Jump to content
panosgolf5

Τρελα ηχοσυστηματα

Recommended Posts

μερικα απο τα πιο περιεργα ηχοσυστηματα στον κοσμο. εδω μπορειτε να postαρετε οποιο ηχοσυστημα σας εκανε εντυπωση.

RIMINI2005_11.JPG

system.jpg

vw18.JPG

pg_1.JPG

ice%20master.jpg

Clio%20Ohm%206.jpg

054.jpg

41113_b.jpg

39071_b.jpg

31890_b.jpg

31910_b.jpg

32751_b.jpg

31733_b.jpg

30812_b.jpg

24034_b.jpg

14906_b.jpg

4896_b.jpg

135_b.jpg

536_b.jpg

4451_b.jpg

4486_b.jpg

5404_b.jpg

21911_b.jpg

17727_b.jpg

Edited by panosgolf5
Link to comment
Share on other sites

εγώ θα πρότεινα αντί για "τα ομορφοτερα" να λέγαμε "τα πιο περίεργα" ή τουλάχιστον "τα πιο διαφορετικά από τον σωρό!" :blink::blush:

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα πρότεινα αντί για "τα ομορφοτερα" να λέγαμε "τα πιο περίεργα" ή τουλάχιστον "τα πιο διαφορετικά από τον σωρό!" :blink::blush:

done :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

¶ρχισα να ψήνομαι για οθόνη-navigator στο Golf 5 μου...

Μου έκανε καλή εντύπωση αυτό της Kenwood: http://www.kenwoodeurope.com/products/List...&k3=56&pr=1928#

> Τι λέτε εσείς?

> Τι άλλα προτείνετε σ'αυτόν τον τομέα? Σε τι τιμές κινούνται?

> Πάνο, ως ειδικός σε θέματα ήχου :) , τι θα πρότεινες? Πρόσεξα στη φωτογραφία ότι έχεις κι εσύ οθόνη-navigator. Ποιο μοντέλο είναι? Τιμή αν επιτρέπεται?

> Επίσης, μια άλλη λύση είναι να παραγγείλω κάτι εργοστασιακό, όπως η οθόνη-navigator που είδα σε μερικά Golf GTI. Το πλεονέκτημα είναι ότι θα δένει πάρα πολύ αρμονικά μέσα στο αυτοκίνητο. Αλλά πόσο ακριβότερο θα είναι από τα μη εργοστασιακά?

Link to comment
Share on other sites

Sir B, να σε παρακαλεσω να μην εισαι off topic, ανοιξε εδω http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=27 ενα topic και ρωτα, ή στειλε ενα πμ αν θελεις να ρωτησεις ενα συγκεκριμενο ατομο!!!

Link to comment
Share on other sites

οι σιτες πισς ειναι χοντροκομμενες, αλλαξε τις αν μπορεις.

Sygnwmh pou sto lew alla emena mou fenetai olh h porta xontrokomenh.

Link to comment
Share on other sites

ρε πανο, για να βαλεις τετοια ηχεια πρεπει να κανεις την πορτα χοντροκομμενη. δεν ειδες την δικια μου πως εχει βγει, ασχετα οτι δεν ασχοληθηκα πολλες ωρες. μην κοιτας το δικο σου. για μενα το ασχημο ειναι πισω. μπορουσε να γινει αρκετα ωραιοτερο, ασε που δεν βλεπω να εχει δωσει στα ηχεια κλισεις. παντως η πισω σιτα ειναι αθλια.

εδω ειναι μια απο τις τελευταιες κατασκευες μου και πιστευω η ωραιοτερη που εχω φτιαξει.

774.jpg

773.jpg

100_0873.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.