Jump to content
dmatso

Πακέτο Αλουμινίου

Recommended Posts

Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος...

Μπορώ να βάλω το πακέτο αλουμινίου στο εσωτερικό αφ'ότου έχω το αυτοκίνητο; Ή αν όχι όλο το πακέτο, πχ τα πεντάλ...

Έκανα τη μ@μ@κί@ και δεν τα παρήγγειλα... :)

Το θεμα μετακινηθηκε εδω.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος...

Μπορώ να βάλω το πακέτο αλουμινίου στο εσωτερικό αφ'ότου έχω το αυτοκίνητο; Ή αν όχι όλο το πακέτο, πχ τα πεντάλ...

Έκανα τη μ@μ@κί@ και δεν τα παρήγγειλα... :D

Το θεμα μετακινηθηκε εδω.

Λογικα μπορεις αλλα... θα το πληρωσεις χρυσο!

Link to comment
Share on other sites

φιλε νομιζω τα πεταλ δεν ειναι φτηνα...στο κιλκις εχουν το πακετο ετοιμο και οποιος θελει το αγοραζει!!!εγω το εχω γι αυτο και δεν ρωτησα.αν μπεις στο e bay το ειχανε και το πουλουσανε λιγο πιο φτηνα απ οτι η vw.οσο για τα αλουμινια δεν ξερω την αληθεια.παντως το σηματακι gti στο τιμονι κοστισε 21ευρω και θα το πουλησω σ ενα φιλο να βαλω αλλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα πενταλ αν δε κάνω λάθος έχουν γύρω στα 100 ευρά!!!

τόσο δλδ είναι για το golf που νομίζω ότι έχεται τα ίδια..

το πακέτο περιλαμβάνει τα τρια πεντάλ και αριστερά που είναι για να

ακουμπάς το πόδι σου..

Link to comment
Share on other sites

φιλε νομιζω τα πεταλ δεν ειναι φτηνα...στο κιλκις εχουν το πακετο ετοιμο και οποιος θελει το αγοραζει!!!εγω το εχω γι αυτο και δεν ρωτησα.αν μπεις στο e bay το ειχανε και το πουλουσανε λιγο πιο φτηνα απ οτι η vw.οσο για τα αλουμινια δεν ξερω την αληθεια.παντως το σηματακι gti στο τιμονι κοστισε 21ευρω και θα το πουλησω σ ενα φιλο να βαλω αλλο!!!

To σηματάκι μπορεί να μπεί/αγοραστεί ξεχωριστά; Δεν το ήξερα. Είναι εύκολο στην τοποθέτηση;

Και μία απορία:

Επειδή η παραγγελία είχε ήδη φτάσει στο εργοστάσιο, δεν έβαλα τελικά το πακέτο. Πέρα από πεντάλ κλπ, αυτό που με ανησυχεί είναι η κεντρική κονσόλα. Έχω δεί φωτογραφίες του εσωτερικού σε διάφορες version και δεν θα ήθελα να μου έρθει με μαύρη κεντρική κονσόλα (φωτό 1, 3). Το αλουμίνιο στην κεντρική κονσόλα είναι στάνταρ (δωτό 2);

Έτσι έρχεται στην Ελλάδα;

:D

0q636rb2nmw698kaveol.jpg

Link to comment
Share on other sites

To σηματάκι μπορεί να μπεί/αγοραστεί ξεχωριστά; Δεν το ήξερα. Είναι εύκολο στην τοποθέτηση;

Και μία απορία:

Επειδή η παραγγελία είχε ήδη φτάσει στο εργοστάσιο, δεν έβαλα τελικά το πακέτο. Πέρα από πεντάλ κλπ, αυτό που με ανησυχεί είναι η κεντρική κονσόλα. Έχω δεί φωτογραφίες του εσωτερικού σε διάφορες version και δεν θα ήθελα να μου έρθει με μαύρη κεντρική κονσόλα (φωτό 1, 3). Το αλουμίνιο στην κεντρική κονσόλα είναι στάνταρ (δωτό 2);

Έτσι έρχεται στην Ελλάδα;

;)

0q636rb2nmw698kaveol.jpg

Όλα τα EOS ΜΥ07 & ΜΥ08 έρχονται ελλάδα με το "αλουμίνιο" στην κεντρική κονσόλα.

Το πακέτο αλουμινίου (εκτός των άλλων) περιλαμβάνει την οριζόντια "λουρίδα αλουμινίου" όπως φαίνεται στην φωτο 1 που έχεις βάλει

Link to comment
Share on other sites

εχει αλουμινενιο κομματακι στο τιμονι.και μολις παραγγειλω της abt θα εχω 3.βγαινει ευκολα λογικα.εμενα μου το αλλαξαν στην αντιπροσωπια και μου δωσαν το παλιο.

Link to comment
Share on other sites

εχει αλουμινενιο κομματακι στο τιμονι.και μολις παραγγειλω της abt θα εχω 3.βγαινει ευκολα λογικα.εμενα μου το αλλαξαν στην αντιπροσωπια και μου δωσαν το παλιο.

Αυτό το 'σηματάκι' το αγοράζεις από την εκάστοτε αντιπροσωπεία ;

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ δημητρη.το παρηγγειλα απο αυτους και μου το περασαν αυτοι παλλοι.21 ευρω.εδω η μινιατουρα ΄1:24 εκανε 18 και την περιμενα 5 μηνες.την εχω κολλησει και στο πορτ μπακαζ....τρελη γκ@βλ@.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.