Jump to content
Black Widow

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Recommended Posts

Την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου και ώρα 17:00, θα πραγματοποιηθεί συνάντηση για τα μέλη της Θεσσαλίας, στην Λάρισα!

Θα μαζευτούμε στις 17:00 στο πάρκινγκ της Πινακοθήκης στη Νεάπολη, όπου θα καθήσουμε για λίγη ώρα, θα βγάλουμε μερικές φωτογραφίες, και μετά θα πάμε προς κάποιο καφέ στην πλατεία της Νεάπολης για να τα πούμε και να γελάσουμε!

Επίσης, αυτή την Κυριακή, θα υποδεχτούμε και ΝΕΑ ΜΕΛΗ στην παρέα μας, μέλη που μας βρήκαν στην Πίστα των Σερρών το περασμένο Σ/Κ και εκδήλωσαν το ενδιαφέρον τους για το club μας!

Σας περιμένουμε εκεί! Και μην ξεχνάτε. Οσοι έχετε κοπέλες, γυναίκες, αρραβωνιαστικιές, ΜΗΝ ντρέπεστε να τις φέρνετε μαζί σας! Μπορούν να βρούνε κι αυτές τα θέματά τους για να μιλήσουν, όσο εμείς θα λέμε τα δικά μας! ;)

Επίσης, ακόμα και VW να μην έχετε, αν μας γουστάρετε και σας αρέσει η παρέα μας, είσαστε καλοδεχούμενοι! Εξ άλλου είμαστε λέσχη κατόχων και ΦΙΛΩΝ, όχι μόνο κατόχων VW! Και δεν είναι λέσχη μόνο για Golf, όπως νομίζουν πολλοί! Απλά είμαστε περισσότεροι με Golfάκια, και αυτό δαν σας αποκλείει από την παρέα μας, ότι αμάξι και να έχετε!

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!

ΥΓ> Η επόμενη συνάντηση που θα προγραμματιστεί μετά από αυτή, θα πραγματοποιηθεί στην παραλία του Βόλου, με τη συνοδεία τσίπουρου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΘΕΣΣΑΛΙΑ......ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν θέλετε δώστε μου τα τηλέφωνά σας να μπορώ να σας ειδοποιώ. Δεν έχω του Δίδυμου και του ΖΟΟ

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειχα υποχρεωσεις αυριο θα ερχομουνα... καλα να περασετε!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειχα υποχρεωσεις αυριο θα ερχομουνα... καλα να περασετε!

την επομενη τασο θα κανονισουμε να κατεβεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν θέλετε δώστε μου τα τηλέφωνά σας να μπορώ να σας ειδοποιώ. Δεν έχω του Δίδυμου και του ΖΟΟ

Εγώ ξέρω από την Παρασκευή ότι δεν θα καταφέρω για άλλη μια φορά, δυστυχώς, να σας γνωρίσω κ να τα πούμε. Υπάρχει σοβαρός λόγος... ευτυχώς όχι υγείας!!! :(

Να περάσετε καλά κ να το οργανώσουμε ξανά σύντομα! :)

Latou σου στέλνω πμ το κινητό μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ηταν,αν και ημασταν μονο...4.Δυστυχως δεν υπηρξε ιδιαιτερη ανταποκριση.

Ευχαριστουμε τον Φανη από Λαμία και το φιλαρακι του,που εκαναν τοσο δρομο για την συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

Οπότε η σημερινή συνάντηση δεν κάλυψε τον πρωταρχικό σκοπό της που ήταν να καλωσορίσουμε Νέα μέλη στην παρέα μας.

Τελικώς ήπιαμε το καφεδάκι μας ο ¶κης, ο Μίλτος, ο Κώστας και εγώ. Ωραία περάσαμε, συζητήσαμε αρκετά. Και θα έχουμε καλύτερη οργάνωση για τις επόμενες συναντήσεις! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οπότε η σημερινή συνάντηση δεν κάλυψε τον πρωταρχικό σκοπό της που ήταν να καλωσορίσουμε Νέα μέλη στην παρέα μας.

Τελικώς ήπιαμε το καφεδάκι μας ο ¶κης, ο Μίλτος, ο Κώστας και εγώ. Ωραία περάσαμε, συζητήσαμε αρκετά. Και θα έχουμε καλύτερη οργάνωση για τις επόμενες συναντήσεις! :rolleyes:

δεν πειραζει ρε σεις με τον καιρο θα εισαστε περισσοτεροι εξξαλου τα μελοι αυξανονται καθημερινασε ολη την ελλαδα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει... Καλά περάσαμε κι ας μην ήμασταν πολλά άτομα. Σίγουρα πρέπει να οργανω8ούμε καλύτερα την επόμενη φορά. Κάτι έχει ακουστεί για ΒΟΛΟ!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει ρε σεις με τον καιρο θα εισαστε περισσοτεροι εξξαλου τα μελοι αυξανονται καθημερινασε ολη την ελλαδα :huh:

ΠΕΣ ΤΑ ΝΙΚΟΛΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Παιδιά μπράβο σας γι αυτήν την κοινητοποίηση και να ξέρετε ότι κξάθε αρχή και δύσκολη....οπότε ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ.....!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΣ ΤΑ ΝΙΚΟΛΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Παιδιά μπράβο σας γι αυτήν την κοινητοποίηση και να ξέρετε ότι κξάθε αρχή και δύσκολη....οπότε ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ.....!!!!!!!!!

πιο απλα ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

δεν το πιστευω.δεν μπορω να το χονεψω.θα τρελαθω,θα καω,θα αυτοκτονισω,θα.....,θα......

οποτε εχω να μπω για ακετο καιρο κατι χανω.τωρα το ειδα.ποτε θα γινει η επομενη σηναντηση.

και ειμαι και απο αυτους που κανουν ΤΣΟΥ για κατι τετοια.ΦΤΟΥ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μασάμε! Ούτε εγώ, αλλά ούτε τα υπόλοιπα παιδιά! :lol:

Απλά ανάφερα για ιστορικούς λόγους τα πεπραγμένα.

Συνεχίζουμε δυνατά και δυναμικά! Και με καλύτερη οργάνωση θα μαζευτούμε περισσότερος κόσμος στις επόμενες συναντήσεις της ευρύτερης περιοχής! :lol:

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Δεν μασάμε! Ούτε εγώ, αλλά ούτε τα υπόλοιπα παιδιά! :lol:

Απλά ανάφερα για ιστορικούς λόγους τα πεπραγμένα.

Συνεχίζουμε δυνατά και δυναμικά! Και με καλύτερη οργάνωση θα μαζευτούμε περισσότερος κόσμος στις επόμενες συναντήσεις της ευρύτερης περιοχής! :lol:

:lol::lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

δεν το πιστευω.δεν μπορω να το χονεψω.θα τρελαθω,θα καω,θα αυτοκτονισω,θα.....,θα......

οποτε εχω να μπω για ακετο καιρο κατι χανω.τωρα το ειδα.ποτε θα γινει η επομενη σηναντηση.

και ειμαι και απο αυτους που κανουν ΤΣΟΥ για κατι τετοια.ΦΤΟΥ ΜΟΥ

οπως εχει πει και ο Αρης: stay tuned !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.