Jump to content
lyko81

Passat Cc

Recommended Posts

Ομορφο φαινεται παντως...

Κλασσικη περιπτωση εχω ενα πλαισιο και πεταω πανω 10 αμαξωματα ωστε ο πελατης να παιρνει οτι ακριβως θελει...

καλη εναλακτικη για οποιον θελει ενα passat με πιο sport χαρακτηρα.. (εμφανιση και ισως και στησιμο.)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο και απο λεφτα δεν παιζει να ειναι τρελα ακριβο γιατι θα βγει με βασικο κινητηρα τον 1.4 TSI 122ps λογικα.

Link to comment
Share on other sites

Σε design το αυτοκίνητο απλά σπάει! Πολύ όμορφο sedan-coupe, ίσως το ομορφότερο -κατ'εμέ- που (θα) κυκλοφορεί...

Όσο για το εσωτερικό τί να λέμε...vw....

1007big.jpg

1013big.jpg

Edited by Dimitris_Xalkida
Link to comment
Share on other sites

Θα καψει πολλες καρδιες, αλλα ελπιζω να εχουν απο 1.8 tsi και πανω, γιατι το <<σκαφος>> του δεν σηκωνει για λιγοτερα κυβικα.

Link to comment
Share on other sites

απιστευτο αμαξι..παρα πολυ ομορφο ;) ;) love.gif

θα εχει δεχθει μεγαλες ενισχυσεις το αμαξωμα και φανταζομαι οτι η στρεπτικη ακαμψια θα ειναι απλα κορυφαια.

απο τιμη που θα κυμαινεται ομως... ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα καψει πολλες καρδιες, αλλα ελπιζω να εχουν απο 1.8 tsi και πανω, γιατι το <<σκαφος>> του δεν σηκωνει για λιγοτερα κυβικα.

Όντως θα κάψει πολλές καρδιές και δεδομένου ότι ο 16άρης κινητήρας σταμάτησε την παραγωγή του στο group, λογικά θα βγει με τον 18άρη. Εκτός κι αν κάνουν κανένα κουλό οι Γερμανοί και μας το παρουσιάσουν με άλλον μικρότερο.... (Φήμη έφερνε την μελέτη για ενδεχόμενη εξέλιξη ενός νέου συνόλου με βάση τον 16άρη και με προίκα ό,τι απαρτίζει τον TSI, μεσκοπό να χτυπήσουν τον νέο κινητήρα της OPEL. Ίδωμεν....... ;););) )

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μ'αρέσει πολύ, αλλά μόλις διαπίστωσα ότι είναι αποκλειστικά 2+2 θέσεων ξενέρωσα. Να έχεις τόσο μεγάλο αυτοκίνητο και να μην παίρνει 5ο επιβάτη, λίγο χαζό δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μ'αρέσει πολύ, αλλά μόλις διαπίστωσα ότι είναι αποκλειστικά 2+2 θέσεων ξενέρωσα. Να έχεις τόσο μεγάλο αυτοκίνητο και να μην παίρνει 5ο επιβάτη, λίγο χαζό δεν είναι?

Ναι αλλα ομως ειναι coupe το αμαξι.

Αν ηταν να επαιρνε και 5ο ατομο αφηνανε το Passat το κανονικο <_<

Link to comment
Share on other sites

Ερχεται σε κοντρα δηλαδη με το νεο Α4... Χμμ...

Καμία σχέση θα έλεγα! Εντελώς διαφορετικά αυτοκίνητα. Και σε όγκο και σε χαρακτήρα και σε κατηγορία... :D

Κι εμένα μ'αρέσει πολύ, αλλά μόλις διαπίστωσα ότι είναι αποκλειστικά 2+2 θέσεων ξενέρωσα. Να έχεις τόσο μεγάλο αυτοκίνητο και να μην παίρνει 5ο επιβάτη, λίγο χαζό δεν είναι?

Και η CLS 2+2 είναι... Και η Panamera της Porsche και η BMW που θα βγάλει ένα, και αυτά 2+2 είναι...

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
απο τιμες μαθατε κατι? το 3,2 ποσο θα παει?

μάλλον για 3,6 το βλέπω γιατί από ότι βλέπω στης κορυφαίες εκδώσεις η VW θα υιοθέτησή τον νέο κινητήρα της :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πριν μια ώρα παράγγειλα το passat cc...Καλά έκαναή λ@λ@κια επιλογή?το είδα από κοντά και μου άρεσε πολύ ...γκρι μεταλλικό...Για πείτε, για πείτε!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ εναντι του κανονικου passat. Σου ευχομαι να ειναι καλοριζικο και να το απολαυσεις. Με ποιον κινητηρα το πηρες και ποσο σου βγηκε;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλορίζικο, καλοτάξιδο να έχει υγεία να το χαρείς!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.