Jump to content
kouliss

Εκδρομή στα Τρίκαλα Κορινθίας

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ?ΛΕΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ

+1 ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ.

Να ερθεις φιλε μου.....να δεις πως περναμε! ειμαστε αρκετοι....θα το καψουμε παλι!!!!!!!! :o;):lol:-_-

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ........

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΚΑΝΕΙΣ......... :D

Καλα ρεεεεεε ολοι παρακαλια θελετε???????

λιγοι αυτοι που δηλωσαν και τελικα ευτυχως που ο μικρος απο πανω με την βοηθεια των μαγικων ικανοτητων του καταλαβε οτι τελικα.........θα εχουμε συμμετοχες τις τελευταιας στιγμης...ετσι και εγινε!!!!

Αρε ΕΛΛΗΝΑ.....ολα την τελευταια στιγμη....αφου ξερετε οτι θα περασουμε πολυ ομορφα γιατι το παιζετε δυσκολοι?

ΤΕΛΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑΑ μας τιμησε το ΝΑΥΠΛΙΟ, Η ΛΑΚΩΝΙΑ, το νεο μελλος με την οικογενεια του απο τον Πειραια ΚΑΙ φυσικα οι ΓΝΩΣΤΟΙ-ΑΓΝΩΣΤΟΙ :blink: .........ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΚΑΛΟΣ ηρθε στα διοδια κατευθειαν απο Ιταλια με το F16 με λιγη καθηστεριση λογο βλαβης στον αριστερο κινητηρα :blink::blink: ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΑ ΙΣΩΜΑ..........................

Υ.Γ να ανοιχτει το gallery για φοτο....

TA TPIΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ...... :blink:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι παιδί μου είχα ένα πρόβλημα με τον κινητήρα αλλά ευτυχώς ο κ.κ υποσμηναγός black hawk ήρθε και με περισυνέλεξε από το σημείο της πτώσης... :D

Λοιπών ήταν απλά τέλεια αφού το worthy.gif VW CLUB worthy.gif ξέρει καλά την συνταγή της επιτυχίας :blink: ένα πολύ μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδία που κουράσθηκαν για να διοργανωθεί αυτό το φοβερό event πραγματικά ήταν φοβερά και με τα δυο νέα μοντέλα της VW και μέσα ένα πραγματικά μαγικό μέρος ελπίζω μόνο η φωτιά που είχε πάρει να μην έκανε μεγάλη ζημία σε αυτό το τοπίο απαράμιλλης ομορφιάς :blink:

Edited by NOS
Link to comment
Share on other sites

αν και ... κακά τα ψέματα επειδή δεν είχα συνοδηγό βαριόμουν να έρθω :D...

Τελικά το πήρα απόφαση και ξεκίνησα κατά τις 12.30 από το σπίτι και σας πέτυχα στο φαγητό tongue.gif

Ακολούθησε καφές και επιστροφή για Αθήνα.

Ευχαριστώ τον Πέτρο που μου έκανε παρέα στην επιστρφοή σε ένα μεγάλο κομμάτι και ακολουθούσε με "ρυθμούς στρωσίματος" :blink: .

Αρκετό κόσμο είχαμε αλλά ήμουν ολίγον τι πτώμα οπότε δεν αντάλλαξα αρκετές κουβέντες με όλους... άραξα σε μια γωνιά και έλιωσα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειναι που δεν θα ερχοταν κανεις. Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια ;):lol::lol: που το οργανωσαν. Πααααααααααααααααααααααααααντα τετοια. Καλα με τετοια μασαμπουκα ενα στρωμα διπλα στο τζακι αν μου στρωνατε [ με θηλυκια παρεα εννοειται ] και τον υπνο και οοοοοοοοοοοοοοοχι μονο, τον ειχα στο τσεπακι.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

περασαμε υπεροχα , ολο το σκηνικο ηταν πολυ ωραιο! ;)

καλο φαι και φοβερη παρεα! αντε να ερθει η παννεληνια να ξαναβρεθουμε! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

... :thumbsup: ναι περασαμε ωραια με ολη την παρεα, Μολαοι-Βιll-Ναυπλιο,αρε Πετρο με την παρεα σου! Ο Κακαλος τα καταφερε να πεσει απο το αρεοπλανο και τρεχαμε να προλαβουμε! στο γυρισμο βεβαια ολοι ξεχυθηκατε 1ος απο ολους ο πονηρος με το VR Βασσακος!!! ;) μετα ακολουθουσα τον γρηγοπόδαρο Προεδρο,με 60-70χλμ, και ουτε σκψη για προσπεραση,οσο πηγαινε ο μπροστα!Ειχα και τον Θανο με 75hp να πηγαινει σαν να εχει VR 2πλοτούρμπινο και χαρετησα τον Mr President και ξεχηθηκα ,κυνηγώντας τον Τζιμάκο,μια εγω ,2 αυτος!Ομορφα ηταν με το Λαχανόπαιδο/Λαχονο-Ντουμά στο γυρισμο να εχουμε πεθανει στο γελιο ειδικα στην Αττικη οδο.Τελικα αυτο καιγεται? :lol::lol:

Μπραβο στον Ξαδελφο Λεων-Ανδρεα για την προτωβουλια του με το TIQUAN-Cross POLO που εκαναν το διαφορετικο στην συναντηση μας, αληθεια το TIQUAN το πηραν πισω ετσι που το κανατε μεσα στην λασπουρια??? :lol::lol::lol: εν αναμονη της Πανελληνιας...

Link to comment
Share on other sites

περασαμε υπεροχα , ολο το σκηνικο ηταν πολυ ωραιο! :thumbsup:

καλο φαι και φοβερη παρεα! αντε να ερθει η παννεληνια να ξαναβρεθουμε! new_lol.gif

ερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

......Ομορφα ηταν με το Λαχανόπαιδο/Λαχονο-Ντουμά στο γυρισμο να εχουμε πεθανει στο γελιο ειδικα στην Αττικη οδο.Τελικα αυτο καιγεται? :lol::lol:

Μπραβο στον Ξαδελφο Λεων-Ανδρεα για την προτωβουλια του με το TIQUAN-Cross POLO που εκαναν το διαφορετικο στην συναντηση μας, αληθεια το TIQUAN το πηραν πισω ετσι που το κανατε μεσα στην λασπουρια??? :lol::thumbsup::lol: εν αναμονη της Πανελληνιας...

το 1ο το κλεψες απόμένα.....

όσο για το 2ο εκτός παό τον ξάδερφο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ και τον διευθυντή πωλήσεων της KARENTA που μας παραχώρησε τα 2 αυτοκίνητα και έπεται και συνέχεια στην ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ....Εκεί να δείτε.....να δούμε μάλλον αν θαμας δώσουν κάτι για όλα τα μέλη που θα έρθουν μαζί......

Πάρα πολύ ωραία όλα,πολύ καλή παρέα.....5 άτομα μόνο.....πολύ γέλιο ειδικά στην επιστροφή που έδωσα ρεσιτάλ εν κινήση....το καημένο το cross αν έβγαζε φωνή τί θα λεγε.......

πολύ ωραίο το λαχανό-πολο ή αλλιώς το λαχανί CROSS POLO που είχα την χαρά να οδηγήσω.....

όσο για το TIGUAN τελικά bassako και αφοί scirocco πάει καλά????? Το λερώσαμε λίγο όμως αλλά τί νακάνουμε....είχε χώματα εκεί που πήγαμε....OFF ROAD διαδρομές......ΤΕΛΕΙΟ το μικρό τζιπάκι της οικογένειας μας.....

Τα 5 άτομα που ήτανε εκεί είναι τα εξής:

montas +2

polo1.6t

blackadder

ANTONIS +1

jimmakos

moutsoulas

Λάμπρος

doumasj

doggy

babisXL

NOS

bil.k +1

svouras

scirocco2 +1

scirocco

bassakosVR6

storm

liliantsi +1

NEA KIOS +1

petrose melissia

bunny

bad boy

b.p.m +1

stelth +1

Ρε συ γαμπρέ όλοι αυτοί πώς βγαίνουν 5? μου εξηγείς εσύ? ;):lol::lol:

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στην συμμετοχή από Λακωνία και Νέα Κίο και στα υπόλοιπα παιδιά...

Θα χαρούμε πολύ όλους να σας δούμε στην ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ που θα γίνει στα ΤΡΙΚΑΛΑ (....όχι κορινθίας....) στις 1-2/03/2008......

Οι συμμετοχές έχουν ήδη αρχίσει....Εσύ τί περιμένεις???? Βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Edited by BassakosVR6
Link to comment
Share on other sites

ερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

το 1ο το κλεψες απόμένα.....

όσο για το 2ο εκτός παό τον ξάδερφο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ και τον διευθυντή πωλήσεων της KARENTA που μας παραχώρησε τα 2 αυτοκίνητα και έπεται και συνέχεια στην ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ....Εκεί να δείτε.....να δούμε μάλλον αν θαμας δώσουν κάτι για όλα τα μέλη που θα έρθουν μαζί......

Πάρα πολύ ωραία όλα,πολύ καλή παρέα.....5 άτομα μόνο.....πολύ γέλιο ειδικά στην επιστροφή που έδωσα ρεσιτάλ εν κινήση....το καημένο το cross αν έβγαζε φωνή τί θα λεγε.......

πολύ ωραίο το λαχανό-πολο ή αλλιώς το λαχανί CROSS POLO που είχα την χαρά να οδηγήσω.....

όσο για το TIGUAN τελικά bassako και αφοί scirocco πάει καλά????? Το λερώσαμε λίγο όμως αλλά τί νακάνουμε....είχε χώματα εκεί που πήγαμε....OFF ROAD διαδρομές......ΤΕΛΕΙΟ το μικρό τζιπάκι της οικογένειας μας.....

Τα 5 άτομα που ήτανε εκεί είναι τα εξής:

montas +2

polo1.6t

blackadder

ANTONIS +1

jimmakos

moutsoulas

Λάμπρος

doumasj

doggy

babisXL

NOS

bil.k +1

svouras

scirocco2 +1

scirocco

bassakosVR6

storm

liliantsi +1

NEA KIOS +1

petrose melissia

bunny

bad boy

bmp +1

stelth +1

Ρε συ γαμπρέ όλοι αυτοί πώς βγαίνουν 5? μου εξηγείς εσύ? :D:D:D

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στην συμμετοχή από Λακωνία και Νέα Κίο και στα υπόλοιπα παιδιά...

Θα χαρούμε πολύ όλους να σας δούμε στην ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ που θα γίνει στα ΤΡΙΚΑΛΑ (....όχι κορινθίας....) στις 1-2/03/2008......

Οι συμμετοχές έχουν ήδη αρχίσει....Εσύ τί περιμένεις???? Βουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Ξερω οτι σου τα'κανα τσουρεκια new_grrrr.gif με το αν θα ερχομουν ή οχι αλλαααααααααααααααααααααα δεν μπορεις να πειιιιιιιιιιιιιιιις ηηηηηηηηηηηηηηρθα :thumbsup::thumbsup:Ειπαμε εκδρομη του κλαμπ χωρις σβουρα γινεται? :oworthy.gifΕεεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν γινεται. :D:D

Σημειωση Καμμια φωτογραφια θα δουμε, να δουμε πως βγηκαμε?

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ γαμπρέ όλοι αυτοί πώς βγαίνουν 5? μου εξηγείς εσύ? :):huh::lol:

Μαθανε οτι θα ειμαι εκει.....και πλακωσαν (πιστευω να ειδες οτι κατι ψαρεψα στον δρομο....για να μην λες :lol: ) tongue.gif

Σημειωση Καμμια φωτογραφια θα δουμε, να δουμε πως βγηκαμε?

ΕΤΟΙΜΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΤΟ.........

Link to comment
Share on other sites

Μαθανε οτι θα ειμαι εκει.....και πλακωσαν (πιστευω να ειδες οτι κατι ψαρεψα στον δρομο....για να μην λες :rolleyes: ) tongue.gif

ΕΤΟΙΜΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΤΟ.........

Ασε ειδα τον εαυτο μου και τρομαξα :lol:B) . Πρεπει να βαλω καμμια 10αρια κιλα γιατι εχω γινει σαν την κολονα της Δ.Ε.Η thumbsdown.gif + οτι το σβουραμαξο πρεπει να <<αλλαξει εμφανιση>> :lol::lol: και συυυυυυυυυυντομα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.