Jump to content
nikdev

Toποθέτηση : Προβολάκια ομίχλης σε Golf V

Recommended Posts

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

1)Αλλαγή στον εσωτερικό διακόπτη.

2)Αλλαγή στις δύο γρίλιες.

3)Υπάρχει η δυνατότητα να κουμπώσουν ? ή θα χρειαστεί καμιά εξωτερική καλωδίωση ?

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνουν ρε παιδιά ? :o

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα Lowline μας φάγανε Δημήτρη.

THNX για το ενδιαφέρον!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εμένα με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο θέμα. Μπορούμε να τα βρούμε στο e-bay? Ενδιαφέρεται κανείς για ομαδική? Ψάχνω αλλά δεν μπορώ να τα βρω πουθενά. Απο την αντιπροσωπεία μου είπαν όταν είχα παραγγείλει την γκολφω ότι αν δεν τα βάλω από την αρχή στην παραγγελία δεν μπορώ μετά και αν τελικά μπορέσουν είναι πολύ μεγάλο το κόστος. άλλα τελικά άλλα διαβάζω. ;)

edit: Κάτι βρήκα τελικά

1st page

2nd page

3d page

Edited by sv2flu
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εμένα με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο θέμα. Μπορούμε να τα βρούμε στο e-bay? Ενδιαφέρεται κανείς για ομαδική? Ψάχνω αλλά δεν μπορώ να τα βρω πουθενά. Απο την αντιπροσωπεία μου είπαν όταν είχα παραγγείλει την γκολφω ότι αν δεν τα βάλω από την αρχή στην παραγγελία δεν μπορώ μετά και αν τελικά μπορέσουν είναι πολύ μεγάλο το κόστος. άλλα τελικά άλλα διαβάζω. ;)

200ευρ τοποθετημενα μου τα δινη εμενα η αντυπρωσοπια οτιν θελουνε σου λενε μην ακους τιποτα παντως αν αποφασισετε για groupbay εγω ειμαι μεσα

Link to comment
Share on other sites

200ευρ τοποθετημενα μου τα δινη εμενα η αντυπρωσοπια οτιν θελουνε σου λενε μην ακους τιποτα παντως αν αποφασισετε για groupbay εγω ειμαι μεσα

Παλι καλα που σου ζητησαν 200 ευρωμ. εμενα για το πολακι που ειχα μου ζητησαν 500 fire.gifdead.giffire.gif πριν 3 χρονια. Ο,τι θες ζητουν new_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gifworthy.gifworthy.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

200ευρ τοποθετημενα μου τα δινη εμενα η αντυπρωσοπια οτιν θελουνε σου λενε μην ακους τιποτα παντως αν αποφασισετε για groupbay εγω ειμαι μεσα

¶μα είναι για 200Ε μεσα και γω.

Ποια αντιπροσωπεία είναι να κανονίσουμε καλύτερη τιμή

Link to comment
Share on other sites

¶μα είναι για 200Ε μεσα και γω.

Ποια αντιπροσωπεία είναι να κανονίσουμε καλύτερη τιμή

η αντυπροσωπια ειναι εδω στην θηβα κ τα παιρνει απο karenta μιλησα κ με τον υπαλληλο εκει επιδει τον ξερω οποιος θελει ας κανονισουμε σιγουρα με περισσοτερα κοματια κατι κατι καλυτερο θα πετυχουμε.

Link to comment
Share on other sites

η αντυπροσωπια ειναι εδω στην θηβα κ τα παιρνει απο karenta μιλησα κ με τον υπαλληλο εκει επιδει τον ξερω οποιος θελει ας κανονισουμε σιγουρα με περισσοτερα κοματια κατι κατι καλυτερο θα πετυχουμε.

και εγω μεσα

Link to comment
Share on other sites

να κανω κι εγω μια ερωτηση μηπως γνωριζει καποιος ψαγμενος με το 4αρι...μηπως ξερει που ειναι τα ρελε για τα προβολακια?...εγω τα εχω μεσα στα φαναρια,εβαλα λαμπες, διακοπτη μεσα αλλα μεσα στο βιβλιο κατασκευαστη δεν αναφερει τπτ για τα ρελε...κατω απο το τιμονι εψαξα...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε από Θήβα ποιο αμάξι έχεις ?

Πότε θα τα περάσεις ?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε από Θήβα ποιο αμάξι έχεις ?

Πότε θα τα περάσεις ?

το jetta tsi με 2 ατομα η τιμη δεν θα αλλαξει πιστευω καλητερα να μαζευτουμε πιο πολυ αντε αποφασιστε

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα πέρασες τα προβολάκια ?

Ποια έκδοση έχεις ? Trendline ή Sportline ?

Link to comment
Share on other sites

Να ξερετε παντως οτι η τοποθετηση για προβολακια απο οτι μου ειχαν πει για το πολακι που ειχα, ειναι μπελααααααας. Θελει τα προβολακια ( εννοειται )- καλωδιωση- καινουργιο διακοπτη- ενοειται vag/com-+++++. Oσο γα το κοστος η εκαστοτε αντι/πεια ζηταει ο,τι της κατεβει στο κεφαλι (κλουβιο).

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω ακριβώς το cecm που θα αλλάξω να ταιριάζει εκεί έχω κολλήσει...

Οι αντιπροσωπείες είναι γνωστό ότι θέλουν χρεώνουν θα ρωτήσω τιμή και βλέπουμε.

Αλλά επειδή το παιδί που είπε στη θήβα 200Ε δεν ξέρω τι έκδοση έχει. Αν συμπεριλαμβάνεται και το cecm είναι πολύ φτηνά 200Ε

Link to comment
Share on other sites

Το cecm έχει 300Ε+ .

Μπαινουν εκτός κεντρικής μονάδας ηλεκτρικών με εργοστασιακές καλωδιώσεις και φύσες,

αντί του εργοστασιακού θα μπει ένας άλλος όμοιος διακόπτης δίπλα σε αυτόν των φώτων

Μόλις τα βάλω θα σας πω...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια εχω την tredline κ δεν μου ειπαν για τιποτα αλλο εκτος απο τα καπακια μπροστα με την τρυπα τα προβολακια με λαμπες την καλωδιοση κ τον διακοπτη 200ευρω .και τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις highline cecm δεν μπαίνουν με εργοστασιακό διακόπτη. Αλλά με κύκλωμα ξεχωριστό.

θα τα βάλεις να μας πεις ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω δεν μου ειπαν κατι τετοιο αλλα θα μαθω κ θα αναφερω εδω τι ακριβως παιζει.προς το παρων δεν θα τα βαλω θα βαλω xenon νομιζω οτι μου ειναι πιο απαραιτιτα για καλυτερη ορατοτητα.εκτος αν μαζευτουμε κ κατεβασουμε τιμη αν γινεται φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω περάσει εδώ και 3 βδομάδες δεν θυμάμαι καλά. Μια χαρά είναι , με ξεχωριστό διακόπτη..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.