Jump to content
Black Widow

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!

Recommended Posts

η διασκεδαση συνεχισε μεχρι τις 3....πηγαμε Κρηνη μετα και ηρθε και ο Πανος...μου ελεγε για το VR6 και τα τσαγια που τους ριχνει κατω....χαχαχαχα :D :D :D

καλα περασαμε χθες, Αρη ευχαριστουμε για το φαι, το περιποιηθηκα δεοντος... tongue.giftongue.giftongue.gif

Ιωαννα περαστικα σου....

Link to comment
Share on other sites

η διασκεδαση συνεχισε μεχρι τις 3....πηγαμε Κρηνη μετα και ηρθε και ο Πανος...μου ελεγε για το VR6 και τα τσαγια που τους ριχνει κατω....χαχαχαχα :D :D :D

καλα περασαμε χθες, Αρη ευχαριστουμε για το φαι, το περιποιηθηκα δεοντος... tongue.giftongue.giftongue.gif

Ιωαννα περαστικα σου....

ναι ναι μασ ειμαστε στα 200 km/h και ερχεται διπλα μασ και εχει κιαλο γκαζι ρε το ριμαδι Α ρε Πανο με το F-16 tongue.gif

post-4894-1199016992_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει συνέχεια από χτες με τον BAD BOY, στο τόπικ "ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ-ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ... ΠΟΥ;", με αποκαλυπτικό υλικό!!

Link to comment
Share on other sites

Επισης μετα την Κρηνη,εγω η κοπελα μου και ο milix συνεχισαμε για ποτακι

στο club Boutique!!Περασαμε πολυ ωραια...και ριξαμε και τρελο γελιο με τον Milix!!!

Eν το μεταξυ στο δρομο ενω πηγαιναμε μας κολουσε ενα Lanos με μια εξατμιση σαν καμιναδα rocket.gifrocket.gif !!!!!

Και το αποκορυφωμα ηρθε οταν φταναμε στο Club και πηγαμε να παρκαρουμε!!

Που μπορεί να παρκαρε ο Milix???Μπροστα στο μπου........λο που εχει απεναντι!! :huh::lol: !!

Link to comment
Share on other sites

:huh:

Ειδα φως και το αφησα!

Παιδια περασαμε πολύ ωραία, καιρό ειχαμε να βγουμε ετσι!

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
:lol:

Ειδα φως και το αφησα!

Παιδια περασαμε πολύ ωραία, καιρό ειχαμε να βγουμε ετσι!

καλημερα χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολα τα παιδια της θεσσαλονικης.περασαμε πολυ ωραια το σαββατοβραδο στο kitchen bar,ενα μπραβο στον ΑΡΗ για την προσπαθεια που κανει στη θεσσαλονικη ωστε να φαινεται το vwclub δυνατο και στη βορειο ελλαδα.ευχαριστω για τη φιλοξενεια και το καλωσορισμα ολα τα παιδια. ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΥΣ(ΜILIX-TASOS)(GOLFAKIAS 1983-GIANNHS)(BLACK GOLF 5-KVSTAS)(NIONIO-GIANNHS)(KALTSAS-DHMHTRHS)(ARHS-MOMAD)(ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ BLACKPANTHER)ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΝ EVENT ΤΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ (VEEDUB LATOU),ΣΟΡΥ ΠΑΙΔΕΣ ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ. ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΝΕΒΩ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ GOLFAKIAS 1983 Η ΒΡΑΔΙΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ ΜΕ ΠΟΤΑ, ΣΦΗΝΑΚΙΑ ΣΕ ΩΡΑΙΟ CLUBAKI ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΡΗΝΗΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ :lol: ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ :) ΓΙΑ ΤΑ GOLFAKIA MAΣ. ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. VWCLUB POWER

Link to comment
Share on other sites

κι εμεις Πανο Χαρηκαμε που σε γνωρισαμε...ραντεβου Αθηνα τωρα... :):lol:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΣΙΤΑ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΑΤΕ ΤΟΝ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟ ΣΤΗ ΘΕΣ/ ΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟ F16. ANTE NA ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΟΙ ΠΑΝΩ ΘΑ ΔΟΥΝΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΛΑΤΟΥ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ!!!!ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ Ε?(ΝΙΟΝΙΟ-BOULIS) :lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΣΙΤΑ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΑΤΕ ΤΟΝ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟ ΣΤΗ ΘΕΣ/ ΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟ F16. ANTE NA ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΟΙ ΠΑΝΩ ΘΑ ΔΟΥΝΕ ΤΟΥΣ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΛΑΤΟΥ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ!!!!ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ Ε?(ΝΙΟΝΙΟ-BOULIS) :D:lol:

τους περιποιηθηκαμε δεοντως και τους 2

ρε συ ειπαμε θα κατεβουμε και θα βρεθουμε,θα μας γνωρισεις και εμας αν και δεν ειμαστε και τιποτα σπουδαιοι τυποι

οσο για το καλοκαιρι τα ειπαμε μην τα ξαναλεμε

Link to comment
Share on other sites

Για την τελευταία συνάντηση του 2007 στη Β. Ελλάδα ανοίχθηκε έστω και καθυστερημένα το σχετικό άλμπουμ.

Παρακαλώ καταχωρείστε τις φωτογραφίες :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=187

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.