Jump to content
Black Widow

3η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ Β. ΕΛΛΑΔΑΣ

Recommended Posts

Την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου, θα κάνουμε μια εξόρμηση προς τις Σέρρες! Η πίστα είναι ανοιχτή για το κοινό όλο το Σ/Κ, οπότε θα πάμε να διασκεδάσουμε και να τρέξουμε τα αμάξια μας, όσοι θέλουν βέβαια! Μετά θα πάμε για φαγητό προς τα Ανω Πορρόια Σερρών (αν το επιτρέπει ο καιρός και δε χιονίζει βέβαια!), όπου έγκυρες πηγές με ενημερώνουν πως θα φάμε και καλή πέστροφα!!

Ωρα αναχώρησης από Θεσσαλονίκη είναι στις 09:00. Θα φτάσουμε κατά τις 10:00, και θα βρεθούμε και με τα μέλη από τις άλλες περιοχές που θα θελήσουν να έρθουν, για να ξεκινήσουμε τη διασκέδαση! Από την πίστα θα φύγουμε κατά τις 13:00 με 14:00, ή όποτε βαρεθούμε απλά!

Υπόψιν, είναι ανοιχτή ημέρα, οπότε και το κόστος συμμετοχής θα είναι το κανονικό της χρήσης της πίστας (όπως ορίζεται από τον ισχύοντα τιμοκατάλογο). ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΡΑΝΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.

Για πληροφορίες, 697 8956273. Παρακαλώ να με ενημερώσετε για τις συμμετοχές το ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟΝ, για να περάσουμε και καλά, και να προγραμματιστούμε καλά!

ΠΡΟΣΟΧΗ. Σε περίπτωση που την προηγούμενη ημέρα, ή και κατά την ημέρα της πίστας, βρέχει, το πρόγραμμα θα διαμορφωθεί ανάλογα, και θα κατευθυνθούμε για καφέ στην πόλη, και μετά για φαγητό, αποφεύγοντας την πίστα. Αυτό θα γίνει για την ασφάλεια των μελών, ειδικά των άπειρων... Και μην ξεχνάτε πως είναι ΕΚΔΡΟΜΗ, και ΟΧΙ Track Day, οπότε δεν περιμένω να μου έρθετε με στημένα αμάξια για πίστα...!!

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

Latou + 1

Akakios

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Ότι θα έρθω να σας δώ είναι σίγουρο απλά δεν ξέρω αν θα σας ακολουθήσω σε όλο το πρόγραμμα λόγω εξεταστικής.. οποτε add me ;)

Υ.Γ: Βάλτε καλές αναρτήσεις η πόλη είναι ολη σκαμμένη από άκρη σε άκρη. 342653653645 χρόνια φυσικό αέριο περνάνε :lol:

Edited by akakios
Link to comment
Share on other sites

θελω να πιστευω οτι δεν θα γινει καμια στραβη οπως την προηγουμενη φορα και θα μπορεσω να ερθω. αντε γιατι καιρο εχουμε να τα πουμε απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

;) Εγώ το Σάββατο (16/02) έχω προγραμματίσει να είμαι Σέρρες (στην πίστα). Την Κυριακή το πρωί είναι τα 40 της γιαγιάς μου, οπότε ελεύθερο χρόνο θα έχω μετά το μεσημέρι... Αν είναι καλός ο καιρός μπορεί να έρθω αργότερα, αν και φαντάζομαι ότι εσείς μεσημεράκι θα την κάνετε για να πάτε για μάσα... Τέλος πάντων, θα "τρέχω" νοερά μαζί σας από το Σάββατο... ;)
Link to comment
Share on other sites

:unsure: Εγώ το Σάββατο (16/02) έχω προγραμματίσει να είμαι Σέρρες (στην πίστα). Την Κυριακή το πρωί είναι τα 40 της γιαγιάς μου, οπότε ελεύθερο χρόνο θα έχω μετά το μεσημέρι... Αν είναι καλός ο καιρός μπορεί να έρθω αργότερα, αν και φαντάζομαι ότι εσείς μεσημεράκι θα την κάνετε για να πάτε για μάσα... Τέλος πάντων, θα "τρέχω" νοερά μαζί σας από το Σάββατο... ;)

Ρε Νικο να δω ποτε θα βρεθουμε. μενουμε στην ιδια περιοχη και δενεχουμε συναντηθει ποτε. ουτε σε συναντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νικο να δω ποτε θα βρεθουμε. μενουμε στην ιδια περιοχη και δενεχουμε συναντηθει ποτε. ουτε σε συναντηση.

Και να φανταστείς την τελευταία εβδομάδα πήρα κάτι τοστ/κρέπες από τον Κρεπούλη 1-2 φορές... :D

Είμαι σε φάση μετακόμισης και δουλειάς μέχρι το λαιμό και πιο πάνω, και δεν προλαβαίνω για τίποτα!!!... Ελπίζω τον άλλον μήνα να βρω λίγο χρόνο να σας δω... Με τον Γιάννη ακόμη βρισκόμαστε, και με τον Αντώνη καλά που συναντηθήκαμε τυχαία μια φορά στον δρόμο και τον γνώρισα...

ΥΓ: Sorry για το off-topic... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά και απο μένα.Επειδη ειμαι (σχετικά) νεος στο vwclub και δεν ξέρω πολλά μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε?Την κυριακή εχετε συνάντηση στην πόλη μου και θα ήθελα να έρθω και γω για να γνωριστούμε(ελπίζω να μην ειμαι ο μόνος που να μην ξέρει κανεναν από σας).Εγώ όμως μένω σέρρες οπότε θα έρθω κατευθείαν στην πίστα οπότε και θα σας βρω εκεί.Θέλω να κάνω και εγώ την πίστα και θα βρώ και κράνος.Μπορείτε να με ενημερώσετε για τα κόστη, και τι ώρα να κατέβω στη πίστα?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Todis! Καταρχήν καλώς μας ήρθες στο club και ελπίζουμε να το διασκεδάσεις!

Κατά 2ον... Στην πίστα θα είμαστε περίπου στις 10 το πρωί! Θα μας καταλάβεις πιστεύω!! Οσον αφορά το κόστος, νομίζω είναι καπου 40-50 ευρώ... Ακριβώς δεν το ξέρω, αλλά περιλαμβάνει τη συμμετοχή (εγγραφή) και το πρώτο σετ που θα τρέξεις! Συνεπώς κατέβα στις 10 η ώρα, και τα λέμε εκεί!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΣΤΙΣ 09:00 ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ: ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΓΝΑΤΙΑ ΟΔΟ (προέκταση Λαγκαδά),

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ ΤΙΤΑΝ

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Todis! Καταρχήν καλώς μας ήρθες στο club και ελπίζουμε να το διασκεδάσεις!

Κατά 2ον... Στην πίστα θα είμαστε περίπου στις 10 το πρωί! Θα μας καταλάβεις πιστεύω!! Οσον αφορά το κόστος, νομίζω είναι καπου 40-50 ευρώ... Ακριβώς δεν το ξέρω, αλλά περιλαμβάνει τη συμμετοχή (εγγραφή) και το πρώτο σετ που θα τρέξεις! Συνεπώς κατέβα στις 10 η ώρα, και τα λέμε εκεί!

40-50 ευρώ για να τρέξω στην πίστα?

Link to comment
Share on other sites

40-50 ευρώ για να τρέξω στην πίστα?

Στο περίπου... Τα λεφτά θα τα δώσεις εσύ στην πίστα, κι όχι σε μένα!

Link to comment
Share on other sites

geiasas pedia. eime mesa geia Την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου. pos legete to benzinadiko.? xriazome kai kranos?

:rolleyes: Εγώ το Σάββατο (16/02) έχω προγραμματίσει να είμαι Σέρρες (στην πίστα). Την Κυριακή το πρωί είναι τα 40 της γιαγιάς μου, οπότε ελεύθερο χρόνο θα έχω μετά το μεσημέρι... Αν είναι καλός ο καιρός μπορεί να έρθω αργότερα, αν και φαντάζομαι ότι εσείς μεσημεράκι θα την κάνετε για να πάτε για μάσα... Τέλος πάντων, θα "τρέχω" νοερά μαζί σας από το Σάββατο... :)

geiasou niko. euxome na sinandithoume thn kupiakn. pareme tnlefono an tha th kataferis na erthis.

ta leme file.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

geiasas pedia. eime mesa geia Την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου. pos legete to benzinadiko.? xriazome kai kranos?

geiasou niko. euxome na sinandithoume thn kupiakn. pareme tnlefono an tha th kataferis na erthis.

ta leme file.

To Βενζινάδικο είναι πάρα πολύ απλό να το βρεις! Με το που περνάς το εργοστάσιο του ΤΙΤΑΝ, όπως ανεβαίνεις από την οδό Λαγκαδά, ή με το που βγαίνεις από την περιφερειακή (Εγνατία), είναι το πρώτο που συναντάς... Πρόσεχε μην μπερδευτείς με την έξοδο μόνο!

Κράνος θα ήταν καλό να έχεις, γιατί η πίστα κρατάει μόνο 3....

Link to comment
Share on other sites

Αν μου επιτρέπετε, επειδή ετοίμασα την φωτογραφία για τον Αντώνη και σκέφτηκα να μη πάει χαμένη, ιδού μια αεροφωτογραφία από το Google Earth (με οδηγίες από Ωραιόκαστρο! :) )...

directionssh5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν μου επιτρέπετε, επειδή ετοίμασα την φωτογραφία για τον Αντώνη και σκέφτηκα να μη πάει χαμένη, ιδού μια αεροφωτογραφία από το Google Earth (με οδηγίες από Ωραιόκαστρο! :lol: )...

directionssh5.jpg

:lol: telia. thank you..

Link to comment
Share on other sites

Ελπιαω μονο να μην μας το χαλασει ο καιρος γιατι και ακουσα για κακοκαιρια, χιονια και κατι τετοια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις μίλησα και με τον Λατού. Επειδή δεν είναι κοντά σε υπολογιστή και αφού το κουβεντιάσαμε, θα πρότεινα για την ασφάλεια ΟΛΩΝ, λόγω της κακοκαιρίας να μην γίνει η αυριανή συνάντηση.

Ξανατονίζω για την ασφάλεια όλων, επειδή δεν θέλουμε να συμβεί τίποτε και να μας στεναχωρήσει, λόγω της κακοκαιρίας, η αυριανή συνάντηση αναβάλλεται!

Οπότε ραντεβού στη πανελλήνια!

(εκτός αν αύριο βγάλει λιακάδα ξαφνικά ;)!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις μίλησα και με τον Λατού. Επειδή δεν είναι κοντά σε υπολογιστή και αφού το κουβεντιάσαμε, θα πρότεινα για την ασφάλεια ΟΛΩΝ, λόγω της κακοκαιρίας να μην γίνει η αυριανή συνάντηση.

Ξανατονίζω για την ασφάλεια όλων, επειδή δεν θέλουμε να συμβεί τίποτε και να μας στεναχωρήσει, λόγω της κακοκαιρίας, η αυριανή συνάντηση αναβάλλεται!

Οπότε ραντεβού στη πανελλήνια!

(εκτός αν αύριο βγάλει λιακάδα ξαφνικά :)!)

kita na dis pou evgale likada ))))))

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις που καποιοι πηγαν και δεν ηταν κανεις!!!Ωραιος ηλιος αλλα -2 απο θερμοκρασια.................Καλημερα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μόλις μίλησα και με τον Λατού. Επειδή δεν είναι κοντά σε υπολογιστή και αφού το κουβεντιάσαμε, θα πρότεινα για την ασφάλεια ΟΛΩΝ, λόγω της κακοκαιρίας να μην γίνει η αυριανή συνάντηση.

Ξανατονίζω για την ασφάλεια όλων, επειδή δεν θέλουμε να συμβεί τίποτε και να μας στεναχωρήσει, λόγω της κακοκαιρίας, η αυριανή συνάντηση αναβάλλεται!

Οπότε ραντεβού στη πανελλήνια!

(εκτός αν αύριο βγάλει λιακάδα ξαφνικά :)!)

Πάντως Σέρρες ο καιρός είναι θαυμάσιος... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.