναδα ειναι στο πορτ μπαγκαζ και πιο καλα ειναι να μου πεις τι θελεις και τι καφε να κανει για να σε βοηθησω.

Edited by john1978
Link to comment
Share on other sites

το κοστος ειναι 1200 Ε. περιπου για ενα καλο σuστηματακι με tv- dvd- gps- radio- bluetooth -80HD-touch screen και ενυσχητη που χριαζεται για τα ηχεια.Αν θελεις παρε με στο 6932366261 να το δεις και να τα πουμε απο κοντα.Η μοναδα ειναι στο πορτ μπαγκαζ και πιο καλα ειναι να μου πεις τι θελεις και τι καφε να κανει για να σε βοηθησω.

Υπάρχουν ολοκληρωμένες λύσεις πλέον που δίνουν πολύ πολύ περισσότερα με λιγότερα χρήματα tongue.giftongue.gif

2-din SPECIAL FOR GROUP VAG

:)

Edited by tpapo
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν ολοκληρωμένες λύσεις πλέον που δίνουν πολύ περισσότερα με λιγότερα χρήματα tongue.giftongue.gif

2-din SPECIAL FOR GROUP VAG

:)

'

όπα!!! τι ειναι αυτο?????

τι τιμή εχει???

ειναι pc (μπορούμε να βάλουμε ότι θέλουμε???)

ποια τα specs του???

Link to comment
Share on other sites

'

όπα!!! τι ειναι αυτο?????

τι τιμή εχει???

ειναι pc (μπορούμε να βάλουμε ότι θέλουμε???)

ποια τα specs του???

Τα πάντα υπάρχουν στο site που υπέδειξα...

CAR GPS & MULTIMEDIA

στην Ελλάδα και όχι στην ....Αυστραλία :):D

Υ.Γ 2 τυχεροί απο το vwCLUB τό έβαλαν ήδη & 1 από το audi-club

ξαναλέω στην Ελλάδα είμαστε .....

stay tuned

Edited by tpapo
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Υ.Γ 2 τυχεροί απο το vwCLUB τό έβαλαν ήδη & 1 από το audi-club

ξαναλέω στην Ελλάδα είμαστε .....

stay tuned

Γιατί τυχεροί? Τους το έδωσες τσάμπα?

Επίσης, έχω την εντύπωση ότι κάπου στους όρους αναφέρει ότι απαγορεύεται η διαφήμιση προς άλλα καταστήματα μέσω του VWClub.

Κάνε ένα κόπο και ξαναδές τους.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τυχεροί? Τους το έδωσες τσάμπα?

Επίσης, έχω την εντύπωση ότι κάπου στους όρους αναφέρει ότι απαγορεύεται η διαφήμιση προς άλλα καταστήματα μέσω του VWClub.

Κάνε ένα κόπο και ξαναδές τους.

Ζητώ συγνώμη αν παραβίασα τους όρους ,απλά ενημέρωσα για την υπαρξη του προιόντος και στην Ελλάδα ,δεν ήξερα ότι θα δημιουργηθεί θέμα :)

Ξανά συγνώμη αν το κρινετε σκόπιμο διαγραψτε το .

Edited by tpapo
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι μπορω να συνδεσω το laptop στο 2 din dvd που εχω η οθονη ειναι tuch κ αν ναι σε πια εισοδο του dvd για να εχει ηχο κ εικονα?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι μπορω να συνδεσω το laptop στο 2 din dvd που εχω η οθονη ειναι tuch κ αν ναι σε πια εισοδο του dvd για να εχει ηχο κ εικονα?

Κανεις ρε παιδια να μου πει?

Link to comment
Share on other sites

Αν το λαπτοπ εχει εξοδο video το βαζεις στην εισοδο με RCA video in

και απο την εξοδο για τα ακουστικα ανταπτορα απο τα ακουστικα σε RCA και το βαζεις στην εισοδο AUX audio in.

πατας στο RadioCD την επιλογη για εξωτερικη πηγη και εχεις εικονα και ηχο

Link to comment
Share on other sites

Για εξειγησε μου λιγο πιαν λες εξοδο βιντεο αυτη που θα μπορουσε να συνδεσης κ tv σωστα?καινουργιο ειναι το λαπτοπ.αλλως τροπος ωστε να δουλευει σαν tuch οπως καποια μονιτορ γινεται?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν ολοκληρωμένες λύσεις πλέον που δίνουν πολύ πολύ περισσότερα με λιγότερα χρήματα tongue.giftongue.gif

2-din SPECIAL FOR GROUP VAG

:D

φιλε αυτο δεν ειναι pc!!!καλο δεν λεω αλα εισαι μεχρι εκει.ιντερνετ? vag com? χαρτες για dest? σκληρο δισκο?τηλεφωνο?εφαρμογες?games? να παρουμε και για το σπιτι ενα τετοιο αν ειναι.(ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.