Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

Οχι δεν εννοώ εσένα!!!

Όπως είδες με το που ξεκινήσαμε σε πέρασα και έφυγα μπροστά!

Εννοώ το παλικαράκι με το golf από αμαλιάδα που μου πρότεινε να γυρίσουμε παρέα!!!

Never mind όμως γιατί κατάλαβα νωρίς την μ@λ@κί@ μου και με σύντομες οδηγίες πήρα τον δρόμο του γυρισμού!!! ;);):rolleyes:

Ναι σου προτεινα να γυρισουμε παρεα αλα εσυ εκατσες να βαλεις κατι αυτοκολιτα στο αμαξι και φανταστικα οτι δεν θες να ερθεις!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι σου προτεινα να γυρισουμε παρεα αλα εσυ εκατσες να βαλεις κατι αυτοκολιτα στο αμαξι και φανταστικα οτι δεν θες να ερθεις!!!!!

Δεν έκατσα. Τα πήρα και άρχησα κατευθίαν να τρέχω να σε προλάβω αλλά....

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι θα λεγατε να κανονισουμε μια συναντηση και να παμε καπου πιο εξω(κουρουτα-αρκουδι) για καφε η μπανιο και να ερθουν και οι φιλοι απο πυργο?

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι θα λεγατε να κανονισουμε μια συναντηση και να παμε καπου πιο εξω(κουρουτα-αρκουδι) για καφε η μπανιο και να ερθουν και οι φιλοι απο πυργο?

φιλε μου αυτο σχεδον ηδη εχει κλεισει απλα επειδη εγω μενω αθηνα περιμενω λιγο ωστε να κατεβω κατω και να συντονιστουμε

αλλα ακομα κι αν δεν παρω αδεια παλι θα κανονισω να κατεβω και να μαζευτουμε οποτε να κοιτας το τοπικ αυτο ωστε να εισαι ενημερος <_<

Link to comment
Share on other sites

Ναι να το κανονισουμε συντομα παιδια.Και το μεθεπομενο Σαβ/κο αν θελετε.Νικο εννοειται οτι θα κανονισουμε κ οταν κατεβεις.Ελπιζω να ειναι συντομα.Αντε να οργανωθουμε γιατι εχουμε αρκετο καιρο να κανονισουμε συναντηση.Πολυ καλη η ιδεα για το Αρκουδι ή Κουρουτα.

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Ναι να το κανονισουμε συντομα παιδια.Και το μεθεπομενο Σαβ/κο αν θελετε.Νικο εννοειται οτι θα κανονισουμε κ οταν κατεβεις.Ελπιζω να ειναι συντομα.Αντε να οργανωθουμε γιατι εχουμε αρκετο καιρο να κανονισουμε συναντηση.Πολυ καλη η ιδεα για το Αρκουδι ή Κουρουτα.

εμεις πολυ πιθανο να τα πουμε την κυριακη αλλα δυστυχως δεν θα κατσω για πολυ την δευτερα επιστρεφω

τωρα σε οτι αφορα την κουρουτα θα πρεπει να οργανωθει απο τα παιδια στην αμαλιαδα γιατι οπως ξερεις γινετε Ο ΧΑΜΟΣ

το εχουμε συζητησει ομως και εχουμε πει πως θα γινει κι οταν λεω θα το κανω ξερεις πως 99% το κανω :baby:<_<

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

Ναι ενταξει αλλα στο μεταξυ λεω να κανονισουμε καμια συναντηση.Ποιοι βολευονται για το Σαββατο 20/6;Το μερος το κανονιζουμε...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αυτο σχεδον ηδη εχει κλεισει απλα επειδη εγω μενω αθηνα περιμενω λιγο ωστε να κατεβω κατω και να συντονιστουμε

αλλα ακομα κι αν δεν παρω αδεια παλι θα κανονισω να κατεβω και να μαζευτουμε οποτε να κοιτας το τοπικ αυτο ωστε να εισαι ενημερος.

ok παιδια οτι κανονισετε ειμαι μεσα.

Ναι ενταξει αλλα στο μεταξυ λεω να κανονισουμε καμια συναντηση.Ποιοι βολευονται για το Σαββατο 20/6;Το μερος το κανονιζουμε...

εγω σαββατο σχολαω στις 3 αρα θα μπορω 3.30-3.45 δεν ξερω αν θα βολευει η ωρα τους υπολοιπους!αν δεν υπαρχει προβλημα ειμαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

άντε ρε νάσο ανασυνταχτείτε λίγο....νώντα και μάκη πού είστε??? για να σας βλέπω στις επάλξεις και πάλι...κοιμοιθήκατε....χαχαχαχα

περιμένω τα νέα σας....Κανονίστε κάτι άμεσα....

Link to comment
Share on other sites

Αν κανονισουμε καφεδακι μπορουμε ανετα να συναντηθουμε απογευμα για να μη φαμε τη ζεστη του μεσημεριου.Ας δουμε πρωτα ποιοι μπορουν για το Σαββατο....

Link to comment
Share on other sites

:cry::cry: και ηθελα πολυ ρε γτ να ερθω αυτη την φορα, αλλα εχω μπλεξει με κτ γαμους και βαφτισια. Τωρα βρηκαν και αυτοι να παντρευτουν? fire.gif:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αν κανονισουμε καφεδακι μπορουμε ανετα να συναντηθουμε απογευμα για να μη φαμε τη ζεστη του μεσημεριου.Ας δουμε πρωτα ποιοι μπορουν για το Σαββατο....

ok τοτε απο εμενα,ειμαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αν δεν έχω δουλίτσα θα κάνω τον κόσμο άνω κάτω να έρθω και εγώ αλλά προτείνετε ένα μέρος και μια ώρα για σιγουριά!!!

Αντε αν ειναι θα ερθω και εγω το σαββατο να ειμαστε και τα μελη του poloclub αλλα κανονιστε μερος και ωρα!

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε για τις 5 το απογευμα στην Κουρουτα? :lol:

που ακριβως? Α και παιδια οσοι ειναι απο πατρα να κανονισουμε να συναντιθουμε καπου να κατεβουμε ολοι μαζι θα εχει πλακα ;)

Link to comment
Share on other sites

άντε ρε νάσο ανασυνταχτείτε λίγο....νώντα και μάκη πού είστε??? για να σας βλέπω στις επάλξεις και πάλι...κοιμοιθήκατε....χαχαχαχα

περιμένω τα νέα σας....Κανονίστε κάτι άμεσα....

χρρρ...ςςςςςς.....χρρρρρ....ςςςςς!!!!

:wacko::blink::D :D

Το καλοκαιρι αρχηγος ειναι ο Νασσος..... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

χρρρ...ςςςςςς.....χρρρρρ....ςςςςς!!!!

:D :D <_<B)

Το καλοκαιρι αρχηγος ειναι ο Νασσος..... tongue.giftongue.gif

Ασε τα ψωφια.Παλι θα μας την κανεις και αρχιζεις τις δικαιολογιες....... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ασε τα ψωφια.Παλι θα μας την κανεις και αρχιζεις τις δικαιολογιες....... :D

πες τα ρε νασο οταν ειναι για πυργο ολο δικαιολογιες ειναι tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια νεος στο club...Λοιπον το ψηνω και εγω για Σαββατο. Μενω Πατρα οποτε αν ειναι να κανονισουμε ενα σημειο συναντησης (Φάρος) και παμε απο εκει ολοι μαζι Κουρουτα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.