Jump to content

Recommended Posts

τελικη?0-100?

Όπως είναι τώρα εννοείς? Τελική το έχω ανοίξει μέχρι 290. Τώρα πλέον πιάνει εύκολα τα 270. Πάντα μιλάμε για κοντερίσια χλμ. 0-100 δεν το σκέφτομαι καν να μετρήσω. Εδώ άνοιγμα με κάποιον πάω να κάνω, και το κάνω μετά τα 120χλμ. Πιο μπροστά σπινιάρει και σε καλή άσφαλτο (Εγνατία Οδό) και ας έχει και 19άρια με 235 λάστιχο...

Link to comment
Share on other sites

καλη δουλεια βεβαια το πρωτο μου αρεσε παρα πολυ το μαυρο ;) αλλα που να τρεξει εδω στην ελλαδα :p

Edited by passatfsii
Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ σε βλέπω έτοιμο για worthersee του χρόνου!Αρκετά ψηλό το επίπεδο του αυτοκινήτου

Link to comment
Share on other sites

Τα εργοστασιακα recaro είναι;

Πώς και κόκκινο και όχι άσπρο wrapping?

 

22082011166.jpg

 

Ναι, γνήσια του R20.

 

Στην φώτο ίσως να μην φαίνεται καλά, είναι σαν κόκκινο αναδιωμένο αλουμίνιο. Δίνει την αίσθηση του μέταλλου, ενώ το λευκό θα ήταν σαν χρώμα σε πλαστικό. Επίσης επειδή θα γίνουν και τα φιλέτα του ταμπλώ ίδιο χρώμα, το λευκό ίσως ήταν ενοχλητικό...

 

 

 

 

Αδερφέ σε βλέπω έτοιμο για worthersee του χρόνου!Αρκετά ψηλό το επίπεδο του αυτοκινήτου

Θέλω κάποτε να πάω κι εκεί! Μακάρι να είμαι στο event του '14! :)

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν θα κάνεις wrapping μόνο στα καθίσματα θα δέσει πολύ ωραία τότε!

 

Keep up the good work! :good:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να σας παραθέσω μια πολλή καλή δουλειά που έγινε από την Cayan Design προκειμένου να προβληθούν οι τελευταίες βελτιώσεις του Passat.

 

Enjoy... :)

 

#Tuned by APR Thessaloniki
#Wrapped by All Star Applies
#Video Production by Cayan Design
#Music by Joey Trife.

 

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό το βιντεάκι Νίκο!!!Καλές δουλειές εύχομαι πάντα!!!

 

Υ.Γ Χαθήκαμε.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εισαι ηδη στο Worthersee και δεν το ξερεις!!! Υπεροχη δουλεια απο ολους. Σωραιος!!! 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τα θετικά σχόλια... ;)

 

 

 

Καταπληκτικό το βιντεάκι Νίκο!!!Καλές δουλειές εύχομαι πάντα!!!

 

Υ.Γ Χαθήκαμε.....

Τρέχω ρε συ Γιώργο. Χρόνος μηδέν. Με την 1η ευκαιρία θα έρθω και σε καμιά συνάντηση.

 

 

 

 

Νίκο αγαπάω το αμάξι σου :heart:  :heart:   :wub:

Επ! Κάτω τα χέρια! Δικό μου είναι! :p :p

 

 

 

Εισαι ηδη στο Worthersee και δεν το ξερεις!!! Υπεροχη δουλεια απο ολους. Σωραιος!!! 

Λες να μου το έχουν πάρει??? Κάτσε να δω... :laugh:

 

 

 

Νίκο τέλειο το βίντεο. Άξιζε η αναμονή.

Έτσι νομίζω κι εγώ Κώστα! Ευχαριστώ! ;)

Link to comment
Share on other sites

τι να πει κανείς για αυτό το αμάξι, αξιοζήλευτο πραγματικά, μπράβο και πάλι μπράβο ρε φίλε!  

Link to comment
Share on other sites

Ο ορισμός του tuning είναι το αυτοκίνητο αποφεύγοντας οποιαδήποτε κιτς επιλογή...!!

 

Η μεμβράνη έχει μοναδικό χρώμα - δεν το είχα ξαναδει...  ... κάνει απίστευτες αντανακλάσεις...!!!

 

Εύγε..!

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω για το αμάξι του Νικόλα!!!οτι είναι το ωραιότερο πασσατ στην Ελλάδα ήταν σίγουρο!τωρα είναι και της Ευρώπης αν και νομίζω πλεον μπορεί και να παίξει σε παγκόσμιο επίπεδο χαλαρά !!

Link to comment
Share on other sites

Φτου φτου να μη σε ματιασουν :)

Χαχαχα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Ελπίζω με τους Θεσσαλονικείς να βρεθούμε να το δουν και από κοντά... ;)

Άντε έλα στο Carrefour αύριο. Αλλιώς θα κάνουμε συνάντηση στο μαγαζί σου !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.