Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Παίδες υπάρχει περιπτωση να μην τα καταφέρω τελικα αυριο ,δυστυχώς.....

Θα ενημερώσω αυριο το πρωί.....

Ξεκινας καλα καλα να ποσταρεις για συναντηση και μετα μην τον ειδατε;Καλαααααααααααα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινας καλα καλα να ποσταρεις για συναντηση και μετα μην τον ειδατε;Καλαααααααααααα tongue.gif

Ρε φιλαρακι.....θα προσπαθησω να ερθω αλλα δεν εξαρτατε απο μενα.....ο μικρός..... :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλαρακι.....θα προσπαθησω να ερθω αλλα δεν εξαρτατε απο μενα.....ο μικρός..... :D :D

Ναι ρε πλακα κανω.Ειναι αρρωστουλι; :D

Link to comment
Share on other sites

τελικα η συναντηση θα γινει σημερα?εγω εχω ρεπο και μπορω στις 4 να ειμαι εκει.ποιος αλλος ειναι μεσα για να δουμε αν θα γινει η οχι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε πλακα κανω.Ειναι αρρωστουλι; :mellow:

Το ξέρω βρε οτι κανεις πλάκα...δεν παρεξηγουμε μην φοβασε!! tongue.gif

Αρωστουλι οχι...αλλα υπάρχει άλλο θέμα.

Τελικά εγω δεν θα μπορεσω να ερθω.

Link to comment
Share on other sites

Κανεις εδω ? tongue.gif

Ανδρεα εχουμε κανονισει για το σαββατο στις 17 στον φαρο απεναντι απο τον αγ.ανδρεα περιπου στις 4!

Link to comment
Share on other sites

Tου προηγούμενου Σαβ/του δεν την πήρα είδηση... Είδα που είχε πέσει ησυχία και δεν τσέκαρα....

Για αυτό δεν ξέρω ακόμα, έλεγα μήπως τους μαζέψω και από το SciroccoClub... Aν κανονίσω κι άλλη λέτε να τις μπλέξουμε??? :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

έλεγα μήπως τους μαζέψω και από το SciroccoClub... Aν κανονίσω κι άλλη λέτε να τις μπλέξουμε??? :Dtongue.gif

Oσοι πιστοι προσελθετε! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Tου προηγούμενου Σαβ/του δεν την πήρα είδηση... Είδα που είχε πέσει ησυχία και δεν τσέκαρα....

Για αυτό δεν ξέρω ακόμα, έλεγα μήπως τους μαζέψω και από το SciroccoClub... Aν κανονίσω κι άλλη λέτε να τις μπλέξουμε??? :Dtongue.gif

δεν υπαρχει προβλημα κανενα!τελικα παιδια ποιοι ειναι μεσα στην συναντηση?

Link to comment
Share on other sites

Για μενα μαλλον χλωμο

Γιατι ρε Νασο μας την κανεις ετσι??να δεω ποτε θα τα πουμε????

Εγω ειμαι μεσα... κοιτα μην το ακυρωσετε παλι σημερα...θα σφαχτουμε tongue.gif

Ανδρεα αν δεν μαζευτουμε δεν λεει να παμε οι δυο μας!!!αν θελεις να συναντηθουμε να σου δωσω αυτοκολλητα απο το club ok.

Link to comment
Share on other sites

Ας ανακοινώσουμε μια ημερομηνία πχ Σάββατο 24-10, ώρα και μέρος από σήμερα-αύριο ώστε να υπάρχει χρόνος να το δουν τα μέλη και να δηλώσουν συμμετοχή.....

εγω ειμαι μεσα sciroocco160 αλλα δεν βλεπω συμμετοχες!ας κανουμε μια προσπαθεια και βλεπουμε.

ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΙΣ 24/10/09 ΚΑΙ ΩΡΑ 16.00 ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝ ΤΟΥ ΦΑΡΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑ!

καλο θα ειναι να βρεθουμε να γνωριστουμε κιολας,scirocco160 κατι ειχες πει για το sciroccoclub,δεν υπαρχει προβλημα αλλωστε vw ειναι!!

Edited by andreas-passat cc
Link to comment
Share on other sites

Οκ θα προσπαθησω να παρευρεθω και θα επικοινωνησω και τηλεφωνικα με οσους εχω τα τηλ τους για καλυτερη οργανωση.

Link to comment
Share on other sites

Eννοείται μέσα και εγώ!!!

Υπολογίστε και άλλα 2-3 scirocco μαλλον......... (επειδή βρισκόμαστε σε εβδομαδιαία βάση λογικά θα έρθουμε και εκεί.... :) )

υ.γ. Μήπως έχει κανείς αυτοκόλλητα του club????

Edited by scirocco160
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.