Jump to content

Recommended Posts

Με το καλό να τοποθετηθούν και να σε δούμε και σε μελλοντική συνάντηση των θρυλικών passat του club. ;)

Link to comment
Share on other sites

Για να γίνω λίγο πειραχτήρι, μία φώτο με το 98% του αυτοκινήτου τελειωμένο! :) Αύριο το βράδυ φώτος με το τελικό αποτέλεσμα..... :)

 

 

 

 

20130419204420.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο!!!

 

Βέβαια το σβήσιμο των προσώπων "χαλάει" κάπως την φωτό αλλά εάν δεν θέλουν οκ

Link to comment
Share on other sites

WTF τι ειναι αυτο ??? Το πιο ομορφο passat b6 που εχω δει μεχρι στιγμης και δν νομιζω να υπαρχει αλλο εντος Ελλαδας θελουμε κι αλλες φωτο συγχαρητηρια Νικολα !!! Το χρωμα ειναι plastic dip ? Το χρωμα στην αδεια κυκλοφοριας το αλλαξες ?

Link to comment
Share on other sites

WTF τι ειναι αυτο ??? Το πιο ομορφο passat b6 που εχω δει μεχρι στιγμης και δν νομιζω να υπαρχει αλλο εντος Ελλαδας θελουμε κι αλλες φωτο συγχαρητηρια Νικολα !!! Το χρωμα ειναι plastic dip ? Το χρωμα στην αδεια κυκλοφοριας το αλλαξες ?

Αύριο περισσότερες φώτο. Το χρώμα άλλαξε με βυνίλιο, το οποίο τοποθέτησε η εταιρία All Star Applies. Είναι satin pearl white, δλδ λίγο ματ και πέρλα λευκό. Αν το δείτε με τον ήλιο, απλά τα σπάει! Η φώτο το αδικεί! Το χρώμα στην άδεια θα αλλάξει από Δευτέρα σε ΚΕΠ... ;)

Link to comment
Share on other sites

απο τα πιο ομορφα αμαξια που εχω δει.μπραβο νικο!

γενικα με το κομματι εμφανισης πρεπει να το εχεις πολυ γιατι και το γκολφ το ειχες υπεροχο

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος συνεχισε τις βελτιωσεις τωρα νομιζω ειναι η ωρα να βαλεις μια gt3071r πανω και να το απογειωσεις. 

Μπα, τα σχέδια λένε κάτι άλλο, πιο extreme! Αλλά αυτό μετά το καλοκαίρι.... ;)

 

 

 

απο τα πιο ομορφα αμαξια που εχω δει.μπραβο νικο!

γενικα με το κομματι εμφανισης πρεπει να το εχεις πολυ γιατι και το γκολφ το ειχες υπεροχο

Ευχαριστώ. Το Golf που το έχεις δει? :)

 

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους Νίκο σχεδόν τελέιωσε!!!!Λογικά λεπτομέρειες θα έχουν μείνει για σήμερα φαντάζομαι.

Εγώ που το έχω δει live και δεν ήταν και τόσο προχωρημένο πραγματικά από άλλο πλανήτη!!!!Τέλειο!!!!

Link to comment
Share on other sites

ζηλιαρη!!!λολ καλοφορρετο!!!παντα το ηξερα οτι θα βαλεις μυαλο και θα ερθεις στην συνομοταξια των χιονουληδων!!!!λολκουκλα εγινε....ειναι και το χρωμα του παγου που παιζει το ρολο του βεβαια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.