Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

παιδια και γω ειχα καιρο να μπω και το πρωι ενημερωθηκα για τισ προτασεις που παιζουν. κανονικα πρεπει να βαλουμε τη συναντηση κυριακη πρωι γιατι ο κυριος με το snowboard δεν μας εχει πει ποτε να ανεβουμε μαζι του στα χιονια αλλα τεσπα..εγω κυριακη θα ανεβω αθηνα οποτε το σαββατο ειναι μια χαρα.

Edited by Dimitris_gti
Link to comment
Share on other sites

έλα έλα να σας βλέπω ποιο θερμούς μην κατέβω κάτω.......ιχιχιχι.....βρείτε μια ώρα που να βολεύει τους περισσότερους αλλά και τον νικολάκη που θέλει να πάει καλάβρυτα..... :)

thnx doumasj μονο εσυ με καταλαβαινεις... μακη κανα θειο στην Ν.Ο.Ν δεν εχεις να μην παω καθολου? ρε παιδια υπαρχει κανενας που να μπερδευει 60 αλογα και να λεει οτι ειναι ξεμπουκομενο το αμαξι? ελεος δλδ ελεος.. τι οδηγαει r8?

+1 για sαββατο

Link to comment
Share on other sites

thnx doumasj μονο εσυ με καταλαβαινεις... μακη κανα θειο στην Ν.Ο.Ν δεν εχεις να μην παω καθολου? ρε παιδια υπαρχει κανενας που να μπερδευει 60 αλογα και να λεει οτι ειναι ξεμπουκομενο το αμαξι? ελεος δλδ ελεος.. τι οδηγαει r8?

+1 για sαββατο

Φιλε αν αυτος δεν εχει παει ποτε πανω απο τις 3000 στροφες το αυτοκινητο του, τοτε το ξεμπουκωμενο παιζει να εχει και διαφορα 60 αλογων σε σχεση με το δικο του.Μην το κοροιδευεις.Ειδικα αυτα τα cruise control τα μπουκωνουν τα αυτοκινητα. :);)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αν αυτος δεν εχει παει ποτε πανω απο τις 3000 στροφες το αυτοκινητο του, τοτε το ξεμπουκωμενο παιζει να εχει και διαφορα 60 αλογων σε σχεση με το δικο του.Μην το κοροιδευεις.Ειδικα αυτα τα cruise control τα μπουκωνουν τα αυτοκινητα. :lol::lol:

κοιτα μπορει κ να φταιει και αυτο δεν ξερω. μπορει ομος μεσω can bus να εχει δημιουργιθει καποιο προβλημα στο δικο του απο οτι εχω ακουσει το rns 500 δημιουργει το λεγομενο επιδερμικο φαινομενο λογο υψηλης συχνοτητας στο ραδιο.. και μπουκονει την πεταλουδα του γκαζιου... για αυτο το αλλο το βλεπει ξεμπουκομενο... καταλαβες?

εσυ νασο τι ραδιο φορας ? γιατι εχω ακουσει για ενα τραγουδι που βγηκε για τα golf ta tsi to ΑΝΤΙΤΡΙKS.MP3 ΚΑΙ δεν ακους τπτ. :)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα μπορει κ να φταιει και αυτο δεν ξερω. μπορει ομος μεσω can bus να εχει δημιουργιθει καποιο προβλημα στο δικο του απο οτι εχω ακουσει το rns 500 δημιουργει το λεγομενο επιδερμικο φαινομενο λογο υψηλης συχνοτητας στο ραδιο.. και μπουκονει την πεταλουδα του γκαζιου... για αυτο το αλλο το βλεπει ξεμπουκομενο... καταλαβες?

εσυ νασο τι ραδιο φορας ? γιατι εχω ακουσει για ενα τραγουδι που βγηκε για τα golf ta tsi to ΑΝΤΙΤΡΙKS.MP3 ΚΑΙ δεν ακους τπτ. :)

Ναι το εχω ακουσει και μαλιστα το εχω βαλει να παιζει με την εκκινηση του αυτοκινητου. :lol:

Επισης εγκατεστησα στον εγκεφαλο το ANTISTOUKS.SIS μαζι με αισθητηρες στην μασκα που σε ειδοποιει για κρυφα πεζουλια χοχοχο :lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πω.....ειναι να μην πεσεις στο στομα τους......!!!

Για ποιον λετε ρε?

@Spawn@

Το Rns 500 ....ειναι νεο μοντελο?...δεν με ενημερωνεις...δεν με ενημερωνεις.....εναν οροφο ειμαστε..... machinegun.gif

Για Σαββατο μέσα!!

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα γίνει η συναντηση?

Σαββατο 14/3 και ωρα 17:30 στον Φαρο

ρε μακη αφου δηλωσαν και συμετοχες -_-

Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα η συναντηση οπως εχουμε συμφωνησει.Ξερω Μακη σου φαινεται παραξενο που δεν κανονιζεται τελευταια στιγμη αλλα εχει κανονιστει μερες πριν αλλα ολα οκ.Ελπιζω να ειμαστε αρκετοι.

Link to comment
Share on other sites

Η εγω δεν καταλαβα καλα η η συναντηση ηταν 10 λεπτων γιατι 5.40 ημουν εκει μαζι με φιλο με scirocco αλλα δεν ηταν κανεις.καλο θα ηταν αν δεν εχει σκοπο να μην ερθει κανεις να το γραφουμε για να ξερουμε τι να κανουμε...

Link to comment
Share on other sites

Προφανως εγινε παρεξηγηση.Παιδια ο Μακης ειχε ερθει στο Φαρο αλλα δε βρηκε κανεναν.Πρεπει να εφυγε την ωρα που φτανατε διοτι με πηρε τηλ και μου ειπε οτι δεν ηταν κανεις εκει.Υποθεσαμε οτι δε θα ερχοταν κανεις κι επειδη εφτανα Πατρα κανονισαμε να βρεθουμε στο glamour στα ψηλαλωνια οπου ηταν κι ο Akilas.Παντως καλο θα ηταν να εχουμε ανταλλαξει τηλεφωνα καλου κακου.Κριμα...

Link to comment
Share on other sites

Η εγω δεν καταλαβα καλα η η συναντηση ηταν 10 λεπτων γιατι 5.40 ημουν εκει μαζι με φιλο με scirocco αλλα δεν ηταν κανεις.καλο θα ηταν αν δεν εχει σκοπο να μην ερθει κανεις να το γραφουμε για να ξερουμε τι να κανουμε...

Καλο επισης θα ηταν φιλε magic Golf να ειμαστε ολοι στην ωρα μας,και δεν το λεω μονο για σενα,ωστε να μην υπαρχουν τετοιες παρεξηγησεις!!

Προφανως εγινε παρεξηγηση.Παιδια ο Μακης ειχε ερθει στο Φαρο αλλα δε βρηκε κανεναν.Πρεπει να εφυγε την ωρα που φτανατε διοτι με πηρε τηλ και μου ειπε οτι δεν ηταν κανεις εκει.Υποθεσαμε οτι δε θα ερχοταν κανεις κι επειδη εφτανα Πατρα κανονισαμε να βρεθουμε στο glamour στα ψηλαλωνια οπου ηταν κι ο Akilas.Παντως καλο θα ηταν να εχουμε ανταλλαξει τηλεφωνα καλου κακου.Κριμα...

Το κριμα το μεγαλυτερο ειναι για σενα ρε Νασσο που εκανες και 100 χλμ για να ερθεις!!

¶ντε καλά να περάσετε παίδες ... :thumbsup:

Βαγγέλη....τι κανεις εσυ ρε ψυχη?

Ολα καλα?

Edited by GraveDigger
Συγχώνευση διαδοχικών δημοσιεύσεων
Link to comment
Share on other sites

Καλο επισης θα ηταν φιλε magic Golf να ειμαστε ολοι στην ωρα μας,και δεν το λεω μονο για σενα,ωστε να μην υπαρχουν τετοιες παρεξηγησεις!!

και ακομα καλυτερο θα ηταν φιλε maxsto να διαβαζεις προσεκτικα τι γραφουμε γιατι ειχα γραψει θα προσπαθησω να ειμαι 5.30 γιατι ειπαμε οτι μεχρι να μαζευτουμε θα παει 6.ημουν εκει 5.40 και συμφωνω με τον nasos για την ανταλλαγη τηλεφωνων.εγω πηρα τηλ τον Νοντα γιατι ηταν το μονο τηλ που ειχα αλλα δεν γνωριζε.

Link to comment
Share on other sites

και ακομα καλυτερο θα ηταν φιλε maxsto να διαβαζεις προσεκτικα τι γραφουμε γιατι ειχα γραψει θα προσπαθησω να ειμαι 5.30 γιατι ειπαμε οτι μεχρι να μαζευτουμε θα παει 6.ημουν εκει 5.40 και συμφωνω με τον nasos για την ανταλλαγη τηλεφωνων.εγω πηρα τηλ τον Νοντα γιατι ηταν το μονο τηλ που ειχα αλλα δεν γνωριζε.

Οκ,απο εδω και περα θα ειμαι πιο προσεκτικος.....!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορρυ απο μενα αλλα γυρισα το ποδι μου sto snowboard και ημουν χαλια... ενημερωσα καποιους που ηταν να ερθουν...

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορρυ απο μενα αλλα γυρισα το ποδι μου sto snowboard και ημουν χαλια... ενημερωσα καποιους που ηταν να ερθουν...

Τι το θες αγορι μου το snowboard στην ηλικια σου...!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορρυ απο μενα αλλα γυρισα το ποδι μου sto snowboard και ημουν χαλια... ενημερωσα καποιους που ηταν να ερθουν...

περαστικα spawn και καλη αναρρωση.σε αυτη τη συναντηση ειχαμε κακη συνενοηση και δεν βρεθηκαμε τελικα ολοι να γνωριστουμε οποτε spawn και υπολοιποι οταν εχετε χρονο να κανονισουμε για την επομενη.

Link to comment
Share on other sites

περαστικα spawn και καλη αναρρωση.σε αυτη τη συναντηση ειχαμε κακη συνενοηση και δεν βρεθηκαμε τελικα ολοι να γνωριστουμε οποτε spawn και υπολοιποι οταν εχετε χρονο να κανονισουμε για την επομενη.

Θα κανονισουμε παιδια και θα ειναι καλυτερη. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Θα κανονισουμε παιδια και θα ειναι καλυτερη. <_<

ok nasos αλλα αυτη τη φορα θα ερθουμε εμεις κατω για να κανουμε και καμια βολτα....σκουριασανε!!!

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη....τι κανεις εσυ ρε ψυχη?

Ολα καλα?

Από ότι κατάλαβα ψηλομπλεκτήκατε ....<_<

Μάκη έχω μετακομίσει Αθήνα σε λίγο θα αφήσω και το σπίτι στο Ρίο .... :D

Link to comment
Share on other sites

ok nasos αλλα αυτη τη φορα θα ερθουμε εμεις κατω για να κανουμε και καμια βολτα....σκουριασανε!!!

Μακαρι αλλα δε βλεπω να μαζευεστε πολλοι.Το Καλοκαιρι που το ειχαμε κανονισει, μονο 2 ηρθαν απο Πατρα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ok nasos αλλα αυτη τη φορα θα ερθουμε εμεις κατω για να κανουμε και καμια βολτα....σκουριασανε!!!

Μακαρι αλλα δε βλεπω να μαζευεστε πολλοι.Το Καλοκαιρι που το ειχαμε κανονισει, μονο 2 ηρθαν απο Πατρα. :(

μιας και οταν ερχομαι πυργο δεν ειναι τοσο ευκολο να φυγω για να ερθω πατρα για καφε θα το κανονισουμε οταν ξανακατεβω ελπιζω να ερθετε πιο πολλοι απο πατρα γιατι στον πυργο μαλλον θα ημαστε :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.