Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Ο χώρος σας! Φροντίστε να τον διατηρήσετε ζωντανό, και να σας βλέπουμε να δραστηριοποιήστε κι εσείς σιγά σιγά και να δυναμώνετε!

Link to comment
Share on other sites

Ο χώρος σας! Φροντίστε να τον διατηρήσετε ζωντανό, και να σας βλέπουμε να δραστηριοποιήστε κι εσείς σιγά σιγά και να δυναμώνετε!

Να σαι καλα Αρη.Για να ακουω συμμετοχες παιδια.Για Σαββατο μεσημερι δε λεγαμε;Εγω θα προσπαθησω παντως.Δε μπορω να ειμαι σιγουρος ακομα

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να προτεινω το επομενο ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ωστε να υπαρχει ενα διαστημα να ενημερωθουν οσο το δυνατον περισσοτεροι και να κανονισουμε ολοι, εκεινη την μερα να μην εχουμε κατι αλλο να κανουμε...

Πως σας φαινεται?

Μεσημερακι κατα τη μια ωστε (πρωτα ο Θεος!) να εχει καλο καιρο και να βγαλουμε και φωτο(Νασο σε σενα παει αυτο αφου παλι ο μονος που θα φερεις ψηφιακη θα εισαι... tongue.gif )

Οποιοι δεν μπορουν γενικα το Σαββατο ας το γραψουν εγκαιρως ωστε να δουμε ποιες αλλες μερες βολευουν..

Εγω ειμαι μεσα οποτε κανονισετε αρκει να μην πεσει την ωρα που δινω μαθημα(παρα πολυ δυσκολο δηλαδη!)...

Ακουω και αλλες προτασεις για ημερομηνια,μερος,ωρα... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να προτεινω το επομενο ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ωστε να υπαρχει ενα διαστημα να ενημερωθουν οσο το δυνατον περισσοτεροι και να κανονισουμε ολοι, εκεινη την μερα να μην εχουμε κατι αλλο να κανουμε...

Πως σας φαινεται?

Μεσημερακι κατα τη μια ωστε (πρωτα ο Θεος!) να εχει καλο καιρο και να βγαλουμε και φωτο(Νασο σε σενα παει αυτο αφου παλι ο μονος που θα φερεις ψηφιακη θα εισαι... tongue.gif )

Οποιοι δεν μπορουν γενικα το Σαββατο ας το γραψουν εγκαιρως ωστε να δουμε ποιες αλλες μερες βολευουν..

Εγω ειμαι μεσα οποτε κανονισετε αρκει να μην πεσει την ωρα που δινω μαθημα(παρα πολυ δυσκολο δηλαδη!)...

Ακουω και αλλες προτασεις για ημερομηνια,μερος,ωρα... :D

Ας δουμε πως θα παει και βλεπουμε αν θα γινει αυτο ή το άλλο Σαββατο.Αν δεν υπαρξει συμμετοχη το αφηνουμε για το αλλο.Παντως για μια το μεσημερι το βλεπω λιγο δυσκολο.Οποιος δουλευει θα ειναι πολυ νωρις γι'αυτον.Τελοσπαντων θα τα βρουμε αυτα... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Καλως... Οσοι ειναι μεσα για συναντηση ας στειλουν μερες και ωρες που βολευουν και βλεπουμε...

Εγω ειμαι μεσα οποτε το κανονισετε...

Το φοιτητικο ωραριο αλλωστε ειναι πολυ ευελικτο! tongue.gif

Edited by amadeus
Link to comment
Share on other sites

Καλως... Οσοι ειναι μεσα για συναντηση ας στειλουν μερες και ωρες που βολευουν και βλεπουμε...

Εγω ειμαι μεσα οποτε το κανονισετε...

Το φοιτητικο ωραριο αλλωστε ειναι πολυ ευελικτο! tongue.gif

εγω θα προτεινα κυριακη και γυρο στις 15:00-16:00 μ.μ. ωστε να μπορουν οι πιο πολλοι ;)

και θα συμφωνουσα μαζι σου amadeus για την επομενη κυριακη η σαββατο ωστε να μπορουν ολοι να κανονιστουν πιο ευκολα :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω θα προτεινα κυριακη και γυρο στις 15:00-16:00 μ.μ. ωστε να μπορουν οι πιο πολλοι ;)

και θα συμφωνουσα μαζι σου amadeus για την επομενη κυριακη η σαββατο ωστε να μπορουν ολοι να κανονιστουν πιο ευκολα :lol:

Λοιπόν εγώ απο Παρασκευή μέχρι Κυριακή θα είμαι Αθήνα και αυτή και την άλλη εβδομάδα ;) και είναι must... Τωρα την κυριακή αν κανονίσετε 3 το μεσημεράκι θα κανω τα αδύνατα δυνατά να έρθω... i eat cancel (efaga akuro)

Edited by VeeDub Latou
Μετατράπηκε στα Ελληνικά... Παρακαλώ στο μέλλον να χρησιμοποιείς την Ελληνική και ΟΧΙ Greeklish στα πόστ που θα κάνεις, για να είσαι ΟΚ και με του
Link to comment
Share on other sites

Παιδες και εμένα με βολευει καλυτερα το αλλο Σαββατο ,στις 16 δηλαδη....

Για ωρα προτεινω κατα τις 15.30 με 16.00.

Το μερος πιστευω δεν θα δυκολευτουμε να το βρουμε....Μαζέυομαστε στο parking του "Φαρου" και μετα αποφασιζουμε για καφεδακι.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι! Στον επόμενο, όλοι έξω με τα σέικερ, για να φτιάξετε τσάμπα φραπε!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι! Στον επόμενο, όλοι έξω με τα σέικερ, για να φτιάξετε τσάμπα φραπε!!! tongue.gif

;):lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ας βαλουμε κατι στανταρ για να αρχιζετε να αποφασιζετε τι λετε για το αλλο σαββατο γυρο στις 16:30?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ανοιξε ξεχωριστο section για τα μελη απο Πατρα μπορω να σας πω

μια ιδεα που ειχαμε με τον Παυλο(Sw6jin) για συναντηση μελων Πατρας με Ιωαννινα.

Ειχε ξανασυζητηθει πριν κανα δυο χρονια αλλα δεν ειχαμε παρει απαντηση και

δεν ειχε προχωρησει το θεμα.

Πιστευω αυτη τη φορα κατι να γινει.

Δεν μιλαω αμμεσα γιατι ειναι και η πανελληνια αλλα ισως μετα το Πασχα ή πριν, κατι να γινει.

Συζητηστε το σε καποια απο τις επομενες συναντησεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ανοιξε ξεχωριστο section για τα μελη απο Πατρα μπορω να σας πω

μια ιδεα που ειχαμε με τον Παυλο(Sw6jin) για συναντηση μελων Πατρας με Ιωαννινα.

Ειχε ξανασυζητηθει πριν κανα δυο χρονια αλλα δεν ειχαμε παρει απαντηση και

δεν ειχε προχωρησει το θεμα.

Πιστευω αυτη τη φορα κατι να γινει.

Δεν μιλαω αμμεσα γιατι ειναι και η πανελληνια αλλα ισως μετα το Πασχα ή πριν, κατι να γινει.

Συζητηστε το σε καποια απο τις επομενες συναντησεις σας.

ωραια ιδεα και κοντα σε μερες που ελπιζω πως θα μπορω να ερθω :mellow::lol::rolleyes::lol::lol:

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

λοιπον ας βαλουμε κατι στανταρ για να αρχιζετε να αποφασιζετε τι λετε για το αλλο σαββατο γυρο στις 16:30?

Μέσα.....

αλλα ελεγα καλυτερα κατα τις 16.00 ώστε να εχουμε μπροστα μας περισσοτερη μερα....για φωτο... tongue.gif:lol:

Τωρα που ανοιξε ξεχωριστο section για τα μελη απο Πατρα μπορω να σας πω

μια ιδεα που ειχαμε με τον Παυλο(Sw6jin) για συναντηση μελων Πατρας με Ιωαννινα.

Ειχε ξανασυζητηθει πριν κανα δυο χρονια αλλα δεν ειχαμε παρει απαντηση και

δεν ειχε προχωρησει το θεμα.

Πιστευω αυτη τη φορα κατι να γινει.

Δεν μιλαω αμμεσα γιατι ειναι και η πανελληνια αλλα ισως μετα το Πασχα ή πριν, κατι να γινει.

Συζητηστε το σε καποια απο τις επομενες συναντησεις σας.

Οχι ασχημη ιδέα....

Εγω παντως ερχομαι Ιωαννινα καθε 20-25 μερες για δουλεια....

Οποιος θελει μπορουμε να κανονισουμε για καφεδακι... :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα.....

αλλα ελεγα καλυτερα κατα τις 16.00 ώστε να εχουμε μπροστα μας περισσοτερη μερα....για φωτο... tongue.gif:lol:

ενταξει δεν ειναι μεγαλο προβλημα το μισαωρο :mellow:

αντε παιδια αρχιστε να λετε γνωμες για ημερα και ωρα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παλι θα μας παρει νυχτα.Μεχρι να μαζευτουμε (θα ερθουν και μελη που δεν ειχαν ερθει την περασμενη φορα οποτε υπολογιστε και συστασεις κ.λ.π.) μας βλεπω να νυχτωνουμε.Να πουμε 15:00;Σας βολευει.Σκεφτειτε οτι αν κανονισουμε 15:00,πριν τις 15:30 δε θα εχουμε ξεκινησει καν για τον καφε μας.

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ξερω ακομη τι θα γινει με την δουλεια παντωσ κανονιστε οποτε μπορουν οοι περισοτεροι και θα προσπαθησω να ερθω οπως και τηνπροηγουμενη φορα ειχα παει χωριο παρασκευη ηρθα σαββατο μετα τη νδουλεια και ξαναφυγα γαι χωριο και ξαναγυρισα κυριακη :huh:

κανονιστε οι υπολιποι την ωρα που μπορουν οι περισοτεροι ;)

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον για Σαββατο 16 το βλεπω κι εγω...

Ας πουμε 15:30 με 16:00, καπου εκει δηλαδη...

Να βρεθουμε στο φαρο αμα ειναι,να βγαλουμε πρωτα τις φωτο να ξεμπερδευουμε και παμε μετα για καφε...

Ακουω και τους υπολοιπους...

Οσο για τα μελη απο γιαννενα,πολυ καλη ιδεα...

Μπορουμε να ορισουμε και καποιο ουδετερο μερος, οπως Ναυπακτος π.χ. μια μερα προς το πασχα που θα εχει καλο καιρο...

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον για Σαββατο 16 το βλεπω κι εγω...

Ας πουμε 15:30 με 16:00, καπου εκει δηλαδη...

Να βρεθουμε στο φαρο αμα ειναι,να βγαλουμε πρωτα τις φωτο να ξεμπερδευουμε και παμε μετα για καφε...

Ακουω και τους υπολοιπους...

Οσο για τα μελη απο γιαννενα,πολυ καλη ιδεα...

Μπορουμε να ορισουμε και καποιο ουδετερο μερος, οπως Ναυπακτος π.χ. μια μερα προς το πασχα που θα εχει καλο καιρο...

+1000000000000000000000000000

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω μεσα ειμαι για 16 και στισ 3 κομπλε ειναι 8α εχουμε φαει και ολας.

επλιζω να μαζευτουμε περισσοτερα ατομα να κανουμε λιγο βαβουρα ¨)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.