Jump to content
stelios256

Gt η Gti?

Recommended Posts

παρε gti φιλε μου,μην ακους κανεναν κι εγω στα 20 μου το πηρα και δεν ειχα κανενα προβλημα,το αμαξι ειναι παιχνιδι στην οδηγηση,απλα το γκαζι με ρεγουλα στην αρχη μεχρι να το συνηθισεις.ειναι απολυτα προβλεψιμο αυτοκινητο,αλλα αν εισαι υπερβολικος απεναντι του θα σε στειλει στο διαολο καποια στιγμη...

η αληθεια ομως ειναι οτι συγχωρει πολλα αδικαιολογητα λαθη του οδηγου....

οποτε για μενα ειναι μονοδρομος μην το συζητας καθολου απο ολες τις αποψεις :)

Link to comment
Share on other sites

Η τελικη αποφαση θα παρθει απο τον πατερα μου τελικα.Και οπως το κοβω,μαλλον θα προτιμησει το gt για τα παγια εξοδα.

Ευχαριστω οσους ασχοληθηκαν,και μολις κανονιστει το ζητημα θα σας ενημερωσω για το που καταληξαμε.

Link to comment
Share on other sites

Και η περίπτωση του AUDI είναι πάρα πολύ καλή ιδέα. Όμως, το κόστος ανεβαίνει πολύ, χωρίς να ανεβαίνει και το προσφερόμενο προϊόν!

Εμένα, πάντως, μου αρέσει πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πράγμα που θα πρέπει να σε προβληματίζει είναι άν ΜΠΟΡΕΙΣ να συντηρίσεις το GTI,

τόσο απο πλευράς μακροπρόθεσμων εξόδων (τέλη, ασφάλειες, service,ΒΛΑΒΕΣ κλπ) όσο

και απο πλευράς καθημερινών εξόδων, όπως π.χ. η κατανάλωσή του.Μήν γίνεις και εσύ ένας απο

αυτούς που απλά..."δέν μπορούσαν να στηρίξουν την επιλογή τους".. και το πούλησαν άρων άρων..

Όσο για την σύγκριση μεταξύ των δύο αμαξιών...απλά δέν υφίσταται...

Εκτός του κινητήρα, απλά βάλε με το μυαλό σου το ΠΟΣΟ θα πουλήσεις (ελπίζω μετα απο καιρό)

το GTI (έστω και γυμνό) και πόσο το GT (δέν πάει να'χει της Παναγιάς τα μάτια πάνω..)

Καλή αρχή....

+1000

Link to comment
Share on other sites

Οτι αμάξι και να πάρεις αρκει να εχεις το μυαλο σου μέσα στο κεφάλι σου οταν το καβαλάς...Δε σκοτώνουν τα αμάξια αλλά η μ@λ@κί@ που μας πιάνει οταν καβαλήσουμε δυνατό αμάξι...Με σύνεση προσο΄χη πιστεύω οτι το gti είναι ένα αμάξι ασφαλές...Απλά να ξέρεις οτι θέλει τσέπη ιδιώς όταν το πατάς...Αλλά αξίζει

Link to comment
Share on other sites

Οτι αμάξι και να πάρεις αρκει να εχεις το μυαλο σου μέσα στο κεφάλι σου οταν το καβαλάς...Δε σκοτώνουν τα αμάξια αλλά η μ@λ@κί@ που μας πιάνει οταν καβαλήσουμε δυνατό αμάξι...

+100000000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.