Jump to content
kouliss

Νυχτερινό φαγοπότι - εξόρμηση την Πέμπτη 7 Φεβρουαρίου

Recommended Posts

Την Πέμπτη 7 Φεβρουαρίου και ώρα 21:15 τα μέλη της Αττικής έχουν ραντεβού στο συντριβάνι στο ΣΕΦ για να ξεκινήσει η νυχτερινή εξόρμηση - φαγοπότι προς τα Καλύβια Αττικής.

Ετοιμάστε τις μασέλες και το στομάχι σας γιατί... θα αναστενάξουν τα πηρούνια!!!!

Δηλώστες τις συμμετοχές σας εδώ με τον γνωστό τρόπο!

Link to comment
Share on other sites

θα είμαι φυσικά εκεί.....το χάνω εγώ κάτι τέτοιο???

Εννοείτε ότι θα είμαι εκεί θα λείπει ο Σμήναρχος κακαλος από την γιορτή της αεροπορίας

@ Doumasj : Σιγά μην έχανες μάσα εσύ

Περιμένω την λατρεία μου ( Goldengolf Εχεις χασει κατι Γραμμαριακια τελευταια :unsure:) να δώσει το παρών καθώς και η μοιρα που δοιηκω τους μαχητές του αιγαίου ( Κ.υπς/γος :black hawk, Ανθ/σγος :bad koutsomoura , Κ.υπ/δτης :strange grouse, Ανθ/σγος :Flying Bunny) :D

Edited by NOS
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα είμαι και εγώ εκεί για να σας γνωρίσω απο κοντά μιας και είμαι νέος στο club! Ελπίζω να έχετε και κανένα αυτοκολλητάκι μαζί για να ντύσω τον μαύρο Golfea μου!

Link to comment
Share on other sites

Κατά 90% θα έρθω και εγώ.

εσύ δεν τα χάνεις κάτι τέτοια...!!!! α ρε γιώργαρε έλα να τα πούμε...έχουμε καιρό....

όσο για αυτοκόλλητα πάντα υπάρχουν οπότε θα υπάρχουν και σε αυτήν την συνάντηση

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθω και εγω. στο ιδιο σημειο που συναντηθηκαμε την προηγουμενη εβδομαδα θα βρεθουμε?

ναι φιλε μου στο Σ.Ε.Φ. ;)B)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Edited by doumasj
επειδή είχες ανοικτό το στόμα....
Link to comment
Share on other sites

Λιακαδααααα!!!!Λιακαδααα μου!!!Φυσικα και θα σας περιμενω στα εδαφη μου!!!Ντουμα κανονισες αυτο που σου ειπα?Αααααχχχχχ αντε να κανουμε εξορμηση γιατι εχω κιτρινισει τωρα τελευταια εχω μια ελαφρια αδυναμια και πρεπει να το ξεπερασω!!!Λιακαδεεες μουουουου!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να ερθω, δεν υποσχομαι τιποτα αυτη την Πεμπτη.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Μετά την Βάρκιζα,μετά την Αγιά μαρίνα και πηγαίνοντας προς Λαγονήσι εκεί κάπου στρίβεις αριστερά και θα τα βρεις....Γιατί θαπας μόνος σου?Αφού όλοι μαζί θαπάμε...Έλα έλα πάρε τον big brother και ελάτε....

Link to comment
Share on other sites

Τα καλύβια είναι πρίν την Κερατέα, στην αρχή της κοντρό ευθείας δεξια....

Αλήθεια , σε πιο μαγαζί θα πάμε? Ίσως έρθω και εγώ....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν προλαβαινω να ερθω αποψε μαζι σας, λογω δουλειας. :cry::cry::cry: Αντε τυχερουληδες παλι την γλυτωσατε, δεν θα υποστειτε αποψε. Αλλα που θα μου πατε.....θα με υποστειτε την αλλη Πεμπτη. Αντε καλη μασα :thumbsup: και αυριο οοοοοοοοοοοοοολοι στη ζυγαρια :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που γνώρισα έστω και για λίγο ορισμένα μέλη του club. Δυστυχώς λόγω προσωπικών υποχρεώσεων δεν ακολούθησα στο φαγοπότι και γύρισα πίσω. Ελπίζω σε κάποια άλλη συνάντηση για καφέ ή κάτι άλλο να τα πούμε αναλυτικότερα!

Link to comment
Share on other sites

Aαααααχχχχ τι ονειρα ειναι αυτα που ειδα χθες............1 προβατακι 2 προβατακια 3 προβατακια........Ολοκληρο κοπαδι απο προβατινες εκαναν παρελαση χθες στον υπνο μου μην πω για τα λουκανικα και τα τζατζικια!Οσο για σημερα πηρα τις σακουλες γεματες......!!!Σιγα μην φανε τα σκυλια και εγω τι θα κανω σημερα δεν θα φαω? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Aαααααχχχχ τι ονειρα ειναι αυτα που ειδα χθες............1 προβατακι 2 προβατακια 3 προβατακια........Ολοκληρο κοπαδι απο προβατινες εκαναν παρελαση χθες στον υπνο μου μην πω για τα λουκανικα και τα τζατζικια!Οσο για σημερα πηρα τις σακουλες γεματες......!!!Σιγα μην φανε τα σκυλια και εγω τι θα κανω σημερα δεν θα φαω? tongue.gif

αφου εισαι ο νικητής της βραδυάς.Εβαλες μπροστα το οχημα και ξερναγε παϊδάκια!!! το βραδυ κερασμα απο τα σκυλάκια ε? :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.