Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Για σας ρε παιδια!!!!! κανατε καμια βουτια????? :D

Tι βουτια να κανει μωρε με το κουστουμι ο παλιοπατρινος; B)

Link to comment
Share on other sites

άντε ρε μάκη πάρτα λίγο σήμερα που γιορτάζειςκιόλας μήπως κάνετε κάτι γιατί πολύ χαλαρούς σας βλέπω....άντε άντε....

Link to comment
Share on other sites

άντε ρε μάκη πάρτα λίγο σήμερα που γιορτάζεις κιόλας μήπως κάνετε κάτι γιατί πολύ χαλαρούς σας βλέπω....άντε άντε....

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!!!! ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΘΕΙ!!!

ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!

ΜΑΚΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ?????????

Λεω κατα τις 16.00 ,κλασσικά στο παρκινγκ του Φάρου....

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!Αποτι βλεπω υπαρχουν αρκετοι απο Πατρα...να κανονισουμε καποια μερα να γνωριστουμε και απο κοντα να δειτε και το golfaki μου :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ακομα..ουτε αδεια κυκλοφοριας ουτε ασφαλεια.... :/

Φιλε Riko δε χρειαζεται να ερθεις με το αυτοκινητο σου για να παρευρεθεις σε συναντηση.Ελα με αλλο αυτοκινητο ή τελοσπαντων οπως μπορεις.Να σε γνωρισουμε κιολας.Εγω παιδια θα προσπαθησω να ερθω.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Riko δε χρειαζεται να ερθεις με το αυτοκινητο σου για να παρευρεθεις σε συναντηση.Ελα με αλλο αυτοκινητο ή τελοσπαντων οπως μπορεις.Να σε γνωρισουμε κιολας.Εγω παιδια θα προσπαθησω να ερθω.

Εσυ μην τολμήσεις και δεν ερθεις..... tongue.gif:D ....

ετσι για να κάνεις και μαθημα στους νέους για τα "τριξίματα"....!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Οκ...αν δεν μπορεσω να ερ8ω με το δικο μου 8α ερ8ω λογικα με καποιον φιλο μου :)

Ελα και με τα ποδια ...αρκει να ερθεις..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσυ μην τολμήσεις και δεν ερθεις..... tongue.gif:lol: ....

ετσι για να κάνεις και μαθημα στους νέους για τα "τριξίματα"....!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Aσε αυτα που ξερεις.Δε ειναι οτι θες να κανω μαθημα.Παραδεξου οτι σου ελλειψα :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελα και με τα ποδια ...αρκει να ερθεις..... tongue.gif

Καλα ενταξει..ειπαμε ειμαι σε απογνωση επειδη δεν εχω πινακιδες αλλα οχι και ετσι ωστε να ερθω με τα ποδια tongue.gif αν δεν εχω πινακιδες η δεν ερθω με καποιον φιλο μου θα ερθω με το μηχανακι μου :(

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθω και εγω,αν δεν προλαβω να ερθω γιατι σχολαω 3.30 τοτε θα τα πουμε στην επομενη συναντηση(μετα απο κανα τριμηνο tongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθω και εγω,αν δεν προλαβω να ερθω γιατι σχολαω 3.30 τοτε θα τα πουμε στην επομενη συναντηση(μετα απο κανα τριμηνο tongue.gif )

Ελα και αργοτερα Αντρεα στην καφετερια οπου θα ειμαστε. ;)

Τελικα κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι κι εγω στη συναντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ελα και αργοτερα Αντρεα στην καφετερια οπου θα ειμαστε. :lol:

Τελικα κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι κι εγω στη συναντηση.

ok Νασο,αν θελεις στειλε σε p.m. το τηλ σου να σε παρω για να μου πεις που θα κατσετε..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.