Jump to content
leoangel

Golf Gti Mk4 180hp Vs Golf Mk5 Gt

Recommended Posts

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

εμενα παντως σπινιαρει η δευτερα...σοβαρα σου μιλαω...αφου οταν βαζω κοντρα τα λαστιχα καπνιζουν...πολυ ροπη :blink: :blink: :lol:

εγω με 176ps(μπορεις να δεις και την δυναμομετρηση μου) ημουν μπροστα απο GT με 180ps...μεχρι και η εξατμιση μαμα σε μενα (στο GT οχι ομως)

εμενα μ αρεσε παντως απο επιδοσεις το GT...ξερεις ποια ηταν μονο η διαφορα με τον 20VT?...οχι τοσο οι επιδοσεις οσο το οτι εγω μπορουσα να τρεχω μεχρι το πρωι...το GT εβρασε!!!! :lol: :lol: :lol:

μα εγω δεν υποστηριζω οτι δεν περναει gt...και φυσικα και σενα σε πιστευω οτι εισαι μπροστα λογικα.

οσο για τις θερμοκρασιες,αστο,πονεμενη ιστορια για τα μικρα αδερφακια μας.

απο κει και περα ομως η χαζομαρα εχει και τα ορια της.με το που διαβασα το ποστ του παλικαριου καταλαβα γιατι αραιωνουμε σιγα σιγα ολοι λιγο-πολυ απο δω μεσα.μα ειναι για γελια...

σε παρακαλω ξανα διαβασε το και φαντασου τον να στο λεει live...

ειμαι σιγουρος οτι μπορεις να μου τον περιγραψεις κιολας. new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

180αρι εβγαινε το Anniversary???αν ειναι αυτο ειχα ανοικσει παλιοτερα πριν κανω το δικο μου Mtm(S3) κ πηγαινε πολυ καλα!!!!κοντο σασμανακι οτι πρεπει για κοντρα!!!

Καλο αυτοκινητο κ πολυ ομορφο!!!ειδικα οι 18αρες της ΒΒS ειναι Κ@@ΛΑ!!!!

Τωρα οσο αφορα το GT ας με συγχωρεσουν οι gtakides του φορουμ αλλα μου φαινεται οτι ειναι μεγαλη πατατα!!!βγαζει καλες επιδοσεις μεχρι τις 4500 χιλ στροφες κ μετα ψοφαει!!!ο καιρος θα δειξει αν θα αντεξει το πιεσμενο μοτερ κ τι προβληματα θα βγαλει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.