Jump to content
kouliss

Τρίκαλα και Καλαμπάκα 1-2 Μαρτίου 2008

Recommended Posts

παναγιωτη ας ειναι καλα αυτος που εκλεισε το τραπεζι και εκατσε στη θεση του ο σμηναρχος και το επαιζε πρωτη μουρη!ΜΗ ΧΕΣΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!και σιγα μην πηρε το τηλεφωνο της τραγουδιστριας.ναι θαμπωθηκε απ τα γαλονια της σχολης ικαρων,μαλλον το τηλ του μετρ πηρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΣΜΗΝΑΡΧΕ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????????????????? :):o:lol::lol:ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!

τουλαχιστον ηταν ωραιος ο μετρ? :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στεναχωρήθηκα που δεν κατάφεραν να είναι κοντά μας οι περσινοί συγκάτοικοί μου στο δωμάτιο αλλά και στην τρέλα!

070304110936ig0.th.jpg

:)Bassakos & super sayian

Μάλλον γι'αυτό δεν γκρεμίσαμε το ξενοδοχείο φέτος!

Ανέβασα κι εγώ 10 φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει με πείσατε... θα βάλω άρον άρον το 1600άρι στο σκαθάρι και ελπίζω στην επόμενη να είμαι μέσα... βρωμολάμογα... Ζηλεύω.... :):o:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ολα ωραια και ολα καλα! Πολυ ωραια παρουσιαση στην κοπή της πιτας με τα slide να κυλάνε με φωτο απο διαφορα event!ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ και φυσικά στον ΤΕΡΑΣΤΙΟ Pagourista,αρε Δημητρη τι θα κάναμε χωρις εσένα!!! Στα αρνητικά η απουσια της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ μονος εκπρόσωπος ο Λατου.KΡΙΜΑ. ΤΕΛΕΙΏΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΙΤΛΟΥ ΣΤΟΝ ΣΜΗΝΑΡΧΟ ΚΑΚΚΑΛΟ!!!!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ!!!! :thumbsup:;)

Link to comment
Share on other sites

Ολα ωραια και ολα καλα! Πολυ ωραια παρουσιαση στην κοπή της πιτας με τα slide να κυλάνε με φωτο απο διαφορα event!ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΑΠΟ ΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ και φυσικά στον ΤΕΡΑΣΤΙΟ Pagourista,αρε Δημητρη τι θα κάναμε χωρις εσένα!!! Στα αρνητικά η απουσια της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ μονος εκπρόσωπος ο Λατου.KΡΙΜΑ. ΤΕΛΕΙΏΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΙΤΛΟΥ ΣΤΟΝ ΣΜΗΝΑΡΧΟ ΚΑΚΚΑΛΟ!!!!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ!!!! :thumbsup:;)

Απο τις καλυτερες εκδρομες του κλαμπ!

Φοβερη οργανωση,πολυ γελιο,θεοτρελη παρεα και τα καλυτερα τα φυλαμε για την επομενη!

Ευχαριστουμε ολους που κοπιασαν για να στηθει ολο αυτο!

Κακαλε δε σε χαλασε η πουλαδα ετσι??? ;););)tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Γιατι το vwclub οπου και αν παει ξερει κ περναει σουπερ!!!! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Απο τις καλυτερες εκδρομες του κλαμπ!

Φοβερη οργανωση,πολυ γελιο,θεοτρελη παρεα και τα καλυτερα τα φυλαμε για την επομενη!

Ευχαριστουμε ολους που κοπιασαν για να στηθει ολο αυτο!

Κακαλε δε σε χαλασε η πουλαδα ετσι??? :):D;)tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Γιατι το vwclub οπου και αν παει ξερει κ περναει σουπερ!!!! tongue.giftongue.gif

Αφησαμε και εκει το σημαδι της vw ;););)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ενα μεγαλο ευχαριστω απο εμενα προσωπικα για ολους και ολες που ηρθαν σε αυτη την πανελληνια.Πολλα ευχαριστω στην παρειτσα που ειμασταν στο 4SENSES και μετα στο BACCARAT.Ελπιζω να περασατε καλα ολο το διημερο και να ειχατε ολοι καλη επιστροφη.Προεδρε παντα τετοια και καθε φορα να γινομαστε ακομη πιο πολλοι και ακομη καλυτεροι.Οσο για σενα Θοδωρη την ξανθια απο το BACCARAT θα σου την εχω παρεα την επομενη φορα που θα συναντηθουμε.

Ηδη εχει γινει μεγαλος ντορος εδω στα Τρικαλα για την πανελληνια και συντομα θα εχουμε και νεα μελη.

Gravedigger καλα στεφανα με την Virginia.

Τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στο Δ.Σ. που ετοιμασε την πανελληνια.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΨΟΓΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΟΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΝΑ ...........ΞΕΚΩΛΟΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ;););)

ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΚΑΣΑΜΕ ΜΥΤΗ 14 ΤΟΥΤΟΥ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΠΙ ΣΥΝΟΛΟΥ 40 ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ!!!!!!!!!!!!! ΤΕΣΠΑ.

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ PAGOURISTA ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ¨¨ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ¨¨ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ...................... :):D ΦΙΛΙΑ new_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

τι να πω.ρε gravedigger???ΝΤΡΟΠΗ.

ενα μηνυμα ζηταει η κοπελα (τουλαχιστον για αρχη).τι να πω.δεν βρησκεις καθε μερα ξανθια κοπελα που να σε θελει τοσο τρελα.Dogy κανε και εσυ κατι.

κανε του 1 παρατηρηση μπας και δει με αλλο ματι την κοπελα.

οι ανδρες δεν προσβαλουν τις κοπελες και μετα ....δεν την ειδα δεν την ξερω. tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

θα την παρω και θα την φερω σπιτι σου να την γνωρισουν οι δικοι σου αν δεν αναλλαβεις απο μονος σου τις ευθυνες σου.:D:wacko::huh::lol::lol::lol:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

τι να πω.ρε gravedigger???ΝΤΡΟΠΗ.

ενα μηνυμα ζηταει η κοπελα (τουλαχιστον για αρχη).τι να πω.δεν βρησκεις καθε μερα ξανθια κοπελα που να σε θελει τοσο τρελα.Dogy κανε και εσυ κατι.

κανε του 1 παρατηρηση μπας και δει με αλλο ματι την κοπελα.

οι ανδρες δεν προσβαλουν τις κοπελες και μετα ....δεν την ειδα δεν την ξερω. tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

θα την παρω και θα την φερω σπιτι σου να την γνωρισουν οι δικοι σου αν δεν αναλλαβεις απο μονος σου τις ευθυνες σου.:D:wacko::huh::lol::lol::lol:

+ οτι πρεπει να αποκαταστησει την τιμη της σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Golf 1.8 GT... εμείς σε ευχαριστούμε για όλα! Για την ξενάγηση που μας έκανες... και όποτε βρεθείς Αθήνα, call me για καφεδάκι :lol:

boudas.... έεελα παραπονιάρη...! Υπομονή... όλα θα γίνουν :lol:

activious... πάρε την Βιργινία και ντου στο σπίτι του Φάνη! Θα το κάνουμε ανάποδα, θα σκάσει η νύφη σπίτι του γαμπρού με λουλούδια και γλυκά να ζητήσει το χέρι του! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

τι να πω.ρε gravedigger???ΝΤΡΟΠΗ.

ενα μηνυμα ζηταει η κοπελα (τουλαχιστον για αρχη).τι να πω.δεν βρησκεις καθε μερα ξανθια κοπελα που να σε θελει τοσο τρελα.Dogy κανε και εσυ κατι.

κανε του 1 παρατηρηση μπας και δει με αλλο ματι την κοπελα.

οι ανδρες δεν προσβαλουν τις κοπελες και μετα ....δεν την ειδα δεν την ξερω. tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

θα την παρω και θα την φερω σπιτι σου να την γνωρισουν οι δικοι σου αν δεν αναλλαβεις απο μονος σου τις ευθυνες σου.:lol::lol::lol::lol::lol:B)

+1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ε ρε, τρέλα!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:lol: Χέρι δε νομίζω να ζητήσει η Βιργινία. Μάλλον το "πουλάκι" του... Φήμες κυκλοφορούν στη Λαμία πως ο Gravedigger είναι γλυκοτσούτσουνος...!!!! new_lol.gif
Link to comment
Share on other sites

Φάνη, αν δεν αποκαταστήσεις τη φήμη σου, κι αν δεν σταματήσεις να λες πως σου πήραν τη Βιργινία, και να παραδεχτείς πως ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ την παράτησες, ειλικρινά σου μιλάω, σου έρχεται 10%.....

ΤΕΛΟΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Φάνη, αν δεν αποκαταστήσεις τη φήμη σου, κι αν δεν σταματήσεις να λες πως σου πήραν τη Βιργινία, και να παραδεχτείς πως ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ την παράτησες, ειλικρινά σου μιλάω, σου έρχεται 10%.....

ΤΕΛΟΣ!!!

+1000000000000000000000000000000000000000000000% απο εμενα ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από την σειρά μου να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλα τα μέλη που ήρθανε....από την ΜΗΛΟ μέχρι τα Ιωάννινα....από την ΠΑΤΡΑ μέχρι την Κοζάνη....Από την Λάρισα,Λαμία,Καρδίτσα,Κατερίνη,Ηγουμενίτσα,Θεσσαλονίκη,Αθήνα......Και από αλλού που μου διαφεύγει τώρα....Η αγάπη όλων αυτών για την παρέα που λέγεται HELLENIC VWCLUB αποδείκτηκε έμπρακτα και όχι με λόγια....όσοι ήτανε εκεί νιώσανε αυτό το πράγμα που πηγάζει μέσα από τους περισσότερους...το φιλικό κλίμα....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ πολύ μιας και χωρίς αυτούς θα μπορούσαμε λιγότερα τους ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ της λέσχης μας που ο καθένας από την πλευρά του μας έδωσε κάτι για την κλήρωση των δώρων για όλα τα μέλη που ήτανε παρών εκεί.....Τα δώρα πολλά όπως και η αγάπη σας...εμείς απλά τρέξαμε για να σας επιβραβεύσουμε για τον κόπο που κάνατε να ρθειτε και να διασκεδάσουμε όλοι μαζί....ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ....

Του χρόνου θα ναι ακόμα καλύετρα μιας και όλοι μαζί μπορούμε περισσότερα.....

Θα σας παρακαλούσα μόνο όλοι όσοι κερδίσατε δώρα από τους επαγγελματίες του χώρου στις διάφορες περιοχές να πάτε και να καρπωθείτε το δώρο μιας και αυτό θα δείξει ότι ανταπωδίδουμε στον επαγγελματία αυτό που μας έδωσε....Με σκοπό και στην επόμενη εκδρομή μας που θα ζητήσουμε να μας δείξουν την αγάπη τους να μας το ανταποδώσουν και αυτοί απλόχερα....Βοηθήστε μας όπως μας βοήθησαν και αυτοί...Για ένα καλύτερο HELLENIC VWCLUB

όσοι δεν ήρθατε χάσατε.....από τα δώρα, από το κλίμα που δεν περιγράφεται, από την μάσα, από την διασκέδαση, από τα πειράγματα.....Ας γίνουν εφαλτήριο ώστε στην επόμενη να στε και σεις κοντά μας.....

Για μένα αυτή η φωτογραφία που παραθέτω τα λέει όλα....Τα συμπεράσματα δικά σας.....

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.....

HELLENIC VWCLUB FOR EVER

post-5-1205339546_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα θα πω: Η μάνα μου ζήτησε να δει τις φωτογραφίες με την Βιργινία! :huh:

Με βλεπω για..........................κουμπαρο στο τελος :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ολα τα λεφτα.ουτως ή αλλος θα κατεβω λαμια την αλλη εβδομαδα.οποτε θα φερω την ιδια την βιργινια και οχι μονο φωτογραφιες

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.