Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

παιδια εγω στις 20 θα γυριζω απο πυργο κορινθο οπότε αν βολευει η ωρα μπορει να σταματησω για καφεδακι ακρατα.

ελα παιδια παμε σιγα σιγα να βλεπουμε συμετοχες...ελααααααα μην αρχισω....!

+1 standar και 8α το πω και στους υπολοιπους που δεν παρακολου8ουν το φορουμ...

Link to comment
Share on other sites

έτσι σας θέλω......για πάμε για πάμε.....να δώ πόσοι θα μαζευτούμε.....Για δηλώστε για δηλώστε.....

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=22181

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

επιτελους περνω αδεια και αναμεσα στο 10ημερο 29/7 7/8 θα κανονισουμε μια συναντηση οπως ειχα πει

επειδη δεν θα εχω ιντερνετ θα μιλησω με τον νασο για να δουμε πως ποτε και που σε περιπτωση που γινει στον πυργο [θα με βολευει για οικογενειακους λογους] [εκει θα γινει ετσι κι αλλιως] θα ηταν καλο να ξερω ποσα ατομα και ποσα αυτοκινητα [αν εχει παρκινγκ το μαγαζι] θα ημαστε :thumbsup:

και προτεινω σαββατο 2/8

ποιοι μπορειτε ;)

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

επιτελους περνω αδεια και αναμεσα στο 10ημερο 29/7 7/8 θα κανονισουμε μια συναντηση οπως ειχα πει

επειδη δεν θα εχω ιντερνετ θα μιλησω με τον νασο για να δουμε πως ποτε και που σε περιπτωση που γινει στον πυργο [θα με βολευει για οικογενειακους λογους] [εκει θα γινει ετσι κι αλλιως] θα ηταν καλο να ξερω ποσα ατομα και ποσα αυτοκινητα [αν εχει παρκινγκ το μαγαζι] θα ημαστε :thumbsup:

και προτεινω σαββατο 2/8

ποιοι μπορειτε ;)

Νικο οχι 2/8 ρε φιλε.Υπαρχει σοβαρος λογος και θα λειπω.

Link to comment
Share on other sites

Νικο οχι 2/8 ρε φιλε.Υπαρχει σοβαρος λογος και θα λειπω.

οκ πειτε εσεις

Link to comment
Share on other sites

Παντως παιδια και για Σαββατο απογευμα αν θελετε κανονιζουμε.Καπως θα τα βολεψω και θα παρευρεθω.

Link to comment
Share on other sites

δεν κατάλαβα ακόμα τον μέρος και τον τόπο συνάντησης :o ,προσωπικά κατά 90% θα είμαι Πάτρα το ΣΚ...

αυτην την φορα η συναντηση θα γινει στον πυργο στο κατακολο αφου θα εισαι πατρα συνενοηθειτε με τους υπολοιπους που μπορειτε [ενας δυο οσοι μπορειτε τελικα] και σας περιμενουμε για καφε να τα πουμε επιτελους κι απο κοντα η συναντση θα γινει 99% σαββατο και ωρα 18:00 αυριο θα ξερετε ακριβως ημερα και ωρα απο τον νασο αφου εγω δεν εχω δικο μου pc και θα κοιταξουμε να ανοιχτει και το αντοιστιχο τοπικ

ελπιζω να ερθετε ολοι :o:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Να πω σε αυτο το σημειο οτι θα παρευρεθουν και μελη απο Αμαλιαδα οι οποιοι δεν εχουν ποσταρει διοτι αφενος δεν εχουν χρονο να μπουν κι εφετερου εχει επικοινωνησει τηλεφωνικα ο Νικος κι εχουν ηδη συμφωνησει για τη συναντηση.Επισης κατα πασα πιθανοτητα θα παρευρεθει και ο Χρηστος (akilas) με τον οποιο μιλησα και προσωπικα θα επικοινωνησω επισης με εναν φιλο και μελος του κλαμπ ο οποιος δεν μπαινει συχνα να ενημερωθει για τις συναντησεις.Με λιγα λογια προβλεπω οτι δε θα ειμαστε λιγοι.

Vagva επικοινωνησε με τον Χρηστο να συνεννοηθειτε που θα βρεθειτε για να ερθετε μαζι αν ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Vagva επικοινωνησε με τον Χρηστο να συνεννοηθειτε που θα βρεθειτε για να ερθετε μαζι αν ειναι.

τρόμαξα να καταλάβω ποιόν Χρήστο έλεγες βρε Νάσο....οκ θα του τηλεφωνήσω να κατέβουμε μαζί αν είναι ..cu

Link to comment
Share on other sites

HI

τι εγινε παιδια θα κανουμε καμια συναντιση? εγω λεω να πουμε για 24 κυριακη και να κανουμε κατι διαφορετικο κανα καρτ να βαλουμε τα αμαξια στην πιστα οποιος 8ελει... Νικο κατι ειχαμε πει να παμε σε μια πιστα που βαζεις το διαολι σου μεσα και το τρεχεις (τηλεκατ. αυτοκ.) αν θυμαμαι καλα.. αν και δεν περιμενω απαντιση απο κανενα σας μεσα σε αυτη την εβδομαδα γιατι ειμαι συγουρος οτι εχετε παει διακοπες (και εγω μιλαω με ντοκουμεντα δεν λεω αερολογιες αυξιση της σταθμης της θαλασσας κατα +3% και αυξιση της μολυνσης +15% βρομιαριδες) παρτε τα γκουβαδακια και πατε σε καμια ιδιοτικη πισινα. εμεις τι φταιμε? πως να αναπαραχθει η καρετα καρετα οταν διπλα ειναι ο μακης με το παιδι και την γυναικα? κομπλαρει... αντε μαζευτιτε σπιτια σας αντε (ζηλευω...δεν εχω αλλη αδεια)

Link to comment
Share on other sites

HI

τι εγινε παιδια θα κανουμε καμια συναντιση? εγω λεω να πουμε για 24 κυριακη και να κανουμε κατι διαφορετικο κανα καρτ να βαλουμε τα αμαξια στην πιστα οποιος 8ελει... Νικο κατι ειχαμε πει να παμε σε μια πιστα που βαζεις το διαολι σου μεσα και το τρεχεις (τηλεκατ. αυτοκ.) αν θυμαμαι καλα.. αν και δεν περιμενω απαντιση απο κανενα σας μεσα σε αυτη την εβδομαδα γιατι ειμαι συγουρος οτι εχετε παει διακοπες (και εγω μιλαω με ντοκουμεντα δεν λεω αερολογιες αυξιση της σταθμης της θαλασσας κατα +3% και αυξιση της μολυνσης +15% βρομιαριδες) παρτε τα γκουβαδακια και πατε σε καμια ιδιοτικη πισινα. εμεις τι φταιμε? πως να αναπαραχθει η καρετα καρετα οταν διπλα ειναι ο μακης με το παιδι και την γυναικα? κομπλαρει... αντε μαζευτιτε σπιτια σας αντε (ζηλευω...δεν εχω αλλη αδεια)

σωστος αντε να βλεπω συμετοχες γιατι μαλλον τον σεπτεμβρη θα εχει κι αλλη συναντηση στον πυργο πιο μεγαλη μαλλον :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

HI

τι εγινε παιδια θα κανουμε καμια συναντιση? εγω λεω να πουμε για 24 κυριακη και να κανουμε κατι διαφορετικο κανα καρτ να βαλουμε τα αμαξια στην πιστα οποιος 8ελει... Νικο κατι ειχαμε πει να παμε σε μια πιστα που βαζεις το διαολι σου μεσα και το τρεχεις (τηλεκατ. αυτοκ.) αν θυμαμαι καλα.. αν και δεν περιμενω απαντιση απο κανενα σας μεσα σε αυτη την εβδομαδα γιατι ειμαι συγουρος οτι εχετε παει διακοπες (και εγω μιλαω με ντοκουμεντα δεν λεω αερολογιες αυξιση της σταθμης της θαλασσας κατα +3% και αυξιση της μολυνσης +15% βρομιαριδες) παρτε τα γκουβαδακια και πατε σε καμια ιδιοτικη πισινα. εμεις τι φταιμε? πως να αναπαραχθει η καρετα καρετα οταν διπλα ειναι ο μακης με το παιδι και την γυναικα? κομπλαρει... αντε μαζευτιτε σπιτια σας αντε (ζηλευω...δεν εχω αλλη αδεια)

Ναι ρεεε...με μενα και το παιδι κομπλαρει η καρετα....εκει στο λαγανα που γινονται οργια καθε βραδυ δεν εχει προβλημα?

:lol::lol::lol:

αυριο πρωι κατα τις 8.30 φευγω για τις παραλιες......!!!!

Εσυ που ειπαμε θα εισαι το πρωι Νίκο μου?... tongue.gif:whistling:

Τωρα τι να σου πω ρε φιλε ...πας και βρισκεις κατι ημερομηνιες..... new_killpc.gif

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Εγω μολις γυρισα απο το πρωτο μερος τον διακοπων μου

Ειχα παει 7 μερες στην Ελαφονησο

Για την πιστα με τα model cars οποτε θελετε το κανονιζουμε.....

Link to comment
Share on other sites

ωραια να βρουμε μια ημερομινια που να μας βολευει ολους γιατι ακουσα κραξιμο.... απο σεμπτεμβρι απο οτι βλεπω γιατι ειστε ολοι λεφταδες και ολο τον αυγουστο περνετε αδεια... ενω εγω το ερμο το εργατικο νιατο....περνω..... ;)

και στον πυργο με χωσανε και εκει καπο ανοιγα (βλεπε φωτο σελιδα 69 στο νιτρο) ¨)

Link to comment
Share on other sites

ωραια να βρουμε μια ημερομινια που να μας βολευει ολους γιατι ακουσα κραξιμο.... απο σεμπτεμβρι απο οτι βλεπω γιατι ειστε ολοι λεφταδες και ολο τον αυγουστο περνετε αδεια... ενω εγω το ερμο το εργατικο νιατο....περνω..... ;)

και στον πυργο με χωσανε και εκει καπο ανοιγα (βλεπε φωτο σελιδα 69 στο νιτρο) ¨)

δηλαδη δεν σου αρεσε που ηρθες πυργο? tongue.giftongue.gif:angry:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν σου αρεσε που ηρθες πυργο? tongue.giftongue.gifB)

ετοιμαστειτε γυρο στις 7 σεπτεμβρη για συναντηση για καφε B)

ελα να ακουω σιγα σιγα ποιοι ειναι μεσα :D

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

ετοιμαστειτε γυρο στις 7 σεπτεμβρη για συναντηση για καφε B)

ελα να ακουω σιγα σιγα ποιοι ειναι μεσα :D

εγω για 7 σεπτεμβριου ειμαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

εγω για 7 σεπτεμβριου ειμαι μεσα.

βασικα δεν ειπα 7 αλλα γυρο στις 7

7 σεπτεμβρη εχουμε αλλο γεγονος εκτος κι αν η ωρα βολεψει πραγμα δυσκολο :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.