Jump to content
Guest Sir B

Wash Park Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

Guest CLSFox
ounkas να μην τσατιζεται ο πιτσιρικος και να μην ειναι απολυτος

Κανένας δεν είναι απόλυτος, όλοι εκφράζουν απόψεις.

Όπως εσύ θεωρείς ότι είναι ακριβό, έτσι και ο Στέλιος θεωρεί ότι αξίζει τα λεφτά του. Τόσο απλά.

Και σε παρακαλώ με λίγη προσοχή, γιατί ο Στέλιος, όπως και κανένας άλλος εδώ δεν είναι "πιτσιρίκος".

Αλίμονο αν γίνονται υποτιμήτικα σχόλια τέτοιου είδους με τόσο γελοίες αφορμές.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει βέβαια και λύση του μπέχο (τζάμπα στα Γιαννιώτικα) να το πλύνεις μόνος σου στο σπιτάκι σου... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες WASHPARK και αντε γειά.....

Και όποιος πεί τπτ για το πλυντήριο θα του βάλω φωτια το αυτοκίνητο.......

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Και να μου πεί και πού μένει να του βάλω βόμβα..........

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

ΕΛΕΟΣ..................................

ΧΑΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕ!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

λουιζα αν θες διαβασε πρωτα τι ειπε ο stelios και μετα πες μου.διβασε καλα το:οποιος δεν ξερει να μην μιλαει.χρονη τον στρατο τον εχω γραμμενο ξερεις που

Link to comment
Share on other sites

STELIOS μην μου λες μαμακιες εκει το πηγα το αυτοκινητο και το επλυνα.συν τοις αλλοις τα 10 ευρω για το πλυσιμο στο χερι(απο χρυσο ειναι αυτα τα χερια????????) ο μαγκας φορουσε αλυσιδα στο χερικαι κατι ελαφριες γρατσουνιες τις ειδα.εαν εσυ εχεις οφελος απο εκει πηγαινε το μονος σου

Μπραβο φιλε νιονιο που καταφερες να εξαρθρωσεις μια σπειρα με την ονομασια <<βγαζοντας λεφτα απο τα πλυντηρια>>

1)Τα 10€ λοιπον που εδωσες ειναι γιατι μετα στο περναει απο το τουνελ στο πλενει απο κατω και σου ριχνει κερι,γι'αυτο δινεις τα 10€ και στο λενε κι ολας...

2)Το ειπα και πιο πανω οτι δε σας ειπα να το πατε,αλλα και δε με νοιαζει κι ολας αμα θα το πας.

3)Εγω πολυ σπανια παω το αμαξι σε διαφορα πλυντηρια γιατι εχω χωρο στο σπιτι μου και το πλενω μονος μου και γι'αυτο πηγα και εδωσα λεφτα να παρω πιεστικο.

Τελος ενα μεγαλο μπραβο και παλι για την εξαρθρωση μιας τετοιας σπειρας...

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox
λουιζα αν θες διαβασε πρωτα τι ειπε ο stelios και μετα πες μου.διβασε καλα το:οποιος δεν ξερει να μην μιλαει.χρονη τον στρατο τον εχω γραμμενο ξερεις που

Φίλε, nionio, σου έγινε παρατήρηση από 3 mods, μπορείς να το σεβαστείς και να κλείσει το θέμα εδώ;

Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε επιτέλους.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ντορος για το τιποτα ρε παιδες...να ελεγα πως το πλυσιμο σου δινει καναν ιππο παραπανω παει και ερχετε....εν τελει το καλυτερο πλυντηριο ειναι το σπιτι σας(απ εξω)....πλενεις το VW σου οπως θελεις βγαζεις οποιο κοκο σκονης θελεις και συν της αλλης δεν πληρωνεις και μια....οσο για το πλυσιμο στο χερι και στη βουρσα....ειναι το ιδιο πραγμα...μιλαμε για βουρτσα καινουργια οχι εικοσαετιας.....και τα τα δυο σου καταστρεφουνε το λουστρο.....α!και τωρα που το θυμηθηκα παιζει κανα καλο σαμπουαν γιατι το γκολφακι μου εχει βγαλει πυτιριδα!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

να το θεσω διαφορετικα τοτε.....εξαρταται απο το *ποιος* θα βαλει το σφουγγαρι πανω στο αυτοκινητο....η ζημια που προκαλειται στο αυτοκηνιτο ωφειλετε κατα κυριο λογο στους κοκους της σκονης που φερει το οποιοδηποτε μεσο με το οποιο καθαριζουμε.....αντε πες μου εσυ τωρα οτι με το σφουγγαρι δεν κανεις ολοκληρωμενη απολεπιση στο λουστρο του αυτοκινητου....το λεω γιατι εχω πλυντηριο αυτοκινητων και δοκιμασα εδω και δυο χρονια απειρες μεθοδους εξωτερικου πλυσιματος....μιλαμε για παρα πολλα σφουγγαρια...μα παρα πολλα?και ετσι καταλαβα πως το λιγοτερο κακο το προκαλει η καλοσυντηρημενη και καθαρη βουρτσα(και να φανταστεις οτι το εκανα εγω το πλυσιμο καθε φορα!φαντασου να το αναλαβει και κανας οικονομικος μεταναστης την υποθεση....τριβε να τελειωνουμε)....το μυστικο της ολης ιστοριας ειναι να λουζεις το αυτοκινητο με στεγνωτικο κερι σε υγρη μορφη....το μονο που μπορει να δωσει διαρκεια και αντοχη στο χρωμα του αυτοκινητου........οποτε αφηστε το μυθο του σφουγγαριου...σημασια εχει ποιος βαζει χερι....

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν εχεις χρησιμοποιησει τα καταλληλα σφουγγαρια...γιατι εγω παντα εβαζα Autoglym σφουγγαρια, και εχω αλλη αποψη...

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B

1. η βουρτσα με τρομαζει και μονο με την ταχυτητα περιστροφης της. Οσο μαλακη και να ναι, η ταχυτητα την κανει υπερβολικα βιαιη.

2. Τhis is Elladistan. Ποιος βενζινας αλλαζει τις βουρτσες του?? Οι ανθρωποι εχουν εφευρει εκατομμυρια κολπα για να σου κλεβουν 2 και 3 σεντς.. και θα πανε να πεταξουν λεφτα να αλλαξουν βουρτσες??

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox

:)-->

QUOTE(Sir B @ 02/07/2006, 13:18 )

1. η βουρτσα με τρομαζει και μονο με την ταχυτητα περιστροφης της. Οσο μαλακη και να ναι, η ταχυτητα την κανει υπερβολικα βιαιη.

2. Τhis is Elladistan. Ποιος βενζινας αλλαζει τις βουρτσες του?? Οι ανθρωποι εχουν εφευρει εκατομμυρια κολπα για να σου κλεβουν 2 και 3 σεντς.. και θα πανε να πεταξουν λεφτα να αλλαξουν βουρτσες??

Πρόκειται για εντελώς καινούριο μαγαζί! Βάσικα σκέφτομαι να πάω να κάνω μια δοκιμή σε κάποια φάση και να του κάνω μια κουβεντούλα για το club να δω αντίδραση.

Link to comment
Share on other sites

:)-->

QUOTE(Sir B @ 02/07/2006, 13:18 )

1. η βουρτσα με τρομαζει και μονο με την ταχυτητα περιστροφης της. Οσο μαλακη και να ναι, η ταχυτητα την κανει υπερβολικα βιαιη.

2. Τhis is Elladistan. Ποιος βενζινας αλλαζει τις βουρτσες του?? Οι ανθρωποι εχουν εφευρει εκατομμυρια κολπα για να σου κλεβουν 2 και 3 σεντς.. και θα πανε να πεταξουν λεφτα να αλλαξουν βουρτσες??

Για αυτο σου λεω...ελα να σε μαθω τα κολπα με τα καταλληλα σφουγγαρια και προιοντα....οποτε θες, εδω ειμαι...

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B
ελα να σε μαθω

Χαλλλαρα!! Τι επαθες ρε Αθηναιε, σε χαλλλλασαμε βλεπω εδω πανω tongue.giftongue.gifnew_lol.gif

Θα μιλησουμε για το σφουγγαρι :)

Link to comment
Share on other sites

οκ....φιλοι σφουγγαραδες...βγαλτε το αυτοκηνιτο σας στον ηλιο και οποιος δεν παρατηρησει τις χιλιαδες γρατζουνιτσες που υπαρχουν πανω στο λουστρο.....εγω θα κλεισω το πλυντηριο μου και θα γινω ερημιτης....ελεος!!!!!!!!!οσο για το ποσο βαναυσες ειναι οι βουρτσες μονο εαν πλυθεις εκει μεσα μπορει κανεις να καταλαβει...αυτα!

Link to comment
Share on other sites

Προχθές στο κλασικό βενζινάδικο της συμπρωτεύουσας που πλένει μόνο με νερό κ όχι με βούρτσα, ο απίστευτος washer έκανε την εξής απίστευτη κίνηση...σε μία E200 έβγαλε από έναν κουβά μία σκούπα(από αυτές που καθαρίζω το μπαλκόνι μου, ναι αυτές με το μακρύ κοντάρι) κ σκούπισε το αμάξι με τους αφρούς... όμως δεν έμεινα να δω τις χαρακιές... ο ιδιοκτήτης εν τω μεταξύ καθόταν απ' έξω κ νόμιζε πως είχε τύχει ευμενούς μεταχείρισης!!! φαντάζομαι πως μετά από μερικά τέτοια πλυσιματάκια, το αμάξι πρέπει να πηγαίνει για πλυσιμο στο φανοποιείο πλέον κ όχι στο βενζινάδικο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.