Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Eγω λιγο χλωμο το κοβω αλλα δεν ειμαι σιγουρος ακομα.

εσυ να σιγουρευτεις tongue.gif:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ερχομαι απο Πυργο και η ωρα που κανονιζετε ειναι λιγο περιεργη για να κανονισω να ερθω διοτι θα πρεπει να εξασφαλισω οτι δε θα δουλευω βραδυ αλλα και ουτε την αλλη μερα το πρωι.Θα πρεπει δηλ να ερθω απογευμα και να διανυκτερευσω Πατρα.Οποτε....ειδομεν.

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Εγω ερχομαι απο Πυργο και η ωρα που κανονιζετε ειναι λιγο περιεργη για να κανονισω να ερθω διοτι θα πρεπει να εξασφαλισω οτι δε θα δουλευω βραδυ αλλα και ουτε την αλλη μερα το πρωι.Θα πρεπει δηλ να ερθω απογευμα και να διανυκτερευσω Πατρα.Οποτε....ειδομεν.

Καλα ρε μην τα παιρνεις και στα σοβαρα οτι λεμε..... tongue.gif

Εσυ θα εισαι ο μονος δικαιολογημενος αν δεν ερθεις.

αχμ,,,,αν όλα πάνε καλά θα είμαι και εγώ εκεί....με ενα vitara :lol:

Ας ερθεις και με ποδηλατο ρε Βαγγελη ...δεν μας πειραζει..... tongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε μην τα παιρνεις και στα σοβαρα οτι λεμε..... tongue.gif

Εσυ θα εισαι ο μονος δικαιολογημενος αν δεν ερθεις.

Οχι βρε εννοειται οτι δεν τα παιρνω στα σοβαρα. tongue.gif

Απλα εξηγησα... :D Θα το παλεψω κ θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε εννοειται οτι δεν τα παιρνω στα σοβαρα. tongue.gif

Απλα εξηγησα... ;) Θα το παλεψω κ θα σας πω.

θα ερθω και εγω...σορρυ που αργισα να ποσταρω... αλλα ετσι ειμαστε εμεις οι vips ολα την τελευταια στιγμη... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...παει και αυτη η συνατηση.....Ωραια ηταν!!!

Αν και ειχαμε καποιες αποχωρησεις της τελευταιας στιγμης...... tongue.gif ,και καποιο ατυχηματακι....με ενα πεζοδρομιο.... tongue.gif

περασαμε πολυ ωραια.Χαλαρωσαμε πινοντας τις μπυρες μας διπλα στην παραλια και κουβεντιασαμε πολλα θεματακια.

Αντε και στην επομενη!!

Υ.Γ Προς καθε ενδιαφερομενο: Το λιμενικο εψαχνε αυτον που χαλασε το πεζοδρομιο,για να του κανει μηνυση!!

Και εμεις βεβαια δεν ειπαμε και ουτε θα πουμε τιποτα ....εκτος και αν..... ;)tongue.gif

Καλο ειναι να αρχισει τις προσφορες ο κυριος "πεζοδρομιακιας"...... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον...παει και αυτη η συνατηση.....Ωραια ηταν!!!

Αν και ειχαμε καποιες αποχωρησεις της τελευταιας στιγμης...... tongue.gif ,και καποιο ατυχηματακι....με ενα πεζοδρομιο.... tongue.gif

περασαμε πολυ ωραια.Χαλαρωσαμε πινοντας τις μπυρες μας διπλα στην παραλια και κουβεντιασαμε πολλα θεματακια.

Αντε και στην επομενη!!

Υ.Γ Προς καθε ενδιαφερομενο: Το λιμενικο εψαχνε αυτον που χαλασε το πεζοδρομιο,για να του κανει μηνυση!!

Και εμεις βεβαια δεν ειπαμε και ουτε θα πουμε τιποτα ....εκτος και αν..... :Dtongue.gif

Καλο ειναι να αρχισει τις προσφορες ο κυριος "πεζοδρομιακιας"...... tongue.gif

:D:D:D:D:D

αντε και στην επομενη τωρα αν και οι μισοι μου την κανατε το καλοκαιρι θας σας φτιαξω εγω tongue.gif

που θα παει θα ξαναρθω :D

Link to comment
Share on other sites

Χθες κατα την συναντιση αγορασθι απο μελος του club παραθαλασιο οικοπεδο 10 μετρα απο παραλια με ολα τα κομφορ στο κεντρο τις Πατρας B) Ρε φιλε Νικο ποσο πιγε για ξερουμε και μεις μηπος παρουμε κανενα εκτος και αν εχεις ακρες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.