Jump to content
Guest glockan

Problhma Me Skastra Golf Gt Mk5

Recommended Posts

Guest glockan

ξέρει κανεις τίποτα? εδώ k 1 βδομάδα ακούω ένα περίεργο ήχο από τη σκαστρα , σαν διπλή εκτόνωση η σαν ένα πιο μεταλλικό ήχο?

PLEASE ADVISE ASAP

golf gt tsi 170ps 13000km

μονο με μια αλλαγή φίλτρου

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis tpt? edw k 1 bdomada akouw ena periergo hxo apo th skastra , san diplh ektwnosh h san ena pio metaliko hxo?

PLEASE ADVISE ASAP

golf gt tsi 170ps 13000km

mono me mia allagh filtrou

Πολύ χλωμό να είναι η σκάστρα σου.Όταν λές "ένα φίλτρο" εννοείς panel aftermarket ;

Για ξαναβγάλτο να δούμε το κάνει ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
kserei kaneis tpt? edw k 1 bdomada akouw ena periergo hxo apo th skastra , san diplh ektwnosh h san ena pio metaliko hxo?

PLEASE ADVISE ASAP

golf gt tsi 170ps 13000km

mono me mia allagh filtrou

Καλησπέρα και καλωσήρθες, μετέφρασε το post σου σε ελληνικά καθώς είσαι εκτός κανόνων λειτουργίας.

Στα μηνύματα που αναρτώνται θα πρέπει να υπάρχει σαφήνεια, λιτότητα, ουσία και να είναι ευανάγνωστα. Να χρησιμοποιούνται Ελληνικά ΜΙΚΡΑ γράμματα (Ελληνικές γραμματοσειρές - χαρακτήρες) και όχι Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Guest glockan
Πολύ χλωμό να είναι η σκάστρα σου.Όταν λές "ένα φίλτρο" εννοείς panel aftermarket ;

Για ξαναβγάλτο να δούμε το κάνει ακόμα;

το filter είναι panel aftermarket

αλλα δεν έχει σχέση με το πρόβλημα διότι το έχω εδώ k 5 μήνες k το πρόβλημα παρουσιάστηκε τώρα

anyway κάτι παίζει σίγουρα με τη σκαστρα γιατί κάτι πήρε το αυτι μου για τέτοιου είδους πρόβλημα σε κάποια GT

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

to filter einai panel aftermarket

alla den exei sxesh me to problhma dioti to exw edw k 5 mhnes k to problhma parousiasthke twra

anyway kati paizei sigoura me th skastra giati kati phre to ayti mou gia tetoiou eidous problhma se kapoia GT

Εμένα πάντως πολύ δύσκολο μου φαίνεται να έπαθε κάτι η σκάστρα.

Αλλά VW είναι αυτή, βγάλτην και ρίξε μια ματιά...

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis tpt? edw k 1 bdomada akouw ena periergo hxo apo th skastra , san diplh ektwnosh h san ena pio metaliko hxo?

PLEASE ADVISE ASAP

golf gt tsi 170ps 13000km

mono me mia allagh filtrou

Φίλε μου μην αγχώνεσαι, απλά η σκαστρα σου θέλει αλλγή...

Αν έχεις διαβάσει στο φορουμ και άλλοι έχουν αλλάξει σκστρα στο GT τουσ και ανάμεσά τους

κι εγώ!!! θα στο βάλουν στον εγκέφαλο και θα φανεί το πρόβλημα αμέσως!

Ο ήχος είναι χαρακτηριστικός όταν τουρμπίζεις με νέκρα πρέπει να ακούγεται σαν να διπλοξεφουσκώνει...

Εμένα τουλάχιστον έτσι έκανε και μου την άλλαξαν...

μες την εγγύηση είμαστε έτσι κι αλλιώς!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.