Jump to content
Puck

Puck Vs Bassakosvr6 Vs Μαμα Gti V...

Recommended Posts

Λοιπόν εχτές ύστερα απο τον καφέ μας , γίνανε κατι ανοιγματάκια στο πάρκινγ της Ε.Ο...

Εγώ Vs BassakosVr6 Vs Μαμα GTI V...

Ανοίξαμε από στάση και μέχρι τα τελειώματα τρίτης είμουνα μπροστά από τον 6κύλινδρο, μετα με πέρασε λόγο κυβικών...

Ορίστε και το βίντεο...

th_Kontra.jpg

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

χμ χμ χμ....οντως κατι πρωτοτυπο και καιρο πολυ, να δουμε!!εχω μια εντωπωση οτι ο τελευταιος σπινιαρε πολυ στην εκκινηση....το 100-0 σε 2 ειναι εντυπωσιακο αν δες θες να καρφωθεις στο τοιχο!!τι να λεμε!ολα τα λεφτα το βιντεο...μπραβο στους συμμετεχοντες!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν την παλεύετε κάστανο!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Όντος δέν την παλεύετε καθόλου!!! :thumbsup::lol:new_lol.gif

Μου αρέσει που κάνετε και ανάλυση της κόντρας χαχαχα!!!

Θέλουμε και συνέχεια.Και στο φρενάρισμα τώρα 100-0!

Το vr6 τρελό εργαλείο πάντος χαχαχαχα!Γειά σου ρε Bassako τρελέ. :D

Link to comment
Share on other sites

Έχω να δηλώσω , οτι στα τελειώματα 3ης υπήρξε ένα ξε-ζαντάρισμα στο μπροστά αριστερό λάστιχο(κοινως παπούτσι) και με πέρασε λόγο μηχανικού προβλήματος... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ετοιμάσου μπασάκο... Θα σε new_killother.gifnew_killother.gif

Link to comment
Share on other sites

οποτε παμε για 2τερο πατημα?

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

πανικος λεμε θα γινει! ! :lol::lol::lol:

Τωρα πυ το παρατηρησα!Το vr6 εχει κινηση μονο στους αριστερουσ τροχους!Γιατι πρωτα βαζει το δεξι μπροστα κ μετα βαζει το αριστερο!Που σημαινει οτι φοβηθηκε μη του σπινιαρει λογω αριστεροκινησης!Ετσι εξηγειται τιο σπινιαρισμα στην αρχη!Ο Puck πρεπει να αλλαξει προγραμμα γιατι στερευει απο βενζινες στα ψηλα!Χαχαχαχαχαχ ΕΧω λιωσει!Θελω να συμμετασχω κ γω στην επομενη! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif;):thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

Κωστα και Νεοκλή..δεν την παλέυεται μία,ΧΑΧαχΧΑΧαχΧΑχχαΧΑ θεοί..εννοήτε εχει videoσυνέχεια ετσί?:-p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.