Jump to content
Itseto

Ένα μικρό γκάλοπ..

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ!

ΛΟιπόν το εσωτερικό του αυτοκινήτου μου δείχνει κάπως έτσι....Δεν το έχω κάνει έτσι εγώ αλλά ο προηγούμενος ιδιοκτήτης..επειδή το θεωρώ αρκετά τραβηγμένο για το δικό μου γούστο εννοώντας το κίτρινο χρώμα(το λεβεδιάκι και το ασημί περίβλημα γύρω από το λεβιεδάκι μου αρέσουν) σκέφτομαι να το αλλάξω, θα ήθελα όμως να ξέρω την γνώμη σας.

¶ν με ρωτάτε τι ακριβώς θέλω να κάνω είναι ότι κίτρινο υπάρχει μέσα στο εσωτερικό να ξαναγίνει μάυρο και το λεβιεδάκι να αλλάξει με κάτι απο golf ή με αυτό του πόλο.

Λοιπόν περιμένω γνώμες προτάσεις και ψήφους...

Ιδού το σήμερα:

post-6550-1196165089_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

η αντι να μπεις στην διαδικασια να ξηλωσεις το μισο ταμπλο μπορεις καλιστα να βρεις ανθρακονηματινα αυτοκολλητα ειδικα για το ταμπλο σου και να σουλουπωθει καπως αυτο το χαλι!!!

Link to comment
Share on other sites

η αντι να μπεις στην διαδικασια να ξηλωσεις το μισο ταμπλο μπορεις καλιστα να βρεις ανθρακονηματινα αυτοκολλητα ειδικα για το ταμπλο σου και να σουλουπωθει καπως αυτο το χαλι!!!

ακόμα δεν ανοιξα το θέμα και βλέπω ιδέες!ευχαριστώ παιδιά για την άμεση ανταπόκριση.περιμένω και άλλες ιδέες.Αυτοκόλλητα από ανθρακόνημα που μπορώ να βρώ-θα κολλήσουν? ρωτάω επειδή είναι πλαστικο, μήπως με την πολυκαιρία αρχίσουν να φθείρονται?

Βάψε τα πλαστικά πάλι μαύρα και γρήγορα.Μη το πολυ κυκλοφορείς έτσι το αμάξι!!!!

Πολύ κάγκουρας ο προηγούμενος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

¶σε μην τα συζητάς...όσο ανακαλύπτω το αμάξι...εδώ έβαλε ηλεκτρικά παράθυρα από μόνος του...είναι ένας μικρός φράνκι

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

ακόμα δεν ανοιξα το θέμα και βλέπω ιδέες!ευχαριστώ παιδιά για την άμεση ανταπόκριση.περιμένω και άλλες ιδέες.Αυτοκόλλητα από ανθρακόνημα που μπορώ να βρώ-θα κολλήσουν? ρωτάω επειδή είναι πλαστικο, μήπως με την πολυκαιρία αρχίσουν να φθείρονται?

+1 ολα μαυρα,αν και το ταμπλο θα μου αρεσε να ηταν και ασημι!

Link to comment
Share on other sites

+1 ολα μαυρα,αν και το ταμπλο θα μου αρεσε να ηταν και ασημι!

είναι κίτρινο το αμάξι απο έξω οπότε μάλλον δεν θα ταιριάζει το ασημί από μέσα..

Link to comment
Share on other sites

ανταλλαγή σε μάντρα με μεταχείρα με τα μαμά μαύρα.

Ποιο φθηνό θα σου βγει από το να τα βάψεις και να έχεις και το άγχος μη σκάσει το χρώμα στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Η απλα βαλε και ενα σημα εκει στο τιμονι της lamborgini (ετσι κ αλιως VW ειναι και αυτη) δυο νεον κιτρινα μεγαλα απο κατω και δυο δρακους στο πλαι και τερμα τη μουσικη και εισαι και ο πρωτος... new_lol.gif βαψε τα μαυρα παλι οπως λενε τα παιδια γτ ο προηγουμενος νομιζε οτι ειχε punto gt και εκανε καραγκι&%$@# το αμαξι.

Link to comment
Share on other sites

Βάψε τα πλαστικά πάλι μαύρα και γρήγορα.Μη το πολυ κυκλοφορείς έτσι το αμάξι!!!!

Πολύ κάγκουρας ο προηγούμενος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η αντι να μπεις στην διαδικασια να ξηλωσεις το μισο ταμπλο μπορεις καλιστα να βρεις ανθρακονηματινα αυτοκολλητα ειδικα για το ταμπλο σου και να σουλουπωθει καπως αυτο το χαλι!!!
ανταλλαγή σε μάντρα με μεταχείρα με τα μαμά μαύρα.

Ποιο φθηνό θα σου βγει από το να τα βάψεις και να έχεις και το άγχος μη σκάσει το χρώμα στο μέλλον.

+1000000

Link to comment
Share on other sites

ανταλλαγή σε μάντρα με μεταχείρα με τα μαμά μαύρα.

Ποιο φθηνό θα σου βγει από το να τα βάψεις και να έχεις και το άγχος μη σκάσει το χρώμα στο μέλλον.

Συμφωνω!

Ποσο να εχουν τα πλαστικα στα μεταχειρισμενα.....

Εαν το χρωμα (κιτρινο) ηταν σε κατι πιο συνηθισμενο (μπλε, κοκκινο....) θα σου ελεγα να τα πουλησεις σε καποιον που του παει αυτο το στυλ αλλα κιτρινο πολο δεν εχω δει να κυκλοφορουν πολλα.

(περα απο το εαν μας αρεσει το συγκεκριμενο στυλ η οχι, ομολογω πως οταν ειδα τη φωτο δε μου φανηκε ασχημη δουλεια, για αυτο το γουστο, Πχ το τιμονι το μαυρο-κιτρινο με τη χρυση επιγραφη στο κουμπι της κορνας δεν ηταν ασχημο ταιριασμα με τα υπολοιπα!)

Αρα βαλε στο λογαριασμο και ενα τιμονι γιατι μετα το κιτρινο δε θα ταιριαζει τοσο πολυ.

ΚΑτι ακομα. Βαλε και μια εξωτερικη φωτο του αυτοκινητου γιατι παιζει και αυτο μεγαλο ρολο για το τι θα σου πουμε.

(πχ εαν το αυτοκινητο εχει εντονες στυλιστικες επεμβασεις που να ταιριαζουν με το εσωτερικο ισως αυτο να αλλαζε τις γνωμες μας....)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε scirocco πιστευω οτι και κουκλα να ειναι εξωτερικα το αμαξι,τετοιο χαλι στο εσωτερικο δν δικαιολογηται!!!!

Μπορω να φτιαξω ενα σκηνικο στο το μυαλο μου κρινοντας απο το εσωτερικο.Αυτοκολλητα eastsiderz (nfs underground) τερμα bodykit, ζαντες βαμενες κιτρινες και τα τζαμια βαμενα με μαυρο σπρε'ι και τερμα μουσικη με παραμορφοση!!!

Φυσικα κανω πλακα.Δεν πιστευω αλλωστε να επαιρνε ο φιλος Itseto ενα τοσο καγκουρικο αμαξι (καγκουρικο για τα δικα μου γουστα για να μην παρεξηγομεθα tongue.giftongue.gif )

ΑΛΛΑΓΗ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΙΜΟΝΙΟΥ RIGHT NOW

Link to comment
Share on other sites

Φιλε scirocco πιστευω οτι και κουκλα να ειναι εξωτερικα το αμαξι,τετοιο χαλι στο εσωτερικο δν δικαιολογηται!!!!

Μπορω να φτιαξω ενα σκηνικο στο το μυαλο μου κρινοντας απο το εσωτερικο.Αυτοκολλητα eastsiderz (nfs underground) τερμα bodykit, ζαντες βαμενες κιτρινες και τα τζαμια βαμενα με μαυρο σπρε'ι και τερμα μουσικη με παραμορφοση!!!

Φυσικα κανω πλακα.Δεν πιστευω αλλωστε να επαιρνε ο φιλος Itseto ενα τοσο καγκουρικο αμαξι (καγκουρικο για τα δικα μου γουστα για να μην παρεξηγομεθα tongue.giftongue.gif )

ΑΛΛΑΓΗ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΙΜΟΝΙΟΥ RIGHT NOW

Λοιπόν παιδιά ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες σας!

Το αμάξι ευτυχώς απο έξω είναι μαμά- είναι κίτρινο βέβαια- αλλά το πήρα γιατί κυκλοφορεί μόνο ένα ακόμα μέσα στην Θεσσαλονίκη!όταν το αγόρασα βέβαια είχε ένα αυτοκόλλητο στο μπροστινό τζάμι το οποίο έγγραφε- μην γελάσετε- YELLOW DRAGON!Φάσα ολόκληρη παρακαλώ. Φυσικά έφυγε την ίδια μέρα.Πιστεύω ότι ο πρώτος κάτοχος(εγώ είμαι ο τρίτος) ήταν παααααρα πολύ κάγκουρας γιατί εκτός από το εσωτερικό που βλέπετε φορούσε 14 ηχεία ενισχυτές κτλ( κατά την γνώμη μου πάντα κάγκουρας δεν θέλω να θίξω κάποιον άλλον που του αρέσει ο δυνατός ήχος).Μάλλον το 96 ήταν της μόδας τέτοιο είδος φτιαξίματος...τι άλλο να πώ.

Όσον αφορά το τιμόνι επειδή το μαμά πόλο δεν μου αρέσει σκέφτομαι προσ το παρόν να το αφήσω έτσι, άλλωστε αυτός για να αλλάξει το τιμόνι άλλαξε και τον κώνο όπως μου είπαν στο car shop οπότε ξεκινάει καλό ξήλωμα και εγώ προς το παρόν προσπαθώ να έχω low budget.

Μπορεί να μου πεί κάποιος για τα αυτοκόλλητα carbon- πού μπορώνα τα βρώ και αν είναι εύκολη η τοποθέτηση?

Link to comment
Share on other sites

Επιεικώς απαράδεκτο το εσωτερικό. ¶λαξε όλα τα κίτρινα του εσωτερικού με μαύρα.

Κίτρινο το πολάκι ε!!! Πρεπει να ειναι ομορφο και οντος δεν εχω δει αλλο.

Με το καλο φτιαξε τα και πες μας την εντυπωση σου μετα.

Link to comment
Share on other sites

Επιεικώς απαράδεκτο το εσωτερικό. ¶λαξε όλα τα κίτρινα του εσωτερικού με μαύρα.

Κίτρινο το πολάκι ε!!! Πρεπει να ειναι ομορφο και οντος δεν εχω δει αλλο.

Με το καλο φτιαξε τα και πες μας την εντυπωση σου μετα.

Ο κύβος ερίφθει παιδιά!αφού έχω και την συγκατάθεσή σας..το εσωτερικό θα αλλάξει άμεσα και θα ποστάρω για να δείτε την διαφορα!παρακλώ μόνο να μου πείτε και μιά γνώμη για το λεβιεδάκι.

σας ευχαριστώ πολύ όλους!

Edited by Itseto
Link to comment
Share on other sites

το λεβιεδάκι δεν έχει στοιχεία κίτρινου, οπότε άστο ως έχει ή παίξε σε σειρά MOMO Millenium (όπως και τιμόνι Momo Millenium) μαύρα με λίγο "νίκελ" γύρω γύρω και πολύ όμορφα φυσικά ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο κύβος ερίφθει παιδιά!αφού έχω και την συγκατάθεσή σας..το εσωτερικό θα αλλάξει άμεσα και θα ποστάρω για να δείτε την διαφορα!παρακλώ μόνο να μου πείτε και μιά γνώμη για το λεβιεδάκι.

σας ευχαριστώ πολύ όλους!

κοιτα και αυτο: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry158508

ισως σου δωσει καμια ιδεα πιο οικονομικη αν δεν βαριεσαι ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ο τυπος [ προηγουμενος ιδιοκτητης ] οχι απλως του αλλαξε τα φωτα αλλα το βιασε κανονικα το αμαξι, αλλα που να ηξερε τι εστι vw. αλλαγη εσωτερικου επιγοοοοοοοοοοοντως

Link to comment
Share on other sites

Καλα ο τυπος [ προηγουμενος ιδιοκτητης ] οχι απλως του αλλαξε τα φωτα αλλα το βιασε κανονικα το αμαξι, αλλα που να ηξερε τι εστι vw. αλλαγη εσωτερικου επιγοοοοοοοοοοοντως

που να βλεπατε αυτο που ειδα εγω σημερα δυστηχως δεν ειχα φωτογραφικη μαζι μου και δεν προλαβα να το τραβηξω ουτε απο το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Στις αγγελιες ο SOTO πουλαει ολοκληρο το ταμπλο απο Polo 6n. Θα αλλαξεις τα πλαστικα που θες και θα σου περισεψουν και καμποσα ανταλλακτικα. Παντως ετσι ειναι ψιλοχαλια εως χοντρο χαλια, αλλαξε το.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε όπως λένε και τα άλλα παιδιά, θα το άλλαζα αμέσως. Λογικά δε θα το αγόραζα καθόλου. Για να το είχε έτσι ο προηγούμενος φαντάσου τι θα έχει τραβήξει το αμαξάκι και τελικά πόσο θα θέλεις για να το φέρεις σχεδόν στην αρχική του κατάσταση.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

αν ψηνεσαι παντος να μπεισ στην διαδικασια να αλλαχεισ ταμπλο εχο εχο ενα polo 6n αν ενδιαφερεσαι μπορο να δο σε τι καταστασι ειναι αν θεςς.

Link to comment
Share on other sites

το τιμονακι δεν μου αρεσει.τωρα για το υπολοιπο αν δεν ηταν σε αυτο το ...κιτρινακι και ηταν κοκκινο οπως και το υπολοιπο εσωτερικο απο το δικο μου δεν θα με χαλαγε καθολου να σου πω την αληθεια.

Link to comment
Share on other sites

το τιμονακι δεν μου αρεσει.τωρα για το υπολοιπο αν δεν ηταν σε αυτο το ...κιτρινακι και ηταν κοκκινο οπως και το υπολοιπο εσωτερικο απο το δικο μου δεν θα με χαλαγε καθολου να σου πω την αληθεια.

+1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.