Jump to content
Itseto

Ένα μικρό γκάλοπ..

Recommended Posts

Δεν παιζει καμμια μαντρα με στουκαρισμενα, να καβατζωσεις απο κει κανα ταμπλο?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον........επειδη ουτε εμενα μου αρεσουνε οι καγκουριες και θελω να ειναι πανεμορφο και κυριλε το αμαξι.......... ( γνωμη μου ΠΑΝΤΑ ) τιμονη να αλλαξεις γιατι λες και ειναι κανενα ντραξτερ η κανενα για πεταμα........επειδη εχει το κιντρινο.......αυτοκολητο και μαλακιες μην βαζεις θα ξεκολησει μετα απο χρονια ειναι εγκιημενο.....λεβιε και χειροφρενο θα παρεις η απο GOLF H POLO τη σου αρεσει καλυτερα.......το κοντερ μεσα θα το αφησεις ασπρο γιατι ειναι γαματο....και το ασημι στης ταχυτητες να το αφησεις.........παντως κοιταξε να βαλεις τιμονι αν γινετε απο κανενα Gti POLO και αν τεριαζει κιολας...να γινει ακομα πιο ωραιο...και το λογοτυπο Gti βγαλτο δεν ειναι εκει το προβλημα....απλα μπορεις πολλα να κανεις στο αμαξι.....τι ΛΕΦΤΑ υπαρχουνε και τη διαθεση.....ιδεες για πολο μπορω να σου πω παρα πολλες....και καλες!!!!!αλλα δεν λες τι χρωμα ειναι απ εξω το αμαξι...λογικα θα ειναι κιτρινο για να τα εχει κιντρινα και αυτα....καλυτερα μαυρα αμα ειναι κιτρινο το αμαξι............κανενα πατακι κοιτα καλο να βαλεις!!!!!!απλα οταν κανεις κατι πανω στο αμαξι να το εξετασεις απο ολες της περιπτωσεις....για ολα τα θεματα........καλω να ακους γνωμες....αλλα την ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΣΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!καλο φτιαξημο φιλε μου και πανεμορφο να γινει!!!!!!

Edited by swimmingcromel
Link to comment
Share on other sites

πολύ παλίο Post που το ξεθάψατε?

Link to comment
Share on other sites

πολύ παλίο Post που το ξεθάψατε?

Ε, λέω μετά από τοσο καιρό όλο και κάποια αλλαγή θα έχει γίνει στο αυτοκίνητο....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ!

ΛΟιπόν το εσωτερικό του αυτοκινήτου μου δείχνει κάπως έτσι....Δεν το έχω κάνει έτσι εγώ αλλά ο προηγούμενος ιδιοκτήτης..επειδή το θεωρώ αρκετά τραβηγμένο για το δικό μου γούστο εννοώντας το κίτρινο χρώμα(το λεβεδιάκι και το ασημί περίβλημα γύρω από το λεβιεδάκι μου αρέσουν) σκέφτομαι να το αλλάξω, θα ήθελα όμως να ξέρω την γνώμη σας.

¶ν με ρωτάτε τι ακριβώς θέλω να κάνω είναι ότι κίτρινο υπάρχει μέσα στο εσωτερικό να ξαναγίνει μάυρο και το λεβιεδάκι να αλλάξει με κάτι απο golf ή με αυτό του πόλο.

Λοιπόν περιμένω γνώμες προτάσεις και ψήφους...

Ιδού το σήμερα:

Αμα δεν εχει γούστο ο άνθρωπος τι φτιάχνει, ήμαρτον

Link to comment
Share on other sites

kalispera re mages...ego isos na theoritho kagouras pou tha to po ayto..1 den mou arese se kitrino pou to eida..2 eho to idio amaksi se kokkino kai ola ta esoterika ta evapsa kokkina!!!opos episis ksilosa tin orofi kai tin ekana mayri kai kokkina ta herakia mazi me tous iliothaystes....ego vasika to eho olo to toutou kokkino mayro...evapsa kai tis kolones mayres!!!!eimai kagouras????kai eho valei kai enishiti sto toutou kai woofer@@!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι έγινε με το τουτού;

Επειδή οι ιστορίες πρέπει να κλείνουν και φυσικά για να μην σας αφήνω με ερωτηματικά....το αυτοκίνητο τελικά πουλήθηκε στις αρχές του καλοκαιριού....είχα πάρει και τον πρόεδρο τότε τηλέφωνο(τέτοια στεναχώρια βρε παιδιά- πραγματικά..πρώτο αμάξι, καλό αμάξι παρά τα χρόνια του).

Ενημερωτικά και μόνο το εσωτερικό του αυτοκινήτου τελικά το αντικατέστησα με όλα τα μαμα.ακομα και το τιμόνι.Εδειξε πολύ κιμπαρικο.Λεβεδιάκι είχα βάλει από το το 6ν2.Το ξεκακουγκουρεψα κοινώς.Τόσο καιρό δεν έμπαινα στο φόρουμ γιατί απλα δεν άντεχα να το δώ το αμαξάκι μου και τελικά σήμερα μπήκα:D

Επιτέλους επίσης κατάλαβα τον σκοπό του φόρουμ!

Η αγάπη μας για το αυτοκίνητο και όχι πως ακριβώς είναι το αυτοκίνητο αυτό καθ' αυτό!(το γράφω γιατί πάντα παραπονιόμουν ότι το αυτοκίνητό μου είχε το χάλι του μέσα έξω)

Ελπίζω το επόμενο αμάξι μου να είναι πάλι πόλο!:)

Συνεχίζουμε δυναμικά και φυσικά

ΚΑΛΑ ΜΑΣΤΟΡΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

άντε φίλε με το καλό το νέο σου αμάξι :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.