Jump to content
Black Widow

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Recommended Posts

Αυτό ήταν! Την φάγαμε και αυτή τη χρονιά!

Το VW CLUB, πριν κλείσει τον κύκλο του και μπει αισίως στα 4 χρονάκια του, διοργανώνει την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ για την περιοχή της Θεσσαλονίκης!

Η τελευταία συνάντηση λοιπόν θα γίνει το ΣΑΒΒΑΤΟ, 29/12/2007, και ώρα 21:00, στο Kitchen Bar στο λιμάνι!

Το πρόγραμμα θα έχει ποτό ή φαγητό, όπως επιλέξουμε!

Περιμένω ΕΓΚΑΙΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ, γιατί θα πρέπει να κλείσω θέσεις ανάλογα στο μαγαζί...

Παρακαλώ να είσαστε ΟΛΟΙ και ΟΛΕΣ εκεί, καθώς θα είναι η τελευταία της χρονιάς, και θα είναι και μια καλή ευκαιρία για την εγγραφή των νέων μελών!

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

Λατού + 1

golfakias1983

nionios

blackpanther by Στάμμυ

GUEST STAR!!!! Panos_VR6 από Αθήνα!

:lol:

Gatoula (?)

Krepoulis

NoMad

Panagiotis (από τούμπα) ?

Δέσποινα (από Τούμπα) ?

Kostas_Golf 5

Διορθώστε με αν κάνω λάθος στην καταμέτρηση...

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

ε... κάντε και μια επίσημη, για το καλό tongue.gif:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς! Αλλο η τελευταία ανεπίσημη, κι άλλο η τελευταία επίσημη!!!

Link to comment
Share on other sites

δε περναμε ασχημα και στις ανεπισημες...ελα να δεις καμια φορα... :) :)

εγω παλι δε βλεπω καμια διαφορα, αν ειμαστε παρεα και μαζευομαστε ατομα, περναμε ωραια, κανουμε το κεφι μας τι με νοιαζει αν ειναι και ανεπισημη...

Link to comment
Share on other sites

Απλά στις επίσημες γράφουμε και μέλη, και δίνουμε official Merchandise, κάτι που δεν πρόκειται να γίνει (ακόμα για την ώρα) σε ανεπίσημη συνάντηση!

Κι όσο για την ιστορία, κανονίζεις ρε Γιάννη τις ανεπίσημες όποτε λείπω Λάρισα :)

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Απλά στις επίσημες γράφουμε και μέλη, και δίνουμε official Merchandise, κάτι που δεν πρόκειται να γίνει (ακόμα για την ώρα) σε ανεπίσημη συνάντηση!

Κι όσο για την ιστορία, κανονίζεις ρε Γιάννη τις ανεπίσημες όποτε λείπω Λάρισα :(

βλεπουμε και οταν δεν εισαι λαρισα,σας παιρνουμε τηλ,σας στελνουμε μην και εσεις μας γειωνετε κανονικοτατα

Link to comment
Share on other sites

Απλά στις επίσημες γράφουμε και μέλη, και δίνουμε official Merchandise, κάτι που δεν πρόκειται να γίνει (ακόμα για την ώρα) σε ανεπίσημη συνάντηση!

Κι όσο για την ιστορία, κανονίζεις ρε Γιάννη τις ανεπίσημες όποτε λείπω Λάρισα :wub:

:(:wub: official Merchandise?...ελληνικα παρακαλω?...εγω δε βλεπω διαφορα παντως, ελα μια φορα να δεις πως ειναι και οι ανεπισημες, γιατι να μη συνεργαζομαστε να περναμε ολοι καλα να διασκεδαζουμε στις συναντησεις?...αφου στις ανεπισημες εχει περισσοτερο κοσμο...

μηπως να μη μενουμε στις λεξεις "ανεπισημη" και "επισημη" και να μεινουμε στην ουσια?...το λεω για το νεο ετος ετσι ωστε να αλλαξει κατι στις συναντησεις...να συνεργαστεις λιγο με τον Νιονιο, για να κανονιζεται η συναντηση...εχει παιδια που δε μπαινουν πολυ στο site ειτε γιατι δεν εχουν ιντερνετ σπιτι τους ειτε για 1-2-3 λογους...επικοινωνεις μαζι τους...

Link to comment
Share on other sites

1. official Merchandise = επίσημα αξεσουάρ tongue.gif

2. Οκ, ας μη χαλάμε το θέμα της συνάντησης, τα κουβεντιάζουμε αλλού (π.χ. στις προτάσεις) ή ακόμη καλύτερα, μεταξύ σας και εκτός φόρουμ. Να μαζέψει την λίστα ο ¶ρης, να μου τη δώσει, να τους στέλνω sms.

...

άντε συνεχίστε με τις συμμετοχές.

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki

λοιπον αρη θα ειναι και η κουμπαρα-κουνιαδα μου μαζι την σταματια εννοω τωρα αν θα φερει και την αδερφη της ή και μια ξαδερφη της μαζι εξαρταται απο αυτην

μου ειπε και ο κωστας με το bmw οτι θα ερθει

θα παρω και μερικα τηλ βεβαια μηπως μπορεσουμε και μαζευτουμε

Edited by nionios-gorilaki
Link to comment
Share on other sites

προσθεστε και μενα στην συναντηση παρακαλω!!

καθως εκπροσωπο κ τον Γιωργακη που θα ειναι μεσα το Σαββατο!!!

Χρονια πολλα σε ολους!

οσο για το αν θα ερθει κανεις μαζι μου αυτο δεν το ξερω... θα δειξει... :xmas:tongue.gif

ελπιζω να μην ξεχασεις Αρη τη γυναικα σου!!!

δεν θα το αντεξω να ειμαι παλι μονη...

Edited by blackpanther
Link to comment
Share on other sites

υποθετω πως διπλα απο τον Νιονιο το +1 δεν αναφερεται σε μενα...γιατι αν αναφερεται

μαλλον με εβαλες 2 φορες!! tongue.gif

Edited by blackpanther
Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
υποθετω πως διπλα απο τον Νιονιο το +1 δεν αναφερεται σε μενα...γιατι αν αναφερεται

μαλλον με εβαλες 2 φορες!! tongue.gif

πες της εμμας θα ερθει με το ζορι

Link to comment
Share on other sites

Πιθανον να ερθω και εγω και πιθανον και η Γλυκερια

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Πιθανον να ερθω και εγω και πιθανον και η Γλυκερια

οχι πιθανον,θα ερθετε

ειπα και τον kaltsa και ειπε ναι θα ερθει

παλι εγω και ο γιαννης κανονισαμε

α ρε αρη

εμεις πρεπει να γινουμε mod xaxaxaxaa

Εγινε ενωση των δημοσιευσεων

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να προσθέσω, ένα μέλος που δεν θυμάμαι το όνομά του, με ένα λευκό 4άρι με μαύρο ουρανό, που γνωρίζεται με τον Γιαννάκη, είναι εδώ και 2 χρόναι στο club, απλά μάλλον δεν τον ενημερώνει κανένας. Θα είναι κι αυτός αύριο κατά πολλές πιθανότητες!

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Ξέχασα να προσθέσω, ένα μέλος που δεν θυμάμαι το όνομά του, με ένα λευκό 4άρι με μαύρο ουρανό, που γνωρίζεται με τον Γιαννάκη, είναι εδώ και 2 χρόναι στο club, απλά μάλλον δεν τον ενημερώνει κανένας. Θα είναι κι αυτός αύριο κατά πολλές πιθανότητες!

εισαι σιγουρος?ειναι ο αδερφος του παυλου αν και μιλησα μαζι με απυλο ειπε εχουνε επισκεψεις απο αθηνα και θα αποφασισουνε αυριο

μακαρι να ερθουνε τα παιδια

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας μέρα και απο εμένα..!

Δέν θα πώ κάτι για τα παραπάνω αφού δέν είμαι τόσο συχνός στο forum αλλά και στις συναντήσεις..μάλλον θα τα πούμε εκτενέστερα σήμερα το βραδάκι....

Σας εύχομαι ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με ΥΓΕΙΑ & ΕΥΤΥΧΙΑ και ευτυχυσμένο το Νέο Έτος, να μας έρθει με καλές καταστάσεις...

Δίχως Αρρώστιες , Μιζιέρες και τα συναφή...

Τα λέμε.... gals 'n' guys...!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τα ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ θα μεταφερθούν σε ένα θέμα που θα ανοίξω στα Διάφορα, και θα απαντήσω και εκεί.

To topic: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=19310

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Live αό τη συνάντηση! Αυτή τη στιγμή πίνουμε το ποτάκι μας εδώ, Ιωάννα, Σταματία, η αδερφή της Σταματίας, nionios, golfakias1983, NoMad, kaltsas (krepoulis), Kostas_Golf 5, Γεωργία (η κοπέλα του Κώστα), Τάσος milix, Guest star, Panos_VR6, τα ξαδέρφια του Πάνου που τον φιλοξενούν!

Και η διασκέδαση συνεχίζει!! :)

Φωτο:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.