Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Ασε τα ψωφια.Παλι θα μας την κανεις και αρχιζεις τις δικαιολογιες....... :D
πες τα ρε νασο οταν ειναι για πυργο ολο δικαιολογιες ειναι tongue.gif:D

Γατονια ειστε ρε Πουστη μου....!!!

tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Γατονια ειστε ρε Πουστη μου....!!!

tongue.gif

αμε τι? νομιζεις θα ξεφυγεις ετσι?

ΥΓ. και που να μπορουσα να ερχομουν να δεις τι θα σου ελεγα tongue.giftongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια νεος στο club...Λοιπον το ψηνω και εγω για Σαββατο. Μενω Πατρα οποτε αν ειναι να κανονισουμε ενα σημειο συναντησης (Φάρος) και παμε απο εκει ολοι μαζι Κουρουτα!

Πολυ καλο εγω ειμαι μεσα και εγω απο πατρα ειμαι αν ειναι και τα υπολοιπα μελη της πατρας να συνατνηθουμε για να παμε ολοι μαζι μιας και η κουρουτα ειναι μακρια απλα οσοι θελουν να το πουν και συναντιομαστε οπου βολεβει μια ωρα και ξεκιναμε.ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο εγω ειμαι μεσα και εγω απο πατρα ειμαι αν ειναι και τα υπολοιπα μελη της πατρας να συνατνηθουμε για να παμε ολοι μαζι μιας και η κουρουτα ειναι μακρια απλα οσοι θελουν να το πουν και συναντιομαστε οπου βολεβει μια ωρα και ξεκιναμε.ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παιδια και εγω μεσα ειμαι (2 ατομα)εγω και η κοπελια μου!τι λετε για τις 4 στο φαρο οι πατρινοι?

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω μεσα ειμαι (2 ατομα)εγω και η κοπελια μου!τι λετε για τις 4 στο φαρο οι πατρινοι?

αυτα ειναι ετσι να σας βλεπω :oB) οχι σαν μερικους μερικους.... κι αν σας αρεσει και περασετε ωραια με το που κατεβω κι εγω ξανακανονιζουμε γιωργο [golf 2amaliada] κανονισε να μεινουν ευχαριστημενοι για να μας ξαναρθουν :DB)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν τον γλυτωνω τον γαμο ( οχι τον δικο μου :o ) και δεν θα μπορεσω να ερθω γμτ μου. Καλα να περασετε.

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι ετσι να σας βλεπω :oB) οχι σαν μερικους μερικους.... κι αν σας αρεσει και περασετε ωραια με το που κατεβω κι εγω ξανακανονιζουμε γιωργο [golf 2amaliada] κανονισε να μεινουν ευχαριστημενοι για να μας ξαναρθουν :DB)

popeye.gif:whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι κανονίσατε?? Σάββατο 5:00 Κουρούτα??

Παίζει να είμαι και εγώ εκεί. Νάσο θα μιλήσουμε έτσι κι αλλιώς....!

Ωραια ρε φιλε χαιρομαι.Θα επικοινωνησουμε για να βρεθουμε κ εμεις να ξεκινησουμε μαζι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω μεσα ειμαι (2 ατομα)εγω και η κοπελια μου!τι λετε για τις 4 στο φαρο οι πατρινοι?

Μεσα απο εμενα στις 4 στο φαρο θα περιμενω και εγω!!! B) ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΑΤΡΙΝΟΙ ΣΤΟ ΦΑΡΟ!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι θα κανετε? :excl: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα μαζευτουμε οσοι πατρινοι ερθουν στον φαρο κατα τις 4 και θα ερθουμε κατω :D

Παιδια εγω θα ειμαι κατα τις 3μιση 4 παρα στο παρκινγκ του φαρου σας περιμενω να παμε ολοι μαζι

Αντρεας λευκο πολο 6ν!!! B):lol:

Link to comment
Share on other sites

golf 2amaliada said:
Τελικα τι θα κανετε? :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχουμε κανονισει στις 4 στην πατρα και ξεκιναμε για κατω.ελπιζω να μην ερθουμε μονο 2 αυτοκινητα απο πατρα!παιζει να ερθει και φιλος με Α4 απο το audi sports club

Edited by Andreas4023
Link to comment
Share on other sites

θα μαζευτουμε οσοι πατρινοι ερθουν στον φαρο κατα τις 4 και θα ερθουμε κατω :D

Παιδια εγω θα ειμαι κατα τις 3μιση 4 παρα στο παρκινγκ του φαρου σας περιμενω να παμε ολοι μαζι

Αντρεας λευκο πολο 6ν!!! :lol::excl:

Ανδρεα εγω θα ειμαι εκει στις 4 γιατι δουλευω,αν μπορεσω και νωριτερα.Ανδρεας και εγω με ασημι passat.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομουν οτι στην Κουρουτα θα εχουμε προβλημα στο παρκαρισμα.Οχι μονο δε θα βρουμε να τα παρκαρουμε ολα μαζι αλλα θα δυσκολευτουμε και να παρκαρουμε εστω ξεχωριστα.

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομουν οτι στην Κουρουτα θα εχουμε προβλημα στο παρκαρισμα.Οχι μονο δε θα βρουμε να τα παρκαρουμε ολα μαζι αλλα θα δυσκολευτουμε και να παρκαρουμε εστω ξεχωριστα.

Έχε δίκιο ο Νάσος, το παρκάρισμα εκεί είναι ένα θέμα!!!

Δυστυχώς Νάσο, τελικά δε θα είμαι κάτω το σ/κ, επιφυλάσσομαι όμως.........καλά να περάσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομουν οτι στην Κουρουτα θα εχουμε προβλημα στο παρκαρισμα.Οχι μονο δε θα βρουμε να τα παρκαρουμε ολα μαζι αλλα θα δυσκολευτουμε και να παρκαρουμε εστω ξεχωριστα.

nasos αν ειναι ετσι να μην παμε εκει,ας παμε καπου αλλου για να μην εχουμε προβλημα με το παρκαρισμα και να μην ειμαστε με το ανχος αν θα μας τα χτυπησουν!τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

nasos αν ειναι ετσι να μην παμε εκει,ας παμε καπου αλλου για να μην εχουμε προβλημα με το παρκαρισμα και να μην ειμαστε με το ανχος αν θα μας τα χτυπησουν!τι λετε?

Αφθονο χωρο εχει στο Κατακολο.Εκει οχι μονο θα βρουμε αλλα και θα τα βαλουμε και διπλα διπλα.Δυστυχως το παρκινγκ της Κουρουτας ειναι μικρο και θα δυσκολευτουμε.Το Κατακολο το ριχνω ως ιδεα για καφε μονο.Αν ενδιαφερεστε για μπανιο αλλαζει το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Αφθονο χωρο εχει στο Κατακολο.Εκει οχι μονο θα βρουμε αλλα και θα τα βαλουμε και διπλα διπλα.Δυστυχως το παρκινγκ της Κουρουτας ειναι μικρο και θα δυσκολευτουμε.Το Κατακολο το ριχνω ως ιδεα για καφε μονο.Αν ενδιαφερεστε για μπανιο αλλαζει το πραγμα.

εγω δεν εχω προβλημα για το μπανιο,καλυτερα να παμε στο κατακολο απο το να μην εχουμε να παρκαρουμε.ας μας πουν ομως και οι αλλοι την γνωμη τους.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω προβλημα για το μπανιο,καλυτερα να παμε στο κατακολο απο το να μην εχουμε να παρκαρουμε.ας μας πουν ομως και οι αλλοι την γνωμη τους.

το θεμα του παρκινγκ εχει κανονιστει απο τους αμαλιαδεους [golf 2amaliada] ;)

Link to comment
Share on other sites

το θεμα του παρκινγκ εχει κανονιστει απο τους αμαλιαδεους [golf 2amaliada] :)

Ελπιζω να μην εννοεις το χωματινο.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.