Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Για να γίνει κάποιο meeting στην ΠΑΤΡΑ....Σκουριάσατε νομίζω......

αντε ρε παιδια να γινει καμια συναντηση τωρα που εφτιαξε και ο καιρος.....να τα δουμε και λιγο πλυμενα!!!ας κανει κανενας καμια προταση!!!Γιαννη δεν νομιζω να λειπεις??ασε τις δικαιολογιες οτι εισαι στην αθηνα χαχαχα (πλακα κανω)

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ. ΕΙΔΕΣ Ο BLACK MAGIC GOLF ΔΕΝ ΡΩΤΑΕΙ...

ΜΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΡΑ????? ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΜΕ JETTA TSI, BEATLE , GOLF TSI , GOLF GTI EDITION 30 KAI ENAN ME AUDI A4 να παραβρεθουν στην συναντιση αυριο για να μην $#@$#@$#@$@#$ new_grrrr.giffire.giffire.giffire.gif

Πάμε το Σάββατο για καφεδάκι. Λέω Glamour κατα τις 17:00.

Link to comment
Share on other sites

Πάμε το Σάββατο για καφεδάκι. Λέω Glamour κατα τις 17:00.

παιδια sorry δεν το ειδα χθες να σας πω οτι δουλευα....τωρα μολις γυρισα!ειναι κανενας μεσα για αυριο?

Link to comment
Share on other sites

Ωπ!!!!

Τωρα το ειδα!!

Τεσπα.....αυτον το καιρο ημουν busy...καποιοι ξερουν το γιατι!!

Αν θελετε ομως λεμε απο τωρα για το αλλο Σαββατο!!

Τι λετε?

ΥΓ. καποιον τον παιρνει συντομα κοντα της η μαμα πατριδα!

Ας μου θυμισει το ποτε..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη εγω δουλευω το Σαββατο σχολαω στις 5 και μπορω μετα τισ 6...εμενα με βολευει καλυτερα κυριακη πρωι..στις 15-3 δηλαδη αλλιως στισ 14-3 μετα τις 6.

Link to comment
Share on other sites

τι λετε για τις 15-3 κυριακη στις 10.30-11 το πρωι?αν εχει καποιος προβλημα ας προτεινει ποτε μπορει.το που και το τι ωρα ακριβως να πειτε προτασεις,οκ?

Link to comment
Share on other sites

τι λετε για τις 15-3 κυριακη στις 10.30-11 το πρωι?αν εχει καποιος προβλημα ας προτεινει ποτε μπορει.το που και το τι ωρα ακριβως να πειτε προτασεις,οκ?

Αν αρχισουμε και λέμε πότε και που θελει ο καθένας δεν θα καταληξουμε ποτέ!!

Ας πουν ποιοι θέλουν Σάββατο και ποιοι Κυριακή!!....χωρις παρεξηγηση φιλε black magic....

Εγώ είμαι μέσα για Σάββατο....Κυριακή δυσκολο!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΠό εμένα δεν υπάρχει πρόβλημα για μέρα....

Καλό θα ήταν να μην έχει νυχτώσει πάντως όταν βρεθούμε και να έχει και καλό καιρό να κάνουμε καμία βόλτα....

(Για Σαβ/κο καλή είναι η πρόγνωση που δίνει η Ε.Μ.Υ.)

Link to comment
Share on other sites

Αν αρχισουμε και λέμε πότε και που θελει ο καθένας δεν θα καταληξουμε ποτέ!!

Ας πουν ποιοι θέλουν Σάββατο και ποιοι Κυριακή!!....χωρις παρεξηγηση φιλε black magic....

Εγώ είμαι μέσα για Σάββατο....Κυριακή δυσκολο!!

δεν υπαρχει καμια παρεξηγηση maxsto απλα αν ειναι για Σαββατο δεν μπορω πριν τις 6.και συμφωνω και εγω να μην εχει νυχτωσει..

Edited by black-magic golf
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ .ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ

καλο θα ηταν να ξεκινησουμε να το κανονισουμε απο τωρα γιατι δεν προκειται να κανονιστει τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

καλο θα ηταν να ξεκινησουμε να το κανονισουμε απο τωρα γιατι δεν προκειται να κανονιστει τιποτα..

πολοι καλοι χαχχαχ να μην εχει νυχτωσει, να παμε βολτα με τα αμαξια εχω πεσει κατω χιχιχ

πρωτον εμεις οταν βγαινουμε ειναι στανταρ οτι θα νυχτωσει...

δευτερον μακιιιιι που εισαι? θελω βουνο ρεεεε δεν μπορω φτιαξανε και snowboard park στα καλαβρυτα και εχω φρικαρει.

τριτον μα'ι'ο μπαινω... αστα να πανε και τωρα ειναι που δεν θελω να μπω ;)

τεταρτον εγω ειμαι μεσα η σαββατο η κυριακι αλλα οχι πρωι ρε παιδια προς τεου... μην το χασω το βουνο παλι!! 6 ειναι καλα πιστευω για οποια απο τις 2 μερες θελετε... και αν ειναι για πρωι θα αναιβω κυριακη ας πουμε μονο...

ολα για το club τι να κανουμε... αντε κανονιστε.....

Link to comment
Share on other sites

πολοι καλοι χαχχαχ να μην εχει νυχτωσει, να παμε βολτα με τα αμαξια εχω πεσει κατω χιχιχ

πρωτον εμεις οταν βγαινουμε ειναι στανταρ οτι θα νυχτωσει...

δευτερον μακιιιιι που εισαι? θελω βουνο ρεεεε δεν μπορω φτιαξανε και snowboard park στα καλαβρυτα και εχω φρικαρει.

τριτον μα'ι'ο μπαινω... αστα να πανε και τωρα ειναι που δεν θελω να μπω :wacko:

τεταρτον εγω ειμαι μεσα η σαββατο η κυριακι αλλα οχι πρωι ρε παιδια προς τεου... μην το χασω το βουνο παλι!! 6 ειναι καλα πιστευω για οποια απο τις 2 μερες θελετε... και αν ειναι για πρωι θα αναιβω κυριακη ας πουμε μονο...

ολα για το club τι να κανουμε... αντε κανονιστε.....

Αν ειναι ετσι ρε Νικολάκι....να παρω τον θειο μου στο Γ.Ε.Σ. να μπεις αργοτερα μεσα.....κατα το 2020 καλα ειναι?

Να προλαβεις και τις καλοκαιρινες διακοπες!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Θα τα πουμε αυριο με σενα.....

Εγω προτεινω Σάββατο και την συνηθισμενη ωρα.....16.30!! (αμα βγαλουμε ακρη σφυρατε μου.... tongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

έλα έλα να σας βλέπω ποιο θερμούς μην κατέβω κάτω.......ιχιχιχι.....βρείτε μια ώρα που να βολεύει τους περισσότερους αλλά και τον νικολάκη που θέλει να πάει καλάβρυτα..... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον προτεινω Σαββατο 14/3 και ωρα 17:30 στον Φαρο.Ετσι, ουτε θα εχει νυχτωσει αλλα θα μπορεσει και ο Μακης να ερθει και ο Νικος με την παρεα του αλλα και ο Black Magic Golf ο οποιος δε μπορει πριν τις 6 αλλα προτεινω 17:30 διοτι μεχρι να μαζευτουμε και να συννενοηθουμε θα περασει η 18:00η στανταρ (ετσι συμβαινει παντα).Τι λετε;

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον προτεινω Σαββατο 14/3 και ωρα 17:30 στον Φαρο.Ετσι, ουτε θα εχει νυχτωσει αλλα θα μπορεσει και ο Μακης να ερθει και ο Νικος με την παρεα του αλλα και ο Black Magic Golf ο οποιος δε μπορει πριν τις 6 αλλα προτεινω 17:30 διοτι μεχρι να μαζευτουμε και να συννενοηθουμε θα περασει η 18:00η στανταρ (ετσι συμβαινει παντα).Τι λετε;

εγω ειμαι μεσα και θα προσπαθησω να ερθω 5.30.θα την κανω λιγο νωριτερα απο την δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον προτεινω Σαββατο 14/3 και ωρα 17:30 στον Φαρο.Ετσι, ουτε θα εχει νυχτωσει αλλα θα μπορεσει και ο Μακης να ερθει και ο Νικος με την παρεα του αλλα και ο Black Magic Golf ο οποιος δε μπορει πριν τις 6 αλλα προτεινω 17:30 διοτι μεχρι να μαζευτουμε και να συννενοηθουμε θα περασει η 18:00η στανταρ (ετσι συμβαινει παντα).Τι λετε;

+1 πειτε ποιοι θελετε γιατι αλλιως σας βλεπω για την αλλη εβδομαδα

ΥΓ. ε ρε να μην ειμαι πιο κοντα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.