Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

θα προσπαθήσω να είμαι και εγώ Φάρο 10:10 αύριο....cu

κανενας αλλος που θα ερθει στον φαρο ? να ξερω αν ειναι να περιμενω... α και μην αργησετε γιατι ακουσα οτι θα εχει πολυ κοσμο

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που ήρθε ο Mάκης (ο υιός του ) και ο Χρήστος ,Νάσο...μετά κατά τις 12 εμφανίστηκε και ο spawn με τον Mένιο...

Από θέαμα ότι άξιζε το drift και μερικά παλιά ford...ok και τα evo...όλα τα άλλα για τα μπάζα...κρίμα που δεν ήρθε κανείς άλλος :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που ήρθε ο Mάκης (ο υιός του ) και ο Χρήστος ,Νάσο...μετά κατά τις 12 εμφανίστηκε και ο spawn με τον Mένιο...

Από θέαμα ότι άξιζε το drift και μερικά παλιά ford...ok και τα evo...όλα τα άλλα για τα μπάζα...κρίμα που δεν ήρθε κανείς άλλος :(

Ακριβως.....αυτο που λεμε τρεις και ο κουκος(ο μικρος Γιαννης)..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Βαγγέλη εκτος απο αυτα που προανεφερες....αξιζαν και τα χρυσοψαρα.....να δεις driftarisma που ριχνουν οταν τα σημαδευεις με πετρα..!!!! :lol::lol:;)

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

hi παιδες.... Τι εγινε το διαλισαμε το club για να ξυπνησουμε λιγο...... ελα παμε εν δυοοοοοοο....

λοιπον ποιος εχει να προτινει κατι? καμια συναντιση για καφε και μπλα μπλα?

NASOOOOO TI EΠΑΘΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΞΕΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ? ΜΙΛΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΜAXSTO ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΚΥΚΛΩΦΟΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΟΛΙΑ ΣΟΥ. DIMITRIS_GTI TO ΚΑΤΕΒΑΣΕΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟ ΙΣΟΜΑ? ΑΜ Ο VAGVA TI EXEI ΠΑΘΕΙ ? ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑ 2 ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΔΙ Η' ΤΑ 2 ΠΟΔΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙ? ΡΕΕΕΕΕΕ ΤΟ ΜΟ.... ΣΕΡΝΕΙ ΚΑΡΑΒΙ ΛΕΕΙ Η ΠΑΡΙΜOΙΑ ΟΧΙ VW...

Link to comment
Share on other sites

hi παιδες.... Τι εγινε το διαλισαμε το club για να ξυπνησουμε λιγο...... ελα παμε εν δυοοοοοοο....

λοιπον ποιος εχει να προτινει κατι? καμια συναντιση για καφε και μπλα μπλα?

NASOOOOO TI EΠΑΘΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΞΕΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ? ΜΙΛΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΜAXSTO ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΚΥΚΛΩΦΟΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΟΛΙΑ ΣΟΥ. DIMITRIS_GTI TO ΚΑΤΕΒΑΣΕΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟ ΙΣΟΜΑ? ΑΜ Ο VAGVA TI EXEI ΠΑΘΕΙ ? ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑ 2 ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΔΙ Η' ΤΑ 2 ΠΟΔΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙ? ΡΕΕΕΕΕΕ ΤΟ ΜΟ.... ΣΕΡΝΕΙ ΚΑΡΑΒΙ ΛΕΕΙ Η ΠΑΡΙΜOΙΑ ΟΧΙ VW...

μιας και βιαζεσε εγινε ατυπη συναντηση στον πυργο μεσα στις γιορτες αλλα δυστυχως ειχα λιγο χρονο εως παρα πολυ λιγο χρονο για να κανονισω περισσοτερα http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...c=5&st=1020

περισσοτερα θα σας πει ο νασος απο κοντα

ΥΓ. ηρθαν αυτοκολητα ασπρα ασημι μαυρα δεν ειναι πολλα αλλα ελπιζω να σας φτασουν αυτη τη φορα tongue.gif;)

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

δικιο εχει ο Spawn!επιτελους εκανε καποιος την αρχη!σιγα ρε μας εκραξες ολους tongue.gif . εγω χαμηλωσα οντως λιγο αλλα δεν βρισκω στο ισωμα ουτε εχω προβλημα λογω γυναικας οπως σου εχω ξαναπει.αντε πλυντε/γυαλιστε τα VW και πειτε ιδεα για το σαβ/κο... :rolleyes::blush: ωρα και καφετερεια??

Link to comment
Share on other sites

H καφετερια γραφεται με Ι

Απο το πολυ χαμηλωμα δεν φτανεις να γραψεις κιολας!! :rolleyes:

10 euro στο παιδι με το passat για το μαθημα ορθογραφιας!!!! χιχ

αστο ακυρο το 10 ευρω θα τον κερασουμε ενα καφε το σαββατο ή να τον κερασουμε καμια κολονα με το gti?

Link to comment
Share on other sites

10 euro στο παιδι με το passat για το μαθημα ορθογραφιας!!!! χιχ

αστο ακυρο το 10 ευρω θα τον κερασουμε ενα καφε το σαββατο ή να τον κερασουμε καμια κολονα με το gti?

:blush::whistling::( καλο

αντε πειτε ιδεες να βγει ψηφοφορια ως συνηθως :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hi παιδες.... Τι εγινε το διαλισαμε το club για να ξυπνησουμε λιγο...... ελα παμε εν δυοοοοοοο....

λοιπον ποιος εχει να προτινει κατι? καμια συναντιση για καφε και μπλα μπλα?

NASOOOOO TI EΠΑΘΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΞΕΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ? ΜΙΛΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΜAXSTO ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΚΥΚΛΩΦΟΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΟΛΙΑ ΣΟΥ. DIMITRIS_GTI TO ΚΑΤΕΒΑΣΕΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟ ΙΣΟΜΑ? ΑΜ Ο VAGVA TI EXEI ΠΑΘΕΙ ? ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑ 2 ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΔΙ Η' ΤΑ 2 ΠΟΔΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙ? ΡΕΕΕΕΕΕ ΤΟ ΜΟ.... ΣΕΡΝΕΙ ΚΑΡΑΒΙ ΛΕΕΙ Η ΠΑΡΙΜOΙΑ ΟΧΙ VW...

Εγω αν κανονονισουμε μπορω μονο βραδυ...... new_killother.gifnew_killother.gif

Τι τα εβαλα τα φωτα .........

αν και μας εκραξες κυριε Spawn προταση δεν εκανες.....δωρεαν ειναι δεν πληρωνεις τιποτα!!! new_killother.giftongue.giftongue.gif

Εγω προτεινω για Σάββατο 24/5 αν θελετε....

Link to comment
Share on other sites

Τσα.... tongue.gif

Γεια σου ρε Νικολακη...σε αγαπαμε κι ας μας κραζεις tongue.gif

Μακη πιο νωρις δε μπορεις;Μηπως ειναι λιγο μακρια η 24η;Εγω παντως δεν εχω κανενα προβλημα.Για πειτε και οι υπολοιποι.Μπορειτε;

Link to comment
Share on other sites

Τσα.... tongue.gif

Γεια σου ρε Νικολακη...σε αγαπαμε κι ας μας κραζεις tongue.gif

Μακη πιο νωρις δε μπορεις;Μηπως ειναι λιγο μακρια η 24η;Εγω παντως δεν εχω κανενα προβλημα.Για πειτε και οι υπολοιποι.Μπορειτε;

ΕΓΩ 24 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΥΚΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΛΥΚΝΙΖΩ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΤΗΣ SAMBAAAA....

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ?

ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΤΑ ΛΕΩ ΧΙΧΙΧΙΧ...

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ 24 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΥΚΟΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΛΥΚΝΙΖΩ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΤΗΣ SAMBAAAA....

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ?

ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΤΑ ΛΕΩ ΧΙΧΙΧΙΧ...

Εννοεις 11 Μαιου αλλα παραειναι κοντα ρε συ.Δε θα μαζευτουμε πολλοι.Ας το αφησουμε λιγο παραπανω ωστε να το δουν ολοι το τοπικ και να μπορεσουν να κανονισουν τις δουλειες τους.Να πουμε για το αλλο Σαβ/κο;Ή 17 ή 18 Μαίου.Τι λετε παιδια;Ουτε πολυ κοντα ειναι ουτε πολυ μακρια.

Link to comment
Share on other sites

Στο festival στη Θεσ/κη θα ερθει κανενας απο Πατρα και γενικα Πελο/νησο?

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις 11 Μαιου αλλα παραειναι κοντα ρε συ.Δε θα μαζευτουμε πολλοι.Ας το αφησουμε λιγο παραπανω ωστε να το δουν ολοι το τοπικ και να μπορεσουν να κανονισουν τις δουλειες τους.Να πουμε για το αλλο Σαβ/κο;Ή 17 ή 18 Μαίου.Τι λετε παιδια;Ουτε πολυ κοντα ειναι ουτε πολυ μακρια.

+1

αντε προτεινετε γιατι ατονισατε με το πασχα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

(Spawn εμενα πρεπει να πληρωσει ο passat που τον αντεχω τοσα χρονια ή μια κολωνα να τον κοπαναω χρειαζεται αλλα τεσπα.εχε χαρη.. στην Μυκονο προσεχε το καρτερ...μην αρχισεις να χανεισ λαδια ή να τριζεις την οπισθεν κλπ tongue.giftongue.gif:lol::lol: )

εγω μεσα για αυτη τη κυριακη αλλα γιατι δεν κανουμε και τα 2 σαβ/κα καπακια συναντησεις ? και ερχεται οποιος μπορει σε οποιο μπορει.

Link to comment
Share on other sites

(Spawn εμενα πρεπει να πληρωσει ο passat που τον αντεχω τοσα χρονια ή μια κολωνα να τον κοπαναω χρειαζεται αλλα τεσπα.εχε χαρη.. στην Μυκονο προσεχε το καρτερ...μην αρχισεις να χανεισ λαδια ή να τριζεις την οπισθεν κλπ tongue.giftongue.gif:lol::lol: )

εγω μεσα για αυτη τη κυριακη αλλα γιατι δεν κανουμε και τα 2 σαβ/κα καπακια συναντησεις ? και ερχεται οποιος μπορει σε οποιο μπορει.

Θα σκορπισουμε αν γινει αυτο.Θα υπαρξουν ατομα που θα διαλεξουν την μια εκ των δυο συναντησεων χωρις πολλη σκεψη αντι να προσπαθησουν να ερθουν σε μια.Οποτε βλεπω να μενουμε τρεις κι ο κουκος. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις 11 Μαιου αλλα παραειναι κοντα ρε συ.Δε θα μαζευτουμε πολλοι.Ας το αφησουμε λιγο παραπανω ωστε να το δουν ολοι το τοπικ και να μπορεσουν να κανονισουν τις δουλειες τους.Να πουμε για το αλλο Σαβ/κο;Ή 17 ή 18 Μαίου.Τι λετε παιδια;Ουτε πολυ κοντα ειναι ουτε πολυ μακρια.
Γιατι δεν κανονιζουμε κατι αυτο το Σ/Κ....

Το γοργον και χαρη εχει.

για τον λογο που ανεφερε ο νασος

τωρα αν ολοι συμφωνουν για αυτο το σκ αλλαζει το πραγμα :D

ΕΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ :cry::cry::D

Link to comment
Share on other sites

για τον λογο που ανεφερε ο νασος

τωρα αν ολοι συμφωνουν για αυτο το σκ αλλαζει το πραγμα ;)

ΕΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ :D:D:D

παιδια δεν ξερω κανονιστε και πειτε...μιτσοοοοοοοοο αν περιμενα να πιω ποτο χθες θα με ειχαν βρει αφιδατομενο σε καμια γωνια να περιμενω τηλ σου.... εγω δεν υποσχομαι για σαββατο αλλα κυριακη θα ειμαι συγουρα μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.