Jump to content
kouliss

Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας

Recommended Posts

post-2-1200950961_thumb.jpg

Φίλοι,

Για αυτή την Κυριακή 27 Ιανουαρίου 2008 αντί για μια απλή συνάντηση προτιμήσαμε μια μικρή εκδρομή στα Μεσαία Τρίκαλα Κορινθίας! Φυσικά εκεί θα πάμε για φαγητό και όποιος θέλει ακολουθεί μετά και στον καφέ όπου θα συναντήσουμε μια απίστευτη θέα.

Όποιος επιθυμεί να συμμετάσχει θα πρέπει να το δηλώσει έγκαιρα έως την Παρασκευή για να κλείσουμε τον σωστό αριθμό θέσεων στη ταβέρνα αλλιώς κάποιοι θα πεινάσουν :lol: Η δήλωση γίνεται με τον γνωστό πλέον τρόπο π.χ.

kouliss, +1

Σας περιμένουμε ... και εσάς απο την Αττική αλλά και εσάς απο τις γύρω περιοχές!

Ακολουθεί το πλήρες πρόγραμμα της εκδρομής:

Excursion_instructions_1.0.4_Trikala_Korinthias.pdf

* για να το δείτε χρειάζεστε το Adobe Reader (www.adobe.com).

--------------------------------------------------------------------------------------------

Σε αυτήν την εκδρομή η KARENTA μας παραχωρεί 2 νέα της μοντέλα για σας τα μέλη μας για να μπορείτε να τα θαυμάσετε από κοντά και να έχετε όσο χρόνο θέλετε για να τα επεξεργαστείτε.....

Στην παρέα μας λοιπόν την κυριακή θα είναι εκεί......

1) Το νέο μικρό τζιπ της οικογένειας της VW που ακούει στο όνομα TIGUAN

και

2) Το νέο εντυπωσιακό και άκρως αποκαλυπτικό CROSS POLO

Και όπως σας προείπα και τα 2 αυτοκίνητα είναι μία προσφορά της KARENTA για την συγκεκριμένη εκδρομή (μετά από παρέμβαση του blackadder ) και τους ευχαριστούμε θερμά..... :D:D:D:D

vwclub-sponsors-karenta-02.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

doumasj

BAD BOY

lilian tsi +2

svouras

Petrose Melissia

Bunny

NEA_KIOS +1

STY +2 ή 3 (?)

Αλέξανδρος (?)

doggy

blackadder

bill k. +2

polo1.6t +1

scirocco2 +1

ANTONIS +1

Bassakos +1 (+άλλοι 3?)

Geopan (?)

vaiao969 +1

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Μέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα...

Για ακονίστε τις μασέλες σας.....

Και θέλω συμμετοχή από Κόρινθο,Πάτρα και τις πιο κοντινές περιοχές.....Ξεσηκωθείτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.........!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εκδρομη του vw club χωρις τον σβουρα γινεται? ;);)Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν γινεται. worthy.gifworthy.gifworthy.gifΜεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα και εγω λιοπον. Μη φατε τιποτα το Σαββατο tongue.gif για να εχουμε περιθωριο να φαμε την Κυριακη tongue.giftongue.gif . Ε ρε σοδες που εχουν να πεσουν. :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να είμαι θα είμαι Ιταλία ρε γμτ new_killpc.gif καλά να περάσετε παιδάκια

(Ντουμα αν μιλήσεις σε έφαγα) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

πάει να φέρει το μεγαθύριο server ο οποίος έρχεται από ιαπωνία με ενδιάμεσο σταθμό την γερμανία και μια μικρή στάση στην ισπανία.....

άλλα λόγια να αγαπιόμαστε δλδ.....

Οχι απλά έχει δικαστήριο με το δημο της Βενετίας, για την φωτο μηχανη που του επεσε στη θαλασσα επειδη γλυστρούσε το εδαφος!!! :lol::lol:

ΚΑΛΑ ΡΕ 160 αναγνωσεις και εχουν δηλωσει μονο 5??????

τι κανετε ρε οι υπολοιποι????????

αστους αυτους,αυτοι θα χασουν

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΡΕ 160 αναγνωσεις και εχουν δηλωσει μονο 5??????

τι κανετε ρε οι υπολοιποι????????

Ρε κακο αγορι τι σκας?? :thumbsup: Εκεινοι θα χασουν!! thumbsdown.gif:lol::lol::thumbsup: Εμεις παντως θα παμε και θα κανουμε και το χαβαλε μας. :thumbsup::lol:new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε κακο αγορι τι σκας?? :thumbsup: Εκεινοι θα χασουν!! thumbsdown.gif8P;):o Εμεις παντως θα παμε και θα κανουμε και το χαβαλε μας. :thumbsup::thumbsup:new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

εγω guys δυστηχως δουλευω και δν θα μπορεσω να ερθω....

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτους που θα ερθουν στην εκδρομη, μηπως λεμε, μηπως περισσευει κανα pmr? Γιατι δεν εχω αγορασει ακομα!

Link to comment
Share on other sites

Αν τα καταφέρω θα έρθω και εγώ με την οικογένεια για να σας γνωρίσω από κοντά.

Δεν δίνω επίσημη συμμετοχή μην σας κρεμάσω. Έτσι και αλλιώς αν είναι να έρθω θα βρεθούμε εκεί.

Αν περισσεύει κανένα πιάτο και για μας ΟΚ αλλιώς θα πιούμε μαζί καφέ.

Ελπίζω να τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

doggy μέσα, απλά δε ξέρω αν θα είμαι με το κονβόι.

λογικά θα έχω και blackadder συνοδηγό :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτήν την εκδρομή η KARENTA μας παραχωρεί 2 νέα της μοντέλα για σας τα μέλη μας για να μπορείτε να τα θαυμάσετε από κοντά και να έχετε όσο χρόνο θέλετε για να τα επεξεργαστείτε.....

Στην παρέα μας λοιπόν την κυριακή θα είναι εκεί......

1) Το νέο μικρό τζιπ της οικογένειας της VW που ακούει στο όνομα TIGUAN

και

2) Το νέο εντυπωσιακό και άκρως αποκαλυπτικό CROSS POLO

Και όπως σας προείπα και τα 2 αυτοκίνητα είναι μία προσφορά της KARENTA για την συγκεκριμένη εκδρομή (μετά από παρέμβαση του blackadder ) και τους ευχαριστούμε θερμά..... <_<:D:D:D

vwclub-sponsors-karenta-02.jpg

Edited by kouliss
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ?ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ

+1 ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.