Jump to content
kouliss

Τρίκαλα και Καλαμπάκα 1-2 Μαρτίου 2008

Recommended Posts

Θα δωθεί παράταση μέχρι παρασκευή.....

Περισσότερες λεπτομέρειες το μεσημέρι...

ΒΙΑΣΤΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

μπράβο βρε Γιαννάκη γιατι με το χιόνι δεν κατάφερα να κατέβω

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΛΟΓΩ ΖΗΤΗΣΗΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/02/2008 ΤΟ ΒΡΑΔΥ

ότι θέλετε από πληροφορίες λογαριασμού και λοιπά στείλτε μου π.μ.

Ευχαριστώ

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΧΕΙ ΣΤΟ 2ΗΜΕΡΟ ΠΑΡΤΥ ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ HELLENIC VWCLUB?

Πάντως αν θέλει μπορεί έστω και τώρα να συμμετέχει....Αλλιώς θα χάσει....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Εγω τελικα δεν θα μπορεσω να μεινω εκει το βραδυ γιατι το μεσημερι της επομενης εχω γαμο και ειμαι μπρατιμος. :huh:

Θα ερθω ομως να σας δω το Σαββατο μαζι με τους υπολοιπους απο Β.Ελλαδα και Θεσσαλια.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και εγω μεσα δεν λειπω απο την τελευταια μου πανελληνια με την γκολφαρα(μετα θα ερχομαι με το Α3)και οχι τιποτα αλλο για να κερδισω και τιποτα.....Ντουμα θα δωσεις κανενα δωρο ετσι τοσα φραγκα σου εσκασα μην εισαι τσιγγουνης!!!

Α και να μην το ξεχασω εγω θα φυγω κατα τις 6 με 6.30 του Σαββατου λογω δουλειας,οποιος θα ξεκινησει εκεινη την ωρα ας μου στειλει pm για να βρεθουμε καπου και να ξεκινησουμε μαζι!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχουμε και λεμε. Σβουρας ;) + 1 [ ο σωφερ μου ] :lol: = δικλινο Μη με ξεχασετε και τη βγαλω σε καμμια αποθηκη. :huh::lol:

Ειναι κανεις που εχει pmr? γιατι δεν με βλεπω να προλαβαινω να αγορασω!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

....Ντουμα θα δωσεις κανενα δωρο ετσι τοσα φραγκα σου εσκασα μην εισαι τσιγγουνης!!!.....

Είμαι στην ευχάριστη θπέση να σας ανακοινώσω ότι πάνω από 50 δώρα από τους εκλεχτούς χορηγούς μας αλλά και από το ίδιο το VWCLUB θα μοιραστούν στα μέλη που θα ρθουν στην εκδρομή.....Είναι κάτι πρωτόγνωρο αυτό για μας μιας και η θέληση των επαγγελματιών του χώρου να προσφέρουν ήταν απλόχερη αφού τους την ζητήσαμε....

Θα θελα να ευχαριστήσω όλους τους χορηγούς μας γιατί χωρίς αυτούς θα μπορούσαμε λιγότερα....

Θα θελα επίσης να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που θα είναι εκεί από το ΣΑΒΒΑΤΟ και θα περάσουμε σούπερ.....

Θα περιμένουμε την μεγάλη παρέα των ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ την κυριακή με τον leader PAGOURISTA στην αρχή στο κομβόι...

Θα περιμένουμε και όλα τα άλλα μέλη που θα θελήσουν να ρθουν στα ΤΡΙΚΑΛΑ από οποιοδήποτε μέρος της ΕΛΛΑΔΑΣ.....

Θα περάσουμε σούπερ....Πιστέψτε το....Και τις εκπλήξεις ακόμα δεν σας της έχω πει....Το τί έχουμε ετοιμάσει δλδ και μεις από την πλευρά του Δ.Σ. της λέσχης μόνο για σας.....

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην ευχάριστη θπέση να σας ανακοινώσω ότι πάνω από 50 δώρα από τους εκλεχτούς χορηγούς μας αλλά και από το ίδιο το VWCLUB θα μοιραστούν στα μέλη που θα ρθουν στην εκδρομή.....Είναι κάτι πρωτόγνωρο αυτό για μας μιας και η θέληση των επαγγελματιών του χώρου να προσφέρουν ήταν απλόχερη αφού τους την ζητήσαμε....

Θα θελα να ευχαριστήσω όλους τους χορηγούς μας γιατί χωρίς αυτούς θα μπορούσαμε λιγότερα....

Θα θελα επίσης να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που θα είναι εκεί από το ΣΑΒΒΑΤΟ και θα περάσουμε σούπερ.....

Θα περιμένουμε την μεγάλη παρέα των ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ την κυριακή με τον leader PAGOURISTA στην αρχή στο κομβόι...

Θα περιμένουμε και όλα τα άλλα μέλη που θα θελήσουν να ρθουν στα ΤΡΙΚΑΛΑ από οποιοδήποτε μέρος της ΕΛΛΑΔΑΣ.....

Θα περάσουμε σούπερ....Πιστέψτε το....Και τις εκπλήξεις ακόμα δεν σας της έχω πει....Το τί έχουμε ετοιμάσει δλδ και μεις από την πλευρά του Δ.Σ. της λέσχης μόνο για σας.....

-6 ημερες worthy.gifworthy.gif . Εχω αρχισει και σβουριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζω απο χαρα. Α ρε σβουρες που εχω να ριξω ^_^;)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα + 1.

Ε ρε χαβαλε που εχουμε να ριξουμε στο δρομο.

Μακαρι να μην εχει χιονια η Καταρα.

Μην το ξαναπεις αυτο :thumbsup::thumbsup: . Θα σου βαλω πιπερι στο στομα. :thumbsup::):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Πιπερι μην του βαλεις γιατι δεν θα του αρεσει. ;):D

Εαν του βαλεις ομως κανενα κοντοσουβλι με πιπερι τοτε κατι παει και ερχετε..

Tsiouris + Χαιδος μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι,

Το διήμερο 1-2 Μαρτίου θα συμμετάσχετε στη Πανελλήνια Συνάντηση της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen που θα διεξαχθεί στα Τρίκαλα και την Καλαμπάκα.

Κατά την διάρκεια της εκδρομής θα πρέπει η λέσχη μας να μην επηρεάσει με κανένα τρόπο την ζωή των υπόλοιπων ταξιδιωτών ή επισκεπτών, έτσι θα πρέπει όλοι να προσέχουμε την προσωπική αλλά και την οδική συμεπριφορά μας. Ανώριμες κινήσεις και καταστάσεις θα σημάνουν αυτόματα την απομάκρυνση του μέλους από την εκδήλωση.

Η τήρηση των κανόνων του ΚΟΚ αλλά και των μαζικών μετακινήσεων που περιγράφονται στον οδηγό της εκδρομής θα πρέπει να γίνει πιστά. Απαγορεύονται αυστηρά οι οδικές συμπεριφορές που αφορούν επείδηξη ικανοτήτων.

Όλοι οι συμμετέχοντες θα πρέπει να ελέγξουν το αυτοκίνητο τους για την καλή κατάσταση και λειτουργία του. Θα πρέπει να έχει γίνει εφοδιασμός με τα απαραίτητα όπως βενζίνη, φαρμακείο, τρίγωνο, πυροσβεστήρας κλπ. Παράλληλα αν υπάρχει PMR τότε είναι θεμιτό να χρησιμοποιηθεί και να είναι φορτισμένο ή να υπάρχουν εφεδρικές μπαταρίες.

Αν κάποιο μέλος έχει αλλάξει τελευταία στιγμή άποψη και θέλει να συμμετάσχει μπορεί να επικοινωνεί με τον Γιάννη Doumasj μήπως και υπάρξει κάποια ακύρωση απο τα λοιπά δωμάτια του ξενοδοχείου.

Ειδικά για την ομάδα των μελών που θα ξεκινήσουν το Σαββάτο απο Αττική, Λαμία και τις γύρω πόλεις να σημειωθεί ότι θα μπορούν να ανεφοδιαστούν καύσιμα στη στάση που θα γίνει στο MAX ΠΑΣΙΑΚΟΣ μια και εκεί θα συναντηθούν όλα τα μέλη των περιοχών αυτών για να συνεχίσουν την πορεία τους προς Τρίκαλα.

Εάν κάποιος συμμετέχοντας χρειαστεί βοήθεια θα πρέπει να επικοινωνεί με τον αρχηγό της ομάδας του μέσω PMR ή αν δεν είναι αυτό εφικτό με το κινητό της λέσχης 6999 892 582.

Εντός 24 ωρών θα ανακοινωθεί ο οδηγός εκδρομής με πληροφορίες για τις μαζικές μετακινήσεις, τις πόλεις των Τρικάλων και Καλαμπάκας, και προτάσεις επίσκεψης.

Εκ του ΔΣ του Hellenic VWClub

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι στο αρχικό θέμα προστέθηκε ο οδηγός της εκδρομής!

Για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μου μέσω ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΛΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΛΕΜΕ.......ΕΛΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ.....

λόγω της αυριανής μέρας και λόγω του ότι μετά παίζω μπάλα παρακαλούνται όλα τα μέλη που χουν κάνει κράτηση επετειακής μπλούζας ή απλής μπλούζας του VWCLUB να κατέβουν στο ΣΕΦ αύριο μιας και θα μαι εκεί από τις 9 μέχρι τις 9:30 για να σας τα παραδώσω.....

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΛΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΛΕΜΕ.......ΕΛΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ.....

λόγω της αυριανής μέρας και λόγω του ότι μετά παίζω μπάλα παρακαλούνται όλα τα μέλη που χουν κάνει κράτηση επετειακής μπλούζας ή απλής μπλούζας του VWCLUB να κατέβουν στο ΣΕΦ αύριο μιας και θα μαι εκεί από τις 9 μέχρι τις 9:30 για να σας τα παραδώσω.....

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ

Γιάννη αν δεν καταφέρω να κατέβω λόγω τσικνοπέμπτης, αν έρθει ο Θάνος bad boy δώστην σε αυτόν την δική μου. ευχαριστωωωω.

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΦΙΔΝΕΣ ΣΤΙΣ 07:40 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΛΕΓΞΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΨΟΓΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΕΝΖΙΝΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ ΟΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ.....

ΕΠΙΣΗΣ παρακαλούνται όλα τα μέλη να φοράνε τα αυθεντικά προιόντα του HELLENIC VWCLUB είτε τα επετειακά μπλουζάκια είτε τα κανονικά μπλουζάκια είτε μπουφάν είτε καπελάκι μιας και πρέπει η παρουσία μας εκεί να γίνει αισθητή όλο το σκ.....Ειδικότερα την κυριακή

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

με τις χαρες και τα δωρα ξεχασαμε να αναφερουμε τα πιο σημαντικα (ασφαλεια-τυπικοτητα) και αλλα.

:rolleyes:

μπραβο kouliss που τα ανεφερες :o

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

μεγαλη προσοχη στο δρομο παιδια,πριν τον δομοκο μεχρι την καρδιτσα κατα διαστηματα στον δρομο γινονται εργα και σε καποια σημεια ο δρομος ειναι ιδιαιτερα επικινδυνος.ειδικα αν νυχτωσει κατα την επιστροφη σας προς αθηνα, ακομα μεγαλυτερη προσοχη...

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι,

θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι πριν το ταξίδι θα πρέπει να έχετε φροντίσει για όλα όσα συνιστούν την ορθή και λειτουργική συμπεριφορά του αυτοκινήτου σας. Επιπλέον να διαθέτει όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό και ότι άλλο χρειάζεται για την ασφαλή μετακίνηση σας.

Κατά την διάρκεια της εκδρομής απαγορεύεται ρητά οποιαδήποτε επείδηξη ικανοτήτων καθώς και συνίσταται η ήπια συμπεριφορά σε όλους τους δημόσιους χώρους όταν είμαστε ομαδικά ώστε να μην προκαλέσουμε δυσαρέστηση σε άλλους επισκέπτες.

Ευχαριστώ θερμά όλα τα μέλη που θα έρθουν και θα τηρήσουν τις παραπάνω απλές οδηγίες. Μην ξεχνάτε ότι στο αρχικό θέμα υπάρχει ο οδηγός της εκδρομής και συνίσταται να του ρίξετε μια ματιά.

Καλή διαδρομή και πολύ προσοχή σε όλους!

Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΑΡΧΙΣΕ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.