Jump to content
kouliss

Τρίκαλα και Καλαμπάκα 1-2 Μαρτίου 2008

Recommended Posts

ΑΝΤΕ ΝΑΤΕ....ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ...ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ???

Την πέμπτη θα μαι σεφ για τις απαραίτητες πληροφορίες και για τα λεφτά για όποιον θέλει....

Και οι εκπλήξεις συνεχίζονται....Απλά να στε εκεί για να τις ζήσετε.....

Link to comment
Share on other sites

Κρατήστε και ένα δίκλινο για τον Χρόνη και την Αρραβωνιαστικιά του παρακαλώ!!!! Θα το δούμε ΚΑΙ αυτό! ;)

;):cry::cry:;);););):lol::lol::lol:

τι λες τωρα!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα θερμά όσους επιθυμούν να συμμετάσχουν, αν γίνεται, να μας καταβάλλουν το ποσό το δυνατό συντομότερα για να προκαταβάλλουμε το κόστος στο ξενοδοχείο.

Ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

1 δίκλινο και για εμενα. δεν ξερω ομως που να καταθεσω τα χρηματα. μπορειτε να με ενημερωσετε μεσω email? Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Doumas, την Πέμπτη στο ΣΕΦ ή την Κυριακή στο ΝΑΙ, θα σου δώσει και ο NoMad τη συμμετοχή του. Οπότε βάζεις ακόμα ένα δίκλινο!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν μας βλέπω να ερχόμαστε μαζί με τον John διότι θα λείπω για επαγγελαμτικούς λόγους Γαλλία οπότε λίγο δυσκολο το κόβω. Λυπάμαι πολύ όμως σας ευχομαι να περάστε ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδια αλλα λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων δεν θα ερθουμε.Θα τα πουμε σε καποιο αλλο meeting.

Καλα να περασετε!!!

Link to comment
Share on other sites

όσο για σένα activius όπως τα παμε και από κοντά και ξέρω εγώ αλλά άλλοι όχι θα δεις καιμόνος σου πόσα καλά θα είναι...απλά αφέσου ελεύθερα να το ζήσεις...χωρίς αναστολές...χιχιιχιχιχι

doumasj τι ειναι αυτο? :whistling:

ειναι σαν να λες οτι "αυτο που θα παθεις κοιτα να το διασκεδασεις? worthy.gif

ή

κολαει σε αυτο που σου ειχα πει απο κοντα? tongue.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο άτομο που δεν πίστευα πως θα το έλεγε αυτό, είμαι εγώ....

ΑΚΥΡΟ από εμένα... Θα έρθουμε μόνο την Κυριακή για την κοπή της πίτας...

Πολύ σοβαρός λόγος μας κρατάει πίσω και μακριά από το διήμερο :(

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν πληροφορίες στην αρχική δημοσίευση. Επιπλέον ολοκληρώνεται το πρόγραμμα της εκδρομής και θα αναρτηθεί στο αρχικό θέμα.

Το διήμερο 1-2 Μαρτίου αναμένετε ΘΕΡΜΟ!!!!!!

Εσείς θα λείψετε και δεν θα παραλάβετε την... μικρή μας έκπληξη μόνο για όσους έρθουν!? (χι χι χι χι)

Link to comment
Share on other sites

θελω μπλουζακι παιδια γιατι μαλλον δεν 8α μπορεσω να ερθω διοτι τωρα 8α αποζημιωθω για το αμαξι απο την ασφαλεια και θα παρω παλι VW GOLF και θα το αγαπαω ποιο πολυ απο το προηγουμενο

:lol:

:lol:

MY NEW GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLFFFFFFFFF! :lol::D

post-1419-1202911610_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

θα ερθω και εγω να σας γνωρισω απο κοντα σαν νεω μελος του club.θελω και εγω ενα μπλουζακι!!!!!!

ψαχνω να βρω ενα αυτοκολλητο vw.club εχει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

θα βρεις εκεί φίλε μου...όλα θα υπάρχουν...όσο για το μπλουζάκι θα πρέπει να δώσεις τα λεφτά και θα σου ρθει εκεί στο διήμερο πάρτυ μας....Σου στέλνω π.μ. τον αριθμό λογαριασμού

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Για κακή μου τύχη, αυτό το λέω γιατί θα παραμονεύει ο NOS, μετέφερα το training μου για να μην λείψω και εγώ από την "συμμάζωξη" των γνωστών αγνώστων που για μία ακόμη φορά θα "λεηλατήσουμε" την επαρχία.... Τρίκαλα here we come! :)

Οπότε... doumas να σου φέρω λεφτά ε...!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω με ανυπομονησία να περάσουν οι μέρες να σας συναντήσω απο κοντά... Τα λέμε εκεί!!

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, σε πλήρωσε ο Χρόνης; Μιλήσατε γενικά;;

όχι...καθόλου....μίλα μαζί του και ενημέρωστε με

Link to comment
Share on other sites

Καλά, χτες τον πήρα και του ευχήθηκα για τον αρραβώνα...

Οσο γαι την εκδρομή, έχεις ΡΜ

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Για κακή μου τύχη, αυτό το λέω γιατί θα παραμονεύει ο NOS

fire.gif χα χα χα χα χα you are mine fire.gif

Link to comment
Share on other sites

Λεω να ερθω και εγω με παρεα. Τωρα για τα λεφτα τι να πω! Ηταν να τα δωσω σημερα στο μιτινγκ αλλα εεεεεεεχω αποκλειστει απο το χιονι :):whistling: . Ελπιζω να βρεθει καμμια λυση. worthy.gifworthy.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Βαλτε 2-κλινο για μενα. Θα γινει ο χαμος...............................................

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Θα δωθεί παράταση μέχρι παρασκευή.....

Περισσότερες λεπτομέρειες το μεσημέρι...

ΒΙΑΣΤΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.