Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Παιδια εγω για τις 16 το βλεπω δυσκολο.μαλλον θα λειπω απο πατρα αλλα θα το παλεψω.να θυμισουμε ομως για οσους πανε οτι στον φαρο γινονται εργα και βολευει να μπειτε απο την εισοδο του λιμενα πατρων (απεναντι απο το Coco's)

Link to comment
Share on other sites

παιδια και εγω μεσα ειμαι για 16 και στισ 3 κομπλε ειναι 8α εχουμε φαει και ολας.

επλιζω να μαζευτουμε περισσοτερα ατομα να κανουμε λιγο βαβουρα ¨)

Ρε με την βαβουρα.....!!!

Ντυμενος θα εισια ετσι? tongue.giftongue.giftongue.gif

Οκ τοτε για να εχουμε και κατι στανταρ ας πουμε Σαββατο 16/2 στις 15:30 στον Φαρο.Τι λετε;

Συμφωνω απολυτα.... :wacko:

Παιδια εγω για τις 16 το βλεπω δυσκολο.μαλλον θα λειπω απο πατρα αλλα θα το παλεψω.να θυμισουμε ομως για οσους πανε οτι στον φαρο γινονται εργα και βολευει να μπειτε απο την εισοδο του λιμενα πατρων (απεναντι απο το Coco's)

Προσπαθησε....προσπαθησε.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οκ τοτε για να εχουμε και κατι στανταρ ας πουμε Σαββατο 16/2 στις 15:30 στον Φαρο.Τι λετε;

Νομιζω πως μπορουμε να το ανεβασουμε ως επισημη συναντηση...

Ηδη ειμαστε αρκετοι πιστευω...

Ας ορισθει ως επισημη συναντηση για να το δουν κι αλλοι...

Σαββατο 16/2 15:30 στο φαρο...

Link to comment
Share on other sites

να θυμισουμε ομως για οσους πανε οτι στον φαρο γινονται εργα και βολευει να μπειτε απο την εισοδο του λιμενα πατρων (απεναντι απο το Coco's)
όχι σαν την άλλη φορά που μερικοί έφτασαν Veso...:thumbsup: ...όπως είπα πάλι είμαι και εγώ μέσα για τις 16/2....
Link to comment
Share on other sites

οφου μωρεεεε θα ειμαι εκει και απο τους πρωτους ελπιζω....ΝΤΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ακομα αλλα δευτερα του βαφουν αλλιως περνω ενα κατσαβιδι και οποιον παρει ο χαρος γρρρρ ( ο δολοφονος στον δρομο με τους προφυλακτιρες)

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να σας καλύπτει ;)

Αν χρειάζεστε κάτι επιπλέον να γραφτεί, ενημερώστε με.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=19970

Link to comment
Share on other sites

ελπίζω να σας καλύπτει ;)

Αν χρειάζεστε κάτι επιπλέον να γραφτεί, ενημερώστε με.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=19970

:mellow:;)worthy.gifworthy.gifworthy.gif:D:wub:

Link to comment
Share on other sites

πολυ ησιχια εχει πεσει εδω μεσα και εγω νομιζα οτι οι πατρινοι κανουν το vw foroum να διαφερει... ξυπνατε να κανονισουμε καμια συναντιση ρε.... εγω λεω για την επομενη φορα καρτμανια και για καφε και για γελιο κοντρες.... κλοτσες μπουνιες.... να συναντιθουμε στον φαρο στο παρκινκ (κλασικα) και να παμε καραβανι... σαν γυφτικος γαμος ενα πραμα

Link to comment
Share on other sites

πολυ ησιχια εχει πεσει εδω μεσα και εγω νομιζα οτι οι πατρινοι κανουν το vw foroum να διαφερει... ξυπνατε να κανονισουμε καμια συναντιση ρε.... εγω λεω για την επομενη φορα καρτμανια και για καφε και για γελιο κοντρες.... κλοτσες μπουνιες.... να συναντιθουμε στον φαρο στο παρκινκ (κλασικα) και να παμε καραβανι... σαν γυφτικος γαμος ενα πραμα

συμφωνω για την ησηχια μηπως λεω μηπως πρεπει να οργανωθειτε για το αλλο σαββατοκυριακο μιας κι ερχετε και το καρναβαλι? ισως κατεβουν και ετεροδημοτες [οχι εγω γιατι την κυριακη θα δουλευω]

Δε φτιάχνετε ένα group για το καρναβάλι....? Και με άρματα.....! :D

ΛιιιΛιιιπούτειοι καρναβαλιιιστές...που έλεγε και η Ελίιιζα Καλίιιτση!

jnp9y3td7dfnef9ejymm.gif

....πλακίτσα κάνω, έτσι ?

:D:D^_^:lol::lol:

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

Δε φτιάχνετε ένα group για το καρναβάλι....? Και με άρματα.....! :o

ΛιιιΛιιιπούτειοι καρναβαλιιιστές...που έλεγε και η Ελίιιζα Καλίιιτση!

jnp9y3td7dfnef9ejymm.gif

....πλακίτσα κάνω, έτσι ?

:lol::lol::lol:tongue.giftongue.gif;)

Για το Σ/Κ του καρναβαλιου....εγω δεν θα ειμαι διαθεσιμος......

Με εχουν κλεισει αλλοι.....!!!

@spawn@

για ξεκινα κανενα τζερτελε....ρε τρελο αγόρι.....

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω για καρτμανια αλλα καλυτερα μετα το καρναβαλι για να μπορουμε ολοι.Εχει να πεσει πολυ γελιο αν κανονισουμε καρτμανια.Συμφωνω και για συναντηση στο φαρο και να παμε κομβόι στην καρτμανια.

Υ.Γ. SpAwN δεν πιστευω να ερθεις με πειραγμενο καρτ.Θα το ελεγξω.... :lol::blush::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παντως πρεπει να κανονισουμε οσοι μπορεσουμε και μαζευτουμε να παμε σε Πανελληνια.Σε αυτη λιγο χλωμο να παρευρεθουμε απο τη στιγμη που δεν συνεννοηθηκαμε αλλα στην επομενη ή σε καποια που θα ειναι και σχετικα κοντα μας ( ωστε να μπορουν να ερθουν και περισσοτεροι ) πρεπει να δωσουμε το παρον.Θα ειναι πολυ ωραια παιδια.Πρεπει να οργανωθουμε σιγα σιγα. :o

Edited by Nasos_ea
Link to comment
Share on other sites

Θαναση φιλε μου δεν χρειαζεται να κανονισεις για να ερθεις πανελληνια......

Μπορεις να παρεις το αμαξι σου και να ερθεις εαν θελεις, οπως εκανα

εγω πριν 4 χρονια που πηγα μονος μου στο Βολο.

Θα μπορουσατε να δωσετε ενα σημειο στην Πατρα την Κυριακη το πρωι και να

ξεκινησετε, αφου για 2ημερο δεν ειναι εφικτο, αφου επρεπε να ειχατε δηλωσει για δωματια.

Οσο για αυτο που ειπες , στο οτι να ειναι σχετικα κοντα σας, να σου πω οτι απο τις 5 πανελληνιες

που εχουν γινει, ολες ηταν πανω απο 4 ωρες απο τα Γιαννενα (εκτος Ναυπακτο).

Και σε πληροφορω οτι σε ολες πηγαμε μονοημερη.

Πρεπει να κανεις και θυσιες καμια φορα...

Εμεις παντως σας περιμενουμε.

Φιλικα

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Θαναση φιλε μου δεν χρειαζεται να κανονισεις για να ερθεις πανελληνια......

Μπορεις να παρεις το αμαξι σου και να ερθεις εαν θελεις, οπως εκανα

εγω πριν 4 χρονια που πηγα μονος μου στο Βολο.

Θα μπορουσατε να δωσετε ενα σημειο στην Πατρα την Κυριακη το πρωι και να

ξεκινησετε, αφου για 2ημερο δεν ειναι εφικτο, αφου επρεπε να ειχατε δηλωσει για δωματια.

Οσο για αυτο που ειπες , στο οτι να ειναι σχετικα κοντα σας, να σου πω οτι απο τις 5 πανελληνιες

που εχουν γινει, ολες ηταν πανω απο 4 ωρες απο τα Γιαννενα (εκτος Ναυπακτο).

Και σε πληροφορω οτι σε ολες πηγαμε μονοημερη.

Πρεπει να κανεις και θυσιες καμια φορα...

Εμεις παντως σας περιμενουμε.

Φιλικα

Δημητρης

μητσο ο νασος στην ναυπακτο δεν μπορουσε να ερθει λογο δουλειας B)

σορυ για το οφ τοπικ :o

Link to comment
Share on other sites

Θαναση φιλε μου δεν χρειαζεται να κανονισεις για να ερθεις πανελληνια......

Μπορεις να παρεις το αμαξι σου και να ερθεις εαν θελεις, οπως εκανα

εγω πριν 4 χρονια που πηγα μονος μου στο Βολο.

Θα μπορουσατε να δωσετε ενα σημειο στην Πατρα την Κυριακη το πρωι και να

ξεκινησετε, αφου για 2ημερο δεν ειναι εφικτο, αφου επρεπε να ειχατε δηλωσει για δωματια.

Οσο για αυτο που ειπες , στο οτι να ειναι σχετικα κοντα σας, να σου πω οτι απο τις 5 πανελληνιες

που εχουν γινει, ολες ηταν πανω απο 4 ωρες απο τα Γιαννενα (εκτος Ναυπακτο).

Και σε πληροφορω οτι σε ολες πηγαμε μονοημερη.

Πρεπει να κανεις και θυσιες καμια φορα...

Εμεις παντως σας περιμενουμε.

Φιλικα

Δημητρης

Με παρεξηγησες.Ολα αυτα περι αποστασεων κ.λ.π. τα ανεφερα με την προυποθεση οτι θα μαζευομασταν μερικοι να παμε και με την επιφυλαξη οτι καποιοι μπορει να εχουν δισταγμους οσον αφορα τις αποστασεις.Δε μιλησα αποκλειστικα για μενα διοτι εκει δεν τιθεται θεμα αποστασης ή θυσιας αλλα κολλημα εργασιακο.Να φανταστεις δεν μπορεσα να ερθω στην Ναυπακτο που ειναι διπλα μου,τη στιγμη που πηγαινω Πατρα πολυ συχνα.και το κακο ειναι οτι δε μπορω ευκολα να κανονισω τη δουλεια πολλες μερες πριν ωστε να κλεισω δωματια και τα σχετικα.Τα υπολοιπα ξαναλεω οτι τα ειπα με την επιφυλαξη της αναφορας μου σε υπολοιπα μελη κι οχι αποκλειστικα στον εαυτο μου.Και να σου πω την αληθεια,αλλη φαση να ερχεσαι μονος κι αλλη να εχεις ενα μικρο κομβόι για παρεα :lol:

Παντως θα ηθελα να δωσουμε βροντερο παρον κι ευχομαι να κανονισουμε οσο το δυνατον περισσοτεροι να ερθουμε σουμπιτοι στην επομενη πανελληνια. :lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια εγω λεω να πουμε για τις 16 του μηνα και βλεπουμε τι συμετοχες θα εχουμε... οι δικοι μου 6 τουλαχιστον θα ειναι εκει... συναντιση στον ΦΑΡΟ και μετα κονβοη για καρτμανια..... εγω λεω 3 το μεσημερι οτι ειναι κομπλε θα εχει και ηλιο και θα λιαστουν τα κορμια μας εκτος αν ο θεουλης εχει αλλα σχεδια για μας και ανοιξει τους ουρανους τοτε αλλαζουν ολα και παμε για καφε...

16/3/2008 3:00 το μεσημερακι στον φαρο και αναχωριση στις 3:30 για καρτμανια

pm me for more details

για ρεζερβε τραπεζι τηλ. nikospawn@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια εγω λεω να πουμε για τις 16 του μηνα και βλεπουμε τι συμετοχες θα εχουμε... οι δικοι μου 6 τουλαχιστον θα ειναι εκει... συναντιση στον ΦΑΡΟ και μετα κονβοη για καρτμανια..... εγω λεω 3 το μεσημερι οτι ειναι κομπλε θα εχει και ηλιο και θα λιαστουν τα κορμια μας εκτος αν ο θεουλης εχει αλλα σχεδια για μας και ανοιξει τους ουρανους τοτε αλλαζουν ολα και παμε για καφε...

16/3/2008 3:00 το μεσημερακι στον φαρο και αναχωριση στις 3:30 για καρτμανια

pm me for more details

για ρεζερβε τραπεζι τηλ. nikospawn@hotmail.com

θα προτεινα ψηφους απο τα μελη για την ημερα και την ωρα ;):D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια εγω λεω να πουμε για τις 16 του μηνα και βλεπουμε τι συμετοχες θα εχουμε... οι δικοι μου 6 τουλαχιστον θα ειναι εκει... συναντιση στον ΦΑΡΟ και μετα κονβοη για καρτμανια..... εγω λεω 3 το μεσημερι οτι ειναι κομπλε θα εχει και ηλιο και θα λιαστουν τα κορμια μας εκτος αν ο θεουλης εχει αλλα σχεδια για μας και ανοιξει τους ουρανους τοτε αλλαζουν ολα και παμε για καφε...

16/3/2008 3:00 το μεσημερακι στον φαρο και αναχωριση στις 3:30 για καρτμανια

pm me for more details

για ρεζερβε τραπεζι τηλ. nikospawn@hotmail.com

Εγω λεω καλυτερα να εχει ριξει κανενα ψιλοβροχο και μετα να εχει βγαλει ηλιο ή τελοσπαντων να μη βρεχει.Ετσι θα κανουμε και drifting :):blink:

Υ.Γ. Εγω δε μπορω να πω απο τωρα αλλα θα προσπαθησω να ερθω.Αν μπορεσω να ερθω (να δουλευω πρωι δηλαδη) δε θα μπορεσω να ειμαι 15:00.Να το καναμε 16:00 για να το σιγουρεψω;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.