Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση Κεντρικής Ελλάδας στην Αγία Μαρίνα Φθιώτιδας

Recommended Posts

Είμαστε λοιπόν έτοιμοι για μια ακόμα συνάντηση για τα μέλη του vw-club στην Λαμία αλλά και τις γύρω πόλεις... Θήβα, Τρίκαλα, Καρδίτσα, Λάρισα και Βόλο αλλά και όπου αλλού έχουμε απήχηση!

Την Κυριακή 10 Φεβρουαρίου και ώρα 14:00 θα βρεθούμε στην Αγία Μαρίνα Φθιώτιδας, στο γνωστό cafe Ερινύες για ένα καφεδάκι ν'ανοίξει το μάτι μερικών και μετά βλέπουμε... :D

Μάλλον θα πάμε να τσιμπήσουμε και τίποτα... :D

Για δηλώστε συμμετοχές ώστε να οργανώσουμε καλύτερα την συνάντηση :rolleyes:

Στην συνάντση μπορείτε να πληρώσετε για τις κρατήσεις σας που αφορούν την Πανελλήνια Συνάντηση ή τις παραγγελίας σας για Accessories.

Για όσους δεν ξέρουν η Αγία Μαρίνα είναι ένα παραθαλάσσιο χωριό δίπλα από την Στυλίδα.

Link to comment
Share on other sites

Φάνη υπάρχει μια πιθανότητα να έρθω και εγώ :D Εάν δηλαδή είναι έτοιμο το αυτοκίνητο μέχρι τότε,είναι να μην μπλέξεις με συνεργεία :D Ελπίζω να τα καταφέρω και να είμαι εκεί.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

¶ντε πάλι με την Βιργινία! tongue.gif

Μου έχουν δηλώσει επίσης πως θα έρθουν: J.B, Johnnie-Cola και RSI. Νομίζω θα έρθει και ο joker μαζι με ένα υποψήφιο μέλος... και συνεχίζουμε.

Την Θήβα δεν βλέπω να δηλώνει συμμετοχή και ανησυχώ.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως και σήμερα περάσαμε τέλεια! ;)

Βέβαια εγώ κατάφερα πάλι να αργήσω! :D Sorry αν σας κρύωσα :wub:

Το meeting ξεκίνησε στην Αγία Μαρίνα με την συμμετοχή των:

activious + Εύη

kostast

Evripidisk

joker + η μικρή Νάνσυ

RSI

fonstilida

FARINAS

GraveDigger + Γεωργία

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

;):D:wub::mellow:;) Είχε πολύ γέλιο σήμερα..... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!! (που ειναι οι photos?)

Δεν καταλαβαίνω πως παμε πάντα στο τέλος για ΜΑΣΑ.... tongue.giftongue.giftongue.gif Ορίστε και οι αποδείξεις

post-3904-1202684025_thumb.jpg

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

βλεπω παλι ''χαλια'' περασατε.και κεφια ειχα και κουραγιο ειχα διπλωμα δεν ειχα.οπως και για αλλες 9 μερες

Link to comment
Share on other sites

το οτι ηταν τελεια λογικα το καταλαβατε απο την foto του farina.το θεμα που πρεπει να συζητηθει,αν και πρεπει να ανοιξει καινουργιο topic για αυτο, ειναι το οτι:

1) ο gravedigger παλι τιναξε την σαυρα του για να σημαδεψει την περιοχη

2)και πιο σημαντικο ειναι οτι πρεπει να κανουμε κατι με τον φανη.τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει τρωει

και κιλο δεν παιρνει.τι θα γινει με αυτο το ατομο? tongue.gif;):unsure:

ΥΓ:loupako που πηγε το διπλωμα οεοοοοο?στο δανειστηκαν τα κακα "μπατσικουλινια" (οπως λεει και το τρελο αγορι?-farinas)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι αδύνατος γιατί δεν είναι ερωτευμένος.... Ενω εγώ που είμαι μια ζωη "καψούρης" ειδες πως ειμαι? ΚΑΙ ΓΑΜΩ.... τροφαντούλης.... :wacko: :wacko: :blink: Ο ΕΡΩΤΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ!!!!!!!! hearts.gif:Dhearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε; Έχετε ξεφύγει εντελώς!?

Και πού να δεις Γιάννη τις φωτογραφίες... Όταν ανοίξει ο φάκελος στο Gallery θα τις ανεβάσω...

Όσο για το δίπλωμα θα τα πούμε από κοντά.

Υ.Γ.: Το βράδυ καταλήξαμε στο Κόζι στην Υπάτη όπου έξω χιόνιζε και φαινόταν σαν ψεύτικο από την τζαμαρία.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.