Jump to content
emperor

Φθηνα Online Stores για αγορες...

Recommended Posts

Το ειδα απο το seatclub.gr αλλα νομιζω οτι εχει φοβερες τιμες, οποτε αν ενδιαφερετε καποιος...

http://www.caraudio-versand.de/ :D

Απο ειπανε τα παιδια στελνει και ελλαδα, Εδω ειναι το αντιστοιχο thread στο seatclub :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Το ειδα απο το seatclub.gr αλλα νομιζω οτι εχει φοβερες τιμες, οποτε αν ενδιαφερετε καποιος...

http://www.caraudio-versand.de/ :D

Απο ειπανε τα παιδια στελνει και ελλαδα, Εδω ειναι το αντιστοιχο thread στο seatclub  :thumbsup:

Πολύ καλό, έχω πάθει πλάκα!!! Μπήκα σε πειρασμό ρε γαμώτο. Μάλλον μέχρι το πρωί θα έχω χτυπήσει ένα JVC που έχω σταμπάρει... hearts.gif:thumbsup:hearts.gif:heart:hearts.gif:heart:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αρκετα φτηνες τιμες σε σχεση με την Ελλαδα, απο οτι θυμαμαι τα JVC εχουν πανευρωπαικη εγγυηση, που σημαινει τα εντος Ελλαδος επισημα service ειναι υποχρεωμενα να στο επισκευασουν σε περιπτωση προβληματος...

Εγω παντως ζαχαρωνω ενα Kenwood CD/DVD Mp3 Player me 6.5" TFT screen

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
μηπως ειναι χωρις φ.π.α  κ χαιρομαστε αδικα παιδια?

Όχι, το μόνο πρόβλημα είναι μη γλινει καμιά *μη επιτρεπόμενη λέξη* με το τελωνείο, που και πάλι δεν νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Αν παρακολουθήσουμε τις απαντήσεις στο seat club θα μέθουμε αν γίνει καμιά *μη επιτρεπόμενη λέξη*

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εφοσον ειναι απο ευρωπαικη ενωση δεν εχει ΦΠΑ ουτε περναει τελωνειο!!!

Το μονο θεμα σε μενα ειναι να μην βγει το μαγαζι μουφα, ας περιμενουμε να παρεγγειλει καποιος ακομα απο το seatclub

Τελος νομιζω οι τιμες ειναι με το ΦΠΑ, αν δεν το εχετε καταλαβει, οι εδω αντιπροσωποι πουλανε με κερδος 100%!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν τα φοβάστε λίγο αυτά τα ''online stores''????

Εγώ τα ωραία μου λεφτουδάκια δεν τα δίνω αν δεν πάρω μάτι από κοντά αυτό που θέλω να αγοράσω!! :xmas:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν τα φοβάστε λίγο αυτά τα ''online stores''????

Εγώ τα ωραία μου λεφτουδάκια δεν τα δίνω αν δεν πάρω μάτι από κοντά αυτό που θέλω να αγοράσω!! ;)

ETSI EIMAI KAI EGO SOSTOS O SPY

Link to comment
Share on other sites

spy, κάνεις το εξής:

πας σ' ένα σχετικό μαγαζί εδώ και κατεβάζεις όλα τα ράφια για να δεις όλα τα προϊόντα που σ' ενδιαφέρουν. ρωτάς, μαθαίνεις όλες τις λεπτομέρειες και τις τιμές.

αφού καταλήξεις στο μοντέλο που θέλεις να πάρεις και αφού το έχεις δει από κοντά, το σημειώνεις και φεύγεις.

πηγαίνεις στο pc σου και κάνεις on line την αγορά σου συγκρίνοντας τιμές.

μην το ψάχνεις: κερδισμένος θα βγεις σίγουρα. σου μιλάω εκ πείρας. έχω κάνει διάφορες αγορές απ' έξω μέσω net κι έχω κερδίσει συνολικά πολλά λεφτά.

το μόνο που χρειάζεται να προσέξεις είναι να μην πέσεις σε κανέναν απατεώνα.

happy shopping!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest nt7561
Ρε παιδιά δεν τα φοβάστε λίγο αυτά τα ''online stores''????

Εγώ τα ωραία μου λεφτουδάκια δεν τα δίνω αν δεν πάρω μάτι από κοντά αυτό που θέλω να αγοράσω!! :huh:

Κι εγώ μαζί σου. Τι γουρούνι στο σακί θα πάρουμε ρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε παιδια, τα παντα παιζουν...Οταν το JVC 701 το πουλανε στην Ελλαδα 700 ευρα και το παιρνεις απο Γερμανια 388...ειναι μεγαλος ο πειρασμος, ασε που να ξερεται εφοσον το ηχοσυστημα ειναι ευρωπαικης προελευσης (δηλαδη προερχεται απο επισημο αντιπροσωπο του εκαστοτε κατασκευαστη στην Ευρωπη και οχι απο παραεισαγωγες, πχ Αμερικη), το service στην Ελλαδα ειναι "υποχρεωμενο" να στο φτιαξει σε περιπτωση βλαβης...

Δηλαδη εαν ερθει ενας Γερμανος, και κατι του χαλασει στην Ελλαδα, θα παει πισω στην Γερμανια να το φτιαξει? Το προβλημα ειναι πως, στην Ελλαδα, οι καραγκιζηδες αντιπροσωποι σου λενε, αααα..δεν ειναι απο εμας, αρα δεν το αναλαμβανω...το οποιο φυσικα ειναι ελληνικη πατεντα (ή πονιρια), δυστηχως. Ασε δηλαδη που αμφιβαλω αν ξερουν κιολας να φτιαξουν κατι τα εδω service του εκαστοτε αντιπροσωπου...

Link to comment
Share on other sites

Το γερμανικό που αναφέρεται πιο πάνω  έχει καλύτερες τιμές.

NAI,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΑΔΑ !!!

ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ !!!

Link to comment
Share on other sites

Να ριξτε μια ματια στο www.nomatica.gr

Πασιγνωτο site , κυριως γνωστο για τις ψηφιακες φωτογραφικες, εχει ομως και radio-cd-mp3 αυτοκινητων. Θα βρειτε απιστευτες τιμες. Για συγκεκριμενο μοντελο της Pioneer που κοιταξα το εχει 512 ενω στον kalogeropoulo.gr ειναι στα 800!!!!

Και πιστεψτε με ειναι απολυτα αξιοπιστο μαγαζι, απο δεκαδες ατομα εχω ακουσει αριστες γνωμες.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Να ριξτε μια ματια στο www.nomatica.gr

Πασιγνωτο site , κυριως γνωστο για τις ψηφιακες φωτογραφικες, εχει ομως και radio-cd-mp3 αυτοκινητων. Θα βρειτε απιστευτες τιμες. Για συγκεκριμενο μοντελο της Pioneer που κοιταξα το εχει 512 ενω στον kalogeropoulo.gr ειναι στα 800!!!!

Και πιστεψτε με ειναι απολυτα αξιοπιστο μαγαζι, απο δεκαδες ατομα εχω ακουσει αριστες γνωμες.

Είναι φανταστικό shop και πάρα πολύ αξιόπιστο!!! Απορώ πώς το ξέχασα να το αναφέρω!

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειχα ψαξει για dj equipment κατελειξα οτι μας συμφερει Αγγλια+Γερμανια που εχουν κ πολλα eshop κ καλυτερες τιμες.(κοιταξτε κ το ebay germaniko h aggliko)

υπαρχουν πολλοι τροποι πληρωμης η γνωστη μεσω πιστωτικης.φτιαχνεις εναν λογαριασμο σου δινουν κ πιστωτικη(2 ειδων χρεωστικη+πιστωτικη) κ βαζεις στον λογαριασμο σου λιγα λεφτα για καθε αγορα που θες να κανεις αν φοβασαι μην παιχτει τιποτα κ παραραγγελνουν απο την δικη σου καρτα αν κλεψουν τον κωδικο.

2)η gift cart νομιζω της eurobank που ειναι σε στυλ χρονοκαρτα ,ρωτας το μαγαζι πρωτα αν την δεχεται.

3)μερικα μαγαζια δεχονται κ αντικαταβολη,ερχετε courier sto spiti k πληρωνεις κατευθειαν.

info page gia agores online

το θεμα ειναι αν θα ναι σπασμενο κτλ.απ οσες online αγορες εχω δει σε διαφορα forum δεν ειδα να χαν προβλημα.κ μεσω Ebay καποιος ειχε αγορασει dvd k επιδη ηταν χαλασμενο ,εστειλε email k tou eipan kρατα αυτο που εχεις(γιατι δεν συμφερει να πληρωνουν τα μεταφορικα) κ του στειλαν κ αλλο ενα καινουργιο με πληρωμενα εννοειται τα μεταφορικα.

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Σημερα με πηραν τηλεφωνο απο το pixmania, η παραγγελια μου ερχεται...ετσι ετσι!

Το τσέκαρα το Shop, πολύυυυυ καλό!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.