Jump to content
Σπύρος

Αυτόματο κλείδωμα ασφαλειών

Recommended Posts

Για εμενα τον καημενο που φευγω Παρ απογευμα- Σαββατο πρωι...?

Καποια λυση...?

Από που φεύγεις , πρός τα πού πάς, που μένεις και που δουλεύεις ??? :D;)

Link to comment
Share on other sites

Μενει Bριλησσια, φευγει απο Βριλησσια, παει Θεσσαλονικη, δουλευει τον κοσμο ειναι φοιτητης ιατρικης tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μενει Bριλησσια, φευγει απο Βριλησσια, παει Θεσσαλονικη, δουλευει τον κοσμο ειναι φοιτητης ιατρικης tongue.gif

χμμμμ, εγώ αύριο θα είμαι κατά τις 17:30 κοντά στον Μπάκα στην Λεωφ.Πεντέλης.

Αλλη περίπτωση αν φύγεις Παρασκευή μεσημέρι και είσαι μέχρι τις 16:30 στα goodys του Αγ. Στεφάνου στην Ε.Ο.

αν είναι πές μου να σου στείλω τηλ. :D

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ, εγώ αύριο θα είμαι κατά τις 17:30 κοντά στον Μπάκα στην Λεωφ.Πεντέλης.

Αλλη περίπτωση αν φύγεις Παρασκευή μεσημέρι και είσαι μέχρι τις 16:30 στα goodys του Αγ. Στεφάνου στην Ε.Ο.

αν είναι πές μου να σου στείλω τηλ.  :baby:

Μπράβο ρε Γιάννη. Σε ευχαριστούμε προκαταβολικά όλοι. Γιατί δεν συναντιόμαστε όλοι όσοι ενδιαφέρονται εκεί αύριο για να το βάλουμε όλοι μαζί?? Εγω είμαι Καλαμάτα αλλά παιζει να γυρίσω αύριο. Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Αυριο 17.30 στον Μπακα, παιζει να μπορεσω...Αν μπορεις στειλε μου το τηλ σου σε pm.

:baby: Σε ευχαριστω. Ελα και εσυ ρε Σπυρο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS εγω αντιμετοπίζω ενα παρομιο προβλημα με το συναγερμο!!!

λοιπόν!! καθομαι μεσα, με το κλειδι στην ((((τσεπη μου))) πατώ να κλειδωσει το αυτοκινητο με το κεντρικό κλειδωμα απο το κουμπί που βρισκεται αριστερά και μπαινει και ο συναγερμοσ μαζι!!!

και βεβαια μετα απο λίγο βαραει κανονικα!!!!

τι παιζει με αυτό??? λαθος ένωση καλοδίων???

((μαρκα συναγερμου ITS )

για το αυτοματο κλειδωμα ειμαι κι εγω μεσα :baby:

αν φυσικά υπαρχει χωρος και για μενα :baby:

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Αυριο 17.30 στον Μπακα, παιζει να μπορεσω...Αν μπορεις στειλε μου το τηλ σου σε pm.

:baby: Σε ευχαριστω. Ελα και εσυ ρε Σπυρο...

Κατά 99% θα έρθω και εγω αύριο. Σε παίρνω τηλέφωνο για να κανονίσουμε λεπτομέριες. :baby:

για  το  αυτοματο  κλειδωμα  ειμαι  κι  εγω  μεσα :(

αν  φυσικά  υπαρχει  χωρος  και  για  μενα :baby:

ευχαριστώ!

Εννοείται οτι παίζει χώρος. Αν και δεν τα φτιάχνω εγω αλλά υποθέτω οτι δεν παίζει πρόβλημα :baby:

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στην αντιπροσωπεια και μου το προγραμματησανε, στα 15κμ ακους κλακ μολις βγαλεις το κλειδι απο τη μιζα ξεκλειδωνει.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στην αντιπροσωπεια και μου το προγραμματησανε, στα 15κμ ακους κλακ μολις βγαλεις το κλειδι απο τη μιζα ξεκλειδωνει.

Πόσο πήγε το μαλλί???

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ, εγώ αύριο θα είμαι κατά τις 17:30 κοντά στον Μπάκα στην Λεωφ.Πεντέλης.

Το βάλαμε. :lol: Ευχαριστούμε τον Γιάννη (skodakias) τον οποίο παραπηπτόντος τον έβλεπα διπλό tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Αν και επιφυλακτικός, πήγα κι εγώ και τελικά μ'αρέσει!!! Μπορεί μέχρι να πάω σπίτι να το έκανα και 30 φορές!!!

Ο άτυχος της υπόθεσης ήταν ο Mike... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στην αντιπροσωπεια και μου το προγραμματησανε, στα 15κμ ακους κλακ μολις βγαλεις το κλειδι απο τη μιζα ξεκλειδωνει.

Γίνεται αφού το έκανε ο ipso. :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε off-topicαδες γαμωτο σας...

Λοιπον εμενα δεν γινοταν γιατι το αμαξι μου ηταν πολυ καινουριο για αυτο το καλωδιο...Δεν πειραζει ομως...

Χιλια ευχαριστω στο Γιαννη για τον χρονο του και την ορεξη του...

Και ας το οργανωσα το σημερινο, ειμαι ο μονος που δεν εκανα την δουλεια...Χεχε...:D

Αυριο πρωι παιζει να παω μια βολτα απο Gratsia, να ρωτησω...

Link to comment
Share on other sites

Ημουν και εγω εκει! tongue.gif

Ευχαριστουμε τον Γιαννη (Skodakias) για την εξυπηρετηση. Δουλευει αψογα, οι ασφαλειες κλειδωνουν αυτοματα μολις η ταχυτητα του αυτοκινητου φτασει τα 18 χλμ και μετα ξεκλειδωνουν ή χειροκινητα ή μολις βγει το κλειδι απο την μιζα. :D

Γιαννακη χαρηκα για την γνωριμια. Ρε τι κακο ειναι αυτο με τα offtopic, θελετε να παρω αναποδες????????

Link to comment
Share on other sites

Χιλια ευχαριστω στο Γιαννη για τον χρονο του και την ορεξη του...

Παρακαλώ δεν κάνει τίποτα.

Και ας το οργανωσα το σημερινο, ειμαι ο μονος που δεν εκανα την δουλεια...Χεχε...:(

:thumbsup: Ναι ρε γ@μώτο .....

Αυριο πρωι παιζει  να παω μια βολτα απο Gratsia, να ρωτησω...

Πήγες ? Είδα και μια αναπάντητη. Ξαναπάρε. :D

Πάντως με τον Σπύρο κάτι πρέπει να κάνετε. :( Δεν κάνει να τον αφήνετε να "πίνει" τέτοια ώρα. Ολο σας και να σας και σας !!!!

ή εγώ είμαι παππούς που αποκλείεται (lefo, μην ακούσω κιχ) ή ήταν μεθυσμένος. :lol::lol::lol::lol:

Γιαννακη χαρηκα για την γνωριμια.

επίσης. :(

Και εγώ χάρηκα που σας γνώρισα. Αν και με τον Γρηγόρη (Scorpio) είχαμε ξανασυναντηθεί, αλλά δεν τον γνώρισα :blush:

Αααααα, και αν ακούσετε κάτι φήμες ότι είμαι ο ηθικός αυτουργός για τα καπάκια στους καθρέφτες που έχει βάλει ο Mike , μην το πιστέψετε. tongue.giftongue.gifαπλά ζήλεψε tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by skodakias
Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδες..Ανακαλυψα, οτι οτι ο skodakias ο φιλος μας, ειναι και στο GTC και ειναι ο ηθικος αυτουργος, που τα ειχα δει και μου μπηκε και μενα το μικροβιο, και εβαλα τους προστυχους καθρεφτες οπως λεει μια ψυχη εδω μεσα. :D

Λοιπον πηγα τελικα σημερα στον Pazaropoulo τελικα, και αφου εκαναν μια ωρα (!), με μηδενικο βεβαιως κοστος εργασιας, μου εκαναν την μιση δουλεια...Και εξηγουμαι...

Ναι μεν, κλειδωνουν οι ασφαλειες μετα τα 15-20 χλμ/ωρα, αλλα μετα δεν ξεκλειδωνουν...Δηλαδη τραβαω το κλειδι απο την μιζα, και δεν...

Κανω μια δοκιμαστικη βολτα, και του το λεω του συμβουλου...

Μου κανει, αφου μιλησε με το παιδι μεσα, οτι δεν γινεται, επειδη δεν εχει λεει καναλι για να το κανει αυτο...Βασικα του λεω, αυτο δεν παιζει, ειστε σιγουρος...?

Μου λεει ναι...Ε τελος παντων εφυγα κι εγω, επειδη δεν ημουν σιγουρος αν στον ipso γινονταν και τα δυο..

Τωρα ομως ειδα οτι και σε αυτον και τα δυο γινονταν...Α ρε Γιωργο...Με δουλευουν μου φαινεται...

Αυτα τα νεα μου επι του θεματος. Τωρα στην επομενη μου επισκεψη πανω στη Θεσσαλονικη στον Παζαροπουλο, θα τους βαλω να μου το κανουν εκει...

Ουφ...κουραστηκα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.