Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Ναι.Το ξενοδοχειο "Δελφινι" ξερεις που ειναι;

οχι !! στο ριο? :blush:

Ερχομενος απο Αμαλιαδα ,θα ακολουθησεις την παραλιακη.Μετα την εισοδο για "θεατρακι" αν το ξερεις 500 μετρα στο δεξι σου χερι θα το δεις (προς αθήνα).

Σου στελνω με pm το κινητο μου....για οτιδηποτε χρειαστεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Την εκπληξη μου την χαλασε το χιονι στα Γιαννενα. :D;):angry:

Και ειχα ξυπνησει με μια ορεξη.

Α ρε Παναγιωτη.Next time.

Link to comment
Share on other sites

Την εκπληξη μου την χαλασε το χιονι στα Γιαννενα. :angry::angry::angry:

Και ειχα ξυπνησει με μια ορεξη.

Α ρε Παναγιωτη.Next time.

Δεν πειραζει φίλε Δημήτρη....ωραιο και το χιονι.!!!

Για αλλη μια φορα περασαμε όμορφα....!!!

Επιτελους γνωρισαμε και τους Doumasj , petros-melissia, PanosVR6.

Καλά ο Γιάννης πρεπει να ειναι σοβαρος λογω και της θεσης του στο club.... tongue.giftongue.gif

εκείνος που πρεπει να ειναι "τρελοκομείο" ειναι ο "Μικρος Πετράκης" :lol: ,και να ακολουθει και ο Πάνος!!

Χαρηκα ιδιεταιρα παιδια!!

Κατα τα αλλα οι υπολοιποι επικεντρωθηκαμε στους "θορυβους και τριξιματα " που βγαζει ενα Golf V..... tongue.giftongue.giftongue.gif ,

αλλα και την αντοχη ορισμενων κρανών....βλεπε Arai... ;) σε ιδιεταιρα κεφάλια.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν κι αυτη η συναντηση.Παιδια χαρηκαμε πολυ που σας γνωρισαμε.Μακη για αλλη μια φορα λασπολογεις.Διοτι πρωτον δεν μιλουσαμε για τριγμους...μιλουσες για τριγμους και δευτερον ρε φιλε τα δικα μας δεν τριζουν διοτι δεν εχουμε λυσει και δεσει το ταμπλω δεκα φορες :angry: :angry: ;)

Οσο για τα κρανη, απορω που δεν εχει πλησιασει τον Χρηστο καμια εταιρεια κατασκευης κρανων για να τον προσλαβει ως δοκιμαστη :lol:

Ακουγα κι εγω τον Χρηστο κι ελεγα....εγω τωρα τι να πω;Μια φορα εχω πεσει με ποδηλατο :lol: :lol: :lol:

Παντως στη συναντηση συμμετειχε και για λιγο ο Νικος (polotsik) μεσω του Νικου (Spawn) που χειριζοταν την τεχνολογια του wireless :angry:

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν κι αυτη η συναντηση.Παιδια χαρηκαμε πολυ που σας γνωρισαμε.Μακη για αλλη μια φορα λασπολογεις.Διοτι πρωτον δεν μιλουσαμε για τριγμους...μιλουσες για τριγμους και δευτερον ρε φιλε τα δικα μας δεν τριζουν διοτι δεν εχουμε λυσει και δεσει το ταμπλω δεκα φορες :angry: :angry: ;)

Οσο για τα κρανη, απορω που δεν εχει πλησιασει τον Χρηστο καμια εταιρεια κατασκευης κρανων για να τον προσλαβει ως δοκιμαστη :lol:

Ακουγα κι εγω τον Χρηστο κι ελεγα....εγω τωρα τι να πω;Μια φορα εχω πεσει με ποδηλατο :lol: :lol: :lol:

Παντως στη συναντηση συμμετειχε και για λιγο ο Νικος (polotsik) μεσω του Νικου (Spawn) που χειριζοταν την τεχνολογια του wireless :angry:

To παραδεχομαι....ειμαι λασπολογος!!! tongue.gif

Ναι καλα....ας μην ηταν free το wireless...και θα σου ελεγα εγω αν μιλαγαν.Ουτε γειά δεν θα έλεγαν :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η συνάντηση μας μιας και όλοι μαζί μια παρέα μιλήσαμε για πολλά και διάφορα......

Χάρηκα που σας γνώρησα αν και τον μάκη με τον νώντα τους ήξερα αλλά θα επαναληφθεί σύντομα όπως σας είπα...

Ο παγουρίστας ήθελε να μου κάνει έκπληξη αλλά το είχα μάθει γιατί κάποιος σε κάρφωσε.....

Μάκη είμαι σοβαρός γιατί με τους κάφρους που χω μπλέξει εδώ πέρα θα πρέπει κάποιος να κρατάει τις ισορροπίες.....

ΚΛΑΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ......

Link to comment
Share on other sites

Θα ερχομουν και εγω αλλα ηρθε ο......Πυργος tongue.gif σε μενα αυτη την βδομαδα, οποτε την αλλη φορα θα'μαι και εγω μαζι.

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
Δεν πειραζει φίλε Δημήτρη....ωραιο και το χιονι.!!!

Για αλλη μια φορα περασαμε όμορφα....!!!

Επιτελους γνωρισαμε και τους Doumasj , petros-melissia, PanosVR6.

Καλά ο Γιάννης πρεπει να ειναι σοβαρος λογω και της θεσης του στο club.... tongue.giftongue.gif

εκείνος που πρεπει να ειναι "τρελοκομείο" ειναι ο "Μικρος Πετράκης" :lol: ,και να ακολουθει και ο Πάνος!!

Χαρηκα ιδιεταιρα παιδια!!

Κατα τα αλλα οι υπολοιποι επικεντρωθηκαμε στους "θορυβους και τριξιματα " που βγαζει ενα Golf V..... tongue.giftongue.giftongue.gif ,

αλλα και την αντοχη ορισμενων κρανών....βλεπε Arai... ;) σε ιδιεταιρα κεφάλια.... :lol:

ΚΑΙ ΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ VWCLUB,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΟΥΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΠΛΕΞΕΙ Μ'ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΦΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΟΛΑ.......!!!!!ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΤΟ 2009 ΦΕΡΝΕΙ ΝΕΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ CLUB.......... :whistling::whistling:ΜΙΚΡΕ ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ......................!!!!!!!

Την εκπληξη μου την χαλασε το χιονι στα Γιαννενα. :unsure::blink::o

Και ειχα ξυπνησει με μια ορεξη.

Α ρε Παναγιωτη.Next time. :

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΡΕ ΜΗΤΣΟ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ,ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΡΧΟΣΟΥΝ ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΡΕ!!! :lol: :lol:

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν κι αυτη η συναντηση.Παιδια χαρηκαμε πολυ που σας γνωρισαμε.Μακη για αλλη μια φορα λασπολογεις.Διοτι πρωτον δεν μιλουσαμε για τριγμους...μιλουσες για τριγμους και δευτερον ρε φιλε τα δικα μας δεν τριζουν διοτι δεν εχουμε λυσει και δεσει το ταμπλω δεκα φορες :blink::o;)

Οσο για τα κρανη, απορω που δεν εχει πλησιασει τον Χρηστο καμια εταιρεια κατασκευης κρανων για να τον προσλαβει ως δοκιμαστη :lol:

Ακουγα κι εγω τον Χρηστο κι ελεγα....εγω τωρα τι να πω;Μια φορα εχω πεσει με ποδηλατο :lol: :lol: :lol:

Παντως στη συναντηση συμμετειχε και για λιγο ο Νικος (polotsik) μεσω του Νικου (Spawn) που χειριζοταν την τεχνολογια του wireless :unsure:

To παραδεχομαι....ειμαι λασπολογος!!! tongue.gif

Ναι καλα....ας μην ηταν free το wireless...και θα σου ελεγα εγω αν μιλαγαν.Ουτε γειά δεν θα έλεγαν :whistling:

εγω οπως ειδατε μπορει να μην ειμαι εκει αλλα το πνευμα μου!!!!! tongue.giftongue.gif:whistling::lol:

Μάκη είμαι σοβαρός γιατί με τους κάφρους που χω μπλέξει εδώ πέρα θα πρέπει κάποιος να κρατάει τις ισορροπίες.....

δικαιολογιες :lol::lol:

Θα ερχομουν και εγω αλλα ηρθε ο......Πυργος tongue.gif σε μενα αυτη την βδομαδα, οποτε την αλλη φορα θα'μαι και εγω μαζι.

υπονοας κατι εσυ παλιοπυργιοτη? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

υπονοας κατι εσυ παλιοπυργιοτη? tongue.gif

Εγω δεν ειμαι μεσα απο τον Πυργο Νικολακη , εχω ριζες απο την Βροχιτσα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν ειμαι μεσα απο τον Πυργο Νικολακη , εχω ριζες απο την Βροχιτσα tongue.gif

αστα αυτα

εμενα μου εχεις πει πως οταν πας μενεις μεσα στον πυργο :Dtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

αστα αυτα

εμενα μου εχεις πει πως οταν πας μενεις μεσα στον πυργο :Dtongue.gif

Δεν εχει σημασια.Αλλο που τρωει και πινει και αλλο που παει και τον δινει :D

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (svouras @ 29/12/2008, 13:41 )

Εγω δεν ειμαι μεσα απο τον Πυργο Νικολακη , εχω ριζες απο την Βροχιτσα

αστα αυτα

εμενα μου εχεις πει πως οταν πας μενεις μεσα στον πυργο

QUOTE (polotsik @ 29/12/2008, 17:32 )

αστα αυτα

εμενα μου εχεις πει πως οταν πας μενεις μεσα στον πυργο

Δεν εχει σημασια.Αλλο που τρωει και πινει και αλλο που παει και τον δινει

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι Πυργιώτες που είστε ώρες ώρες........ :)

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (svouras @ 29/12/2008, 13:41 )

Εγω δεν ειμαι μεσα απο τον Πυργο Νικολακη , εχω ριζες απο την Βροχιτσα

αστα αυτα

εμενα μου εχεις πει πως οταν πας μενεις μεσα στον πυργο

QUOTE (polotsik @ 29/12/2008, 17:32 )

αστα αυτα

εμενα μου εχεις πει πως οταν πας μενεις μεσα στον πυργο

Δεν εχει σημασια.Αλλο που τρωει και πινει και αλλο που παει και τον δινει

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι Πυργιώτες που είστε ώρες ώρες........ :)

αλλος πυργιοτης απο το γαλατσι tongue.gif:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (svouras @ 29/12/2008, 13:41 )

Εγω δεν ειμαι μεσα απο τον Πυργο Νικολακη , εχω ριζες απο την Βροχιτσα

αστα αυτα

εμενα μου εχεις πει πως οταν πας μενεις μεσα στον πυργο

QUOTE (polotsik @ 29/12/2008, 17:32 )

αστα αυτα

εμενα μου εχεις πει πως οταν πας μενεις μεσα στον πυργο

Δεν εχει σημασια.Αλλο που τρωει και πινει και αλλο που παει και τον δινει

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι Πυργιώτες που είστε ώρες ώρες........ :)

ναι ναι ναι :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΓΙΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ....

ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΝΕ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΧΕΙΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗindex.pdf

Link to comment
Share on other sites

δεν ερχόσαστε βόλτα λέω εγώ στα ΓΙΑΝΝΕΝΑ την κυριακή...?????

Καλά θα περάσουμε

τι εγινε ρε παιδια...

για γιαννενα δυσκολο το βλεπω να αναιβει ομαδα απο πατρα

αντε να κανονισουμε καμια συναντιση το σαββατο για κανα καφεδακι γιατι χαθικαμε...

χριστος - μακης - βαγγελη παρτε θεση αντε....

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια...

για γιαννενα δυσκολο το βλεπω να αναιβει ομαδα απο πατρα

αντε να κανονισουμε καμια συναντιση το σαββατο για κανα καφεδακι γιατι χαθικαμε...

χριστος - μακης - βαγγελη παρτε θεση αντε....

Εγω για Σάββατο μεσα αν κανονισετε....!!

Γιατι ρε παιδια τοσο απαισιοδοξοι?

Ουτε ενας απο Πατρα?

Δημήτρη εγω θα ειμαι αυριο Ιωαννινα...αλλα δεν ξερω αν προλαβω να παμε για καφεδακι.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.