Jump to content
Guest Sir B

Wash Park Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Guest Sir B

Σωστός ο Σαλονικιός...

Λοιπόν είναι πηγαίνοντας προς το Village Center στο δεξί σου χέρι θα δεις την πινακίδα και θα στρίψεις ακριβώς στο ύψος της πινακίδας σε έναν δρομάκο δεξιά. Όλα αυτά είναι περίπου 50 μέτρα αφού μπεις στον καινούριο δρόμο που έφτιαξαν τώρα. (λίγο μετά τη Fena)

Το πλένεις μόνος σου χωρίς βούρτσα. Υπάρχουν λάστιχα με πίεση (όπως αυτά στα βενζινάδικα) με 5 λειτουργίες (κρύο νερό, νερό με αφρό-σαπουνάδα, ζεστό νερό, νερό με κερί και απιονισμένο νερό. Η χρέωση είναι με το χρόνο (έχω καταφέρει και με 3 ευρά παρακαλώ...)

Υπάρχει και δυνατότητα να κάνει το πλύσιμο ο υπάλληλος (χωρίς να το οδηγήσει και χωρίς βούρτσα) αλλά είναι λίγο ακριβά - 8 ευρώ νομίζω.

Επίσης υπάρχουν και σκούπες για το εσωτερικό του αυτοκινήτου και σκούπες που φυσάνε αέρα για τα δύσκολα σημεία.

Προς το παρόν όμως υπάρχει ένα πρόβλημα: κάνουν ανακαίνιση και δεν ξέρω πότε θ'ανοίξουν... Όποιος ξέρει, ας μας πει γιατί...βρομίσαμε!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B

Είναι τραγική η κατάστασή τους πάντως machinegun.gif

Έκλεισε για ανακαίνιση τη Μεγάλη Βδομάδα και σήμερα που ρώτησα θα ανοίξει μετά από δυό βδομάδες!!!! Δηλ μέσα Ιουνίου περίπου! Καλά τι σόι ανακαίνιση κάνουν?!

Σε 10 μέρες πάντως θα ανοίξει ανταγωνιστής του Wash Park κάτω από το γήπεδο μπάσκετ του ΠΑΟΚ (στην ίδια περιοχή με το Wash Park).

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B

Προτιμώ να το πλένω μόνος!!..

Θα σου στείλω το pm πάντως για να υπάρχει και μια εναλλακτική επιλογή. Πού ακριβώς είναι αυτό?

Link to comment
Share on other sites

AΘλιο wash park.Πηγα χθες να πλυνω και χαμηλωσαν μου φαινεται και αλλο την πιεση του νερου.Απατεωνες..Αν το αυτοκινητο ειναι πολυ βρομικο θες τουλαχιστον 4 ευρω.Γιαυτο πας διπλα και σε 10 λεπτα εισαι ετοιμος χωρις να κουραζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

AΘλιο wash park.Πηγα χθες να πλυνω και χαμηλωσαν μου φαινεται και αλλο την πιεση του νερου.Απατεωνες..

Απο τους κανονες δημοσιευσης:

3. Παρακαλούμε πολύ να μην γίνονται προσωπικοί χαρακτηρισμοί σε θέματα όπως π.χ. συνεργεία κλπ. απλά φροντίστε να αναφέρετε αντικειμενικά και χωρίς να παρεκτρέπεστε στα όποια παράπονα / παρατηρήσεις σας

Παιδια προσέξτε λιγο τους χαρακτηρισμούς μην μας τραβήξουν καμια μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση :D

Link to comment
Share on other sites

Απο τους κανονες δημοσιευσης:

3. Παρακαλούμε πολύ να μην γίνονται προσωπικοί χαρακτηρισμοί σε θέματα όπως π.χ. συνεργεία κλπ. απλά φροντίστε να αναφέρετε αντικειμενικά και χωρίς να παρεκτρέπεστε στα όποια παράπονα / παρατηρήσεις σας

Παιδια προσέξτε λιγο τους χαρακτηρισμούς μην μας τραβήξουν καμια μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση  :)

:D:wub:;):thumbsup::thumbsup:

ηρεμισε λιγο κυριε πολιστα (χαφιε)

Edited by NforN_xronis
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα...Χρονη γεμισε τα κενα που σου αφησε για να βρεις την μαγικη λεξη.

@ Βασιλης : Βασιλη να σου πω το εξης. Παλια κι εγω ημουν ο πλεον ενθερμος υποστηρικτης επειδη δεν ηθελα να αγγιζει κανεις αλλος το αμαξι εκτος απο μενα στο πλυσιμο. Πηγαινα εκει, και με λιγη βρωμα πανω, και αν εκανα και γρηγορα, πληρωνα 4 ευρω. Φιλοι μου που δεν ειχαν ξαναπαει εκαναν μινιμουν 5-6 ευρω. Αν εχει βρωμα πανω το αμαξι αρκετη ομως, με την πιεση που δουλευει τωρα, ειναι καπως δυσκολο να φυγει η βρωμα, αν δεν βαλεις σφουγγαρι. Εγω παντως στραφηκα ακριβως διπλα στην Jetoil, που ο ανθρωπος εχει τον απιστευτο κοσμο και πολυ καλα αυτοκινητα. Χρησιμοποιει μονο πιεση, η οποια ειναι ομως πλυ δυνατη, και φευγουν ΟΛΑ...Εχει και αφρο και δεν μπαινει τιποτα πανω στο αμαξι, παρα μονο νερο και αφορς και ενα δερμα που στο σκουπιζουν και σου γυαλιζουν και τα λαστιχα. Εκει το κανω πλεον παντα και ειναι και παρα πολυ γρηγοροι.

Επισης χτες ενας φιλος μου το εκανε εκει και απο μεσα, και ενα εχωνα πω. Ημουν ετοιμος να τους πω, παιδια, φτανει, το γλειψατε, οχι αλλο...Μιλαμε δεν υπηρχε πλαστικο μερος που να μην καθαρισαν, αερας μεσα παντου, πατακια καθαρισσμα, και γενικα μια πολυ καλη εικονα. Μου εκανε επισης την καλυτερη των εντυπωσεων οταν ειδα το παιδι που καθαριζε να βρισκει ενα δεκαλεπτο στα πατακια κατω, και να το δινει στον φιλο μου. ;)

Εγω προσωπικα μεσα το κανω μονος μου στο σπιτι μου, επειδη εχω τον χωρο και την ανεση, αλλα με την ζεστη που εχει πλεον, θα το σκεφτω για τωρα το καλοκαιρι μηπως το κανω και αυτο εκει περα. Απλα εχει αρκετη αναμονη, αν ειναι για μεσα, γιατι οπως σου ειπα, ασχολουνται πολυ με το καθε αμαξι.

Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B

E έχει τελειώσει η δουλειά ;)

Μιχάλη, μου τα είπε κι ο Χρόνης με το pm του, μ'έφτιαξες κι εσύ παραπάνω... :thumbsup:

Πλέον: Jetoil worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

να λεμε ομως που και που ποιος το συστησε αυτο εδω και καιρο αλλα εσεις εισασταν κολλοιμενοι με το παρκακι εκει διπλα

upyours.gif  upyours.gif

εγω παντως εκει πηγαινα ουτως η αλλως πριν το συστησεις εσυ..μετα απο παροτρυνση του πατερα μου που πηγαινε εκει το δικο του χρεπι.

@μηπως το κενο με τα γραμματα ειναι κωλομπαρας?

Link to comment
Share on other sites

E έχει τελειώσει η δουλειά  :D 

Μιχάλη, μου τα είπε κι ο Χρόνης με το pm του, μ'έφτιαξες κι εσύ παραπάνω...  :D

Πλέον: Jetoil  worthy.gif  worthy.gif  worthy.gif  worthy.gif

συμφωνω!!!! closedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.