Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Ρε συ....παιρνεις ποσοστα; :lol: :lol: :lol:

Εγω παιδια δε θα μπορεσω.Να περασετε καλα. ;)

:whistling::whistling::whistling:

μάκη καλό θα ήτανε να δώσετε κάπου αλλού ραντεβού π.χ. ΦΑΡΟ και να μεταβείτε όλοι μαζί στο μαγαζί για να φανείτε κιόλας....Να γίνει ένας τζερτζελές μιας και αυτό έχει την σημασία του....

Νώντα μίλα με τη μαρία γιατί έστειλα σήμερα την μπλούζα σου...Καλοφόρετη..... :D

Γιάννη δεν βλεπω να μαζευομαστε πολλοι...οποτε δεν εχει νοημα. ;)

Απο την αλλη αν παμε ολοι μαζι στο συκγεκριμενο μαγαζι ...αποκλειετε να βρουμε να παρκαρουμε!!

Εσυ απο οτι καταλαβα δεν θα κατεβεις ετσι?

Link to comment
Share on other sites

όχι μάκη....έχω αύριο δουλειά στο μαγαζίκαιτην κυριακή μια υποχρέωση στον ξάδερφο....

και ΄χουμε το ντέρμπυ την κυριακή στο πρωτάθλημα car clubs και δεν μπορεί να λείπει ο αρχηγός....καταλαβαίνεις....

Link to comment
Share on other sites

όχι μάκη....έχω αύριο δουλειά στο μαγαζίκαιτην κυριακή μια υποχρέωση στον ξάδερφο....

και ΄χουμε το ντέρμπυ την κυριακή στο πρωτάθλημα car clubs και δεν μπορεί να λείπει ο αρχηγός....καταλαβαίνεις....

;):D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια ...επειδη ξημερωνει και Σαββατο...ακουστε τι εχει κανονιστει.....

16.00 στο glamour στα ψηλα αλλωνια.

Ειχε κανονιστει απο το προηγουμενο Σαββατο.Δεν θα προσυναντηθουμε ,γιατι δεν εχει νοημα να παμε ολοι μαζι αφου το μαγαζι δεν εχει parking.

Οποτε ,οποιος μπορει και βεβαια θέλει, ερχεται στις 16.00 στο glamour πινουμε καφεδακι και περναμε ωραια!!

Για τις επομενες συνατησεις προτεινετε για να κανονισουμε.... ;)

Αντε καληνυχτα ....δουλευω αυριο... :D

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως πηγε η συναντηση;Μαζευτηκατε;

Μια χαρα ήταν παλι .....γνωρισαμε επιτελους και τον Νώντα!!

Απο parking δεν μπορω να πω βολευτηκαμε μια χαρα.....ο Χρηστος ως συνηθως πρωτη μουρη το edition,μαζευε τα βλεματα...μεχρι που ηρθε βεβαια μια murcielago .... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω φτιαξει ενα group sto facebook για τα μελοι της πατρας και του πυργου για να κανονιζουμε συναντισεις να βρουμε καινουργια μελοι

και να μιλαμε.....facebook group VWCLUB PATRAS-PYRGOU

:D:wub: :wub: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas:

Edited by SpAwN
Link to comment
Share on other sites

εχω φτιαξει ενα group sto facebook για τα μελοι της πατρας και του πυργου για να κανονιζουμε συναντισεις να βρουμε καινουργια μελοι

και να μιλαμε.....facebook group VWCLUB PATRAS-PYRGOU

:wub: :wub: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas:

:D

Link to comment
Share on other sites

εχω φτιαξει ενα group sto facebook για τα μελοι της πατρας και του πυργου για να κανονιζουμε συναντισεις να βρουμε καινουργια μελοι

και να μιλαμε.....facebook group VWCLUB PATRAS-PYRGOU

:wub: :wub: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas: :xmas:

Ωραια.... :D

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και vwclub σκετο στο facebook.

To εχετε δει?

ναι και ο δημιουργος του ηδη εχει ρωτησει πριν το ανοιξει :D

Link to comment
Share on other sites

ναι και ο δημιουργος του ηδη εχει ρωτησει πριν το ανοιξει :blink:

ΝΑΙ εχω ρωτησει απλος ειπαμε να κανουμε ενα κομματι για πατρα και πυργο... οποιος θελει ας γινει μελος

Link to comment
Share on other sites

Για κάντε τώρα που μαζεύεστε να αρχίσουμε λίγο πιο έντονη την κίνηση μας στην ΠΑΤΡΑ......

Μέσα στις γιορτές θα κάνουμε συνάντηση να σας γνωρίσω όλους τους υπόλοιπους μιας και θα μαι στο χωριό μου.....

Α! Μάκη όσοι και αν είναι τελικά μαζευτείτε κάπου και πηγαίνετε όλοι μαζί...έστω 2 έστω 4 έστω 6...όλα παίζουν το ρόλο τους....¶κουσε με και δεν θα χάσετε....

Link to comment
Share on other sites

Για κάντε τώρα που μαζεύεστε να αρχίσουμε λίγο πιο έντονη την κίνηση μας στην ΠΑΤΡΑ......

Μέσα στις γιορτές θα κάνουμε συνάντηση να σας γνωρίσω όλους τους υπόλοιπους μιας και θα μαι στο χωριό μου.....

Α! Μάκη όσοι και αν είναι τελικά μαζευτείτε κάπου και πηγαίνετε όλοι μαζί...έστω 2 έστω 4 έστω 6...όλα παίζουν το ρόλο τους....¶κουσε με και δεν θα χάσετε....

Αντε να σου δουμε και σενα..... :D

Εγω δεν εχω προβλημα για το αν θα παμε ολοι μαζι......

Θελετε προς Ριο.... Distindo ή W? με συναντηση πριν εξω απο το ξενοδοχειο "Δελφίνι" στις 16.00?

Αντε ρε πείτε..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Για κάντε τώρα που μαζεύεστε να αρχίσουμε λίγο πιο έντονη την κίνηση μας στην ΠΑΤΡΑ......

Μέσα στις γιορτές θα κάνουμε συνάντηση να σας γνωρίσω όλους τους υπόλοιπους μιας και θα μαι στο χωριό μου.....

Α! Μάκη όσοι και αν είναι τελικά μαζευτείτε κάπου και πηγαίνετε όλοι μαζί...έστω 2 έστω 4 έστω 6...όλα παίζουν το ρόλο τους....¶κουσε με και δεν θα χάσετε....

Συμφωνω.Και ακομα καλυτερα θα ηταν αν βρισκαμε μια καφετερια οπου θα παρκαραμε τα αυτοκινητα ακριβως απ'εξω ωστε να κανουμε αισθητη την παρουσια μας.Διοτι αν ειμαστε σκορπια παρκαρισμενοι δε φαινομαστε.

Link to comment
Share on other sites

σωστός ο νάσος....αυτό έχει σημασία και θα πρέπει νατο κάνετε πάντα....και όταν έρθω εγώ ξέρετε θέλω όλους σας εκεί να σας γνωρίσω....όλους μα όλους....

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ...οποτε λεμε για...

Σάββατο 6-12-08 ωρα 16.00 ξενοδοχειο "Δελφινι" συναντηση ωστε να παμε Ριο για καφεδακι

Οσοι θελουν να ερθουν ....να ειναι στην ωρα τους.... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακομη μια φορα που περασαμε ομορφα.....Ηπιαμε τα καφεδακια μας ,που ηταν κερασμενα απο τον Spawn λογω ονομαστικης εορτης (εχουμε και συνεχεια το βραδυ.... tongue.gif ) και την συζητηση μονοπωλησε το μπλε sciroco που ηταν σημερα μαζι μας.Πανεμορφο!!

Εις το επανειδειν παιδες!!

post-5168-1228586520_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ....για να ετοιμαζομαστε σιγα-σιγα για το Σάββατο!!

Για να ακουω ιδεες...

Εγω αυτη την φορα λεω συναντηση στο parking του Φαρου ,και ολοι μαζι μετα στην Veso.

Αν εχετε καμια καλυτερη ιδεα πειτε τη.

Επισης αν θελετε μπορουμε να κανονισουμε και βραδακι ,για κανενα κρασακι ή οτι αλλο θελετε.... :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ....για να ετοιμαζομαστε σιγα-σιγα για το Σάββατο!!

Για να ακουω ιδεες...

Εγω αυτη την φορα λεω συναντηση στο parking του Φαρου ,και ολοι μαζι μετα στην Veso.

Αν εχετε καμια καλυτερη ιδεα πειτε τη.

Επισης αν θελετε μπορουμε να κανονισουμε και βραδακι ,για κανενα κρασακι ή οτι αλλο θελετε.... :lol:

Μάκη εγώ το ΣΚ θα είμαι Αθήνα για έναν γάμο.... ;):huh:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.