Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

ρε γκρινιαρη spawn αφου σου ειπα οτι ειχα μπλεξει με κατι εργασιες για τη σχολη.βγηκα αργα μια βολτα με ταυτοκινητο δεν εκανα τιποτα.ωραια για να δουμε: κυριακη 11/5 το μεσημερι καπου παραλιακα ποσοι μπορουν?

Link to comment
Share on other sites

hi παιδες.... Τι εγινε το διαλισαμε το club για να ξυπνησουμε λιγο...... ελα παμε εν δυοοοοοοο....

λοιπον ποιος εχει να προτινει κατι? καμια συναντιση για καφε και μπλα μπλα?

NASOOOOO TI EΠΑΘΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΞΕΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ? ΜΙΛΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕ ΜAXSTO ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΚΥΚΛΩΦΟΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΟΛΙΑ ΣΟΥ. DIMITRIS_GTI TO ΚΑΤΕΒΑΣΕΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟ ΙΣΟΜΑ? ΑΜ Ο VAGVA TI EXEI ΠΑΘΕΙ ? ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΑ 2 ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΔΙ Η' ΤΑ 2 ΠΟΔΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΙ? ΡΕΕΕΕΕΕ ΤΟ ΜΟ.... ΣΕΡΝΕΙ ΚΑΡΑΒΙ ΛΕΕΙ Η ΠΑΡΙΜOΙΑ ΟΧΙ VW...

ε μας πήρε ο ύπνος για τα καλά βρε Νίκο....μετά την καρτμάνια ήρθε το Πάσχα και δεν μπήκε κανείς στο φορουμ να απαντήσει.....

άντε να δούμε πότε θα κάνουμε meeting.....

Link to comment
Share on other sites

ε μας πήρε ο ύπνος για τα καλά βρε Νίκο....μετά την καρτμάνια ήρθε το Πάσχα και δεν μπήκε κανείς στο φορουμ να απαντήσει.....

άντε να δούμε πότε θα κάνουμε meeting.....

asta psofia reeeee xixixix

θα πουμε μια συναντιση για την κυριακη κ οποιος μπορει ερχετε. η κανα βραχνεικο η κανα ριο εγω λεω βραχνεικο γιατι ριο θα γινετε της μουρλης.... και για ωρα πιστευω οτι 7-8 ειναι καλα ε?

μιλαμε για 11/5

Link to comment
Share on other sites

ναι οκ ολα αυτα που λεμε αλλα υπαρχει ενα σοβαρο θεμα!!! βενζινη εχετε βρει??????? που θα βρουμε ρε παιδια, μεσα στην πατρα δεν υπαρχει σταγονα!εχω σχεδον 1/4 προς τα που να παω?

spawn μεσα ειμαι αλλα καλυτερα πιο νωρις να λιαστουμε λιγο.Αν δε βρω βενζινη η αλλο αυτοκινητο παιζει να περασεις να με παρεις?

Link to comment
Share on other sites

πλάκα πλάκα βενζίνη δεν παίζει .... :(

Νίκο αφού πάντα εμείς τελικά βρισκόμαστε στα meeting....:)

ναι οντως.... μαγγες χθες βγηκα μια τσαρκα το βραδυ και εβγαλα κανα 50λιτρο απο 3-4 αμαξια οποιος ενδιαφερεται 3,15 το λιτρο την πουλαω... μην νομιζεται δεν βγαζω.... πολλα.... Ο ΜΑΥΡΑΓΟΡΙΤΗΣ... Α ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΜΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΣΙΓΑΡΑ (ΟΠΟΣ Ο ΤΡΑΚΑΣΤΡΑΤΟΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ GTI-DHMHTRHS) EXW KOUREPSEI TO GRASIDI KAI PERIMENW NA KSERATHEI... POIOS EINAI O PHILIP ΜΟRRISON!!!!!

εγω λεω 3 30 να συναντιθουμε στο παρκινγκ στον φαρο κλασικα και παμε περα... μιτσο εχω ενα φιλαρακι που μπορει να περασει να σε παρει 3 ζαρουχλεικα λεγετε τον ξερεις? χιχιχι

πλακα κανω.. κατι θα κανουμε....

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως.... μαγγες χθες βγηκα μια τσαρκα το βραδυ και εβγαλα κανα 50λιτρο απο 3-4 αμαξια οποιος ενδιαφερεται 3,15 το λιτρο την πουλαω... μην νομιζεται δεν βγαζω.... πολλα.... Ο ΜΑΥΡΑΓΟΡΙΤΗΣ... Α ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΜΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΣΙΓΑΡΑ (ΟΠΟΣ Ο ΤΡΑΚΑΣΤΡΑΤΟΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ GTI-DHMHTRHS) EXW KOUREPSEI TO GRASIDI KAI PERIMENW NA KSERATHEI... POIOS EINAI O PHILIP ΜΟRRISON!!!!!

εγω λεω 3 30 να συναντιθουμε στο παρκινγκ στον φαρο κλασικα και παμε περα... μιτσο εχω ενα φιλαρακι που μπορει να περασει να σε παρει 3 ζαρουχλεικα λεγετε τον ξερεις? χιχιχι

πλακα κανω.. κατι θα κανουμε....

δεν ειχα ξεμεινει ρε οργιο,τα ειχα στο τραπεζι.καλα ρε εβγαλες τετοια μιζα και αντι να κερασεις χτες αφησες να κερναω εγω..ντροπη κ αισχος!3 ζαρουχλεικα?δεν σε πιανω?!

παιδια πλεον δεν υπαρχει σταγονα ΠΟΥΘΕΝΑ!!!πηγα μεχρι βραχνεικα και στα επομενα χωρια και δεν βρηκα τιποτα.εχουν ξεμεινει μεχρι και τα μηχανακια απο τα delivery..ελεος.

μεσα για 3.30 για στειλτε συμμετοχες.... tongue.gif:):(

Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα ξεμεινει ρε οργιο,τα ειχα στο τραπεζι.καλα ρε εβγαλες τετοια μιζα και αντι να κερασεις χτες αφησες να κερναω εγω..ντροπη κ αισχος!3 ζαρουχλεικα?δεν σε πιανω?!

παιδια πλεον δεν υπαρχει σταγονα ΠΟΥΘΕΝΑ!!!πηγα μεχρι βραχνεικα και στα επομενα χωρια και δεν βρηκα τιποτα.εχουν ξεμεινει μεχρι και τα μηχανακια απο τα delivery..ελεος.

μεσα για 3.30 για στειλτε συμμετοχες.... tongue.gif:):(

αν δεν σου αρεσει το 3 ζαρουχλεικα παρε το 2 ταραμπουρα χιχιχι

3 30 παρκι στο φαρο αυριο αντε ακουω συμμετοχες....

Link to comment
Share on other sites

αν δεν σου αρεσει το 3 ζαρουχλεικα παρε το 2 ταραμπουρα χιχιχι

3 30 παρκι στο φαρο αυριο αντε ακουω συμμετοχες....

χαχαχαχαχα..τωρα το καταλαβα!!για να καταλαβουν και οι υπολοιποι αυτα ειναι λεωφορεια.. new_lol.gifnew_killpc.giffire.giffire.gifrocket.gif

βλεπω να βγαινουμε σε λιγο απο το VW κλαμπ και να μπαινουμε στο BMX κλαμπ!! :)tongue.gif:(

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια....?

Συναντηθηκατε.....? ή ακυρωθηκε λογω βενζινης?.... tongue.giftongue.giftongue.gif

ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΠΛΗΘΟΣ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΚ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.... ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΙΞΑΜΕ ΤΑΒΛΙ ΤΟΥ ΑΝΟΙΚΣΕ Ο Κ#!@# ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ-GTI αν και ημουν καλυτερος... τεσπα... ηρθαν και 2 φιλαρακια μια χαρα τα περασαμε λιαστικαμε και ολας...

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΠΛΗΘΟΣ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΚ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.... ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΙΞΑΜΕ ΤΑΒΛΙ ΤΟΥ ΑΝΟΙΚΣΕ Ο Κ#!@# ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ-GTI αν και ημουν καλυτερος... τεσπα... ηρθαν και 2 φιλαρακια μια χαρα τα περασαμε λιαστικαμε και ολας...

ετσι μπραβο ητε 2 ητε 10 ητε 20 δεν ξενερωνουμε ποτε και κοιταμε να περναμε καλα ;);)

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΙΝΕ Η ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΠΛΗΘΟΣ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΚΙΝΚ ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.... ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΙΞΑΜΕ ΤΑΒΛΙ ΤΟΥ ΑΝΟΙΚΣΕ Ο Κ#!@# ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ-GTI αν και ημουν καλυτερος... τεσπα... ηρθαν και 2 φιλαρακια μια χαρα τα περασαμε λιαστικαμε και ολας...

τι ψεμα!!!??!! καλα μιλαμε ο Spawn εσπασε ολα τα χρονομετρα.. 0-6αρες σε 3", 6αρες-5αρες σε 2.7" ..οντως καλα ηταν.αραγμα κουβεντα και ταβλι στην παραλια!εσεις χασατε.

Link to comment
Share on other sites

Sorry που δεν ηρθα αλλα ετοιμαζα το Golf γιατι την Δευτερα ειχα ραντεβου με Ανδριανακη για προγραμμα

Το αμαξι δεν κουναγα ολο το ΠΣΚ λογο βενζινας (μιας και το ειχα φουλαρει με 100αρα)για να παω για προγραμμα.

Next time

Link to comment
Share on other sites

Sorry που δεν ηρθα αλλα ετοιμαζα το Golf γιατι την Δευτερα ειχα ραντεβου με Ανδριανακη για προγραμμα

Το αμαξι δεν κουναγα ολο το ΠΣΚ λογο βενζινας (μιας και το ειχα φουλαρει με 100αρα)για να παω για προγραμμα.

Next time

τι λεει παιδες θα κανουμε τπτ? η παλι για κανα ταβλι με τον μιτσο θα παω? χιχιχ

τωρα που υπαρχει μπενζινα θελω μαζευτουμε πολλα αμαξια οχι περνα να με παρεις απο το σπιτι μου και τετοια... ξερει αυτος.... ααα και οποιος δεν εχει βενζινα με ενα σωλινακι και ενα μπιτονι ανετα μπορει να παρει απο την γκολφο του μιτσου που την εχει γεμισει...χιχι το παρκαρι πισω απο το περιπτερο μαζι μας και ο περιπτερα που θα φιλαει τσιλιες... για περισσοτερα πμ...

οσο αναφορα την συναντιση τι λετε για μια αυτη την κυριακη για ενα καφεδακι ετσι για να συναντιθουμε οι κλασικοι και αν ειναι ανακοινονουμε καμια μεγαλη αργοτερα ε?

αντε μιλατε μην αρχισω να λεω για εναν εναν και γινετε βουκινο εδω μεσα...

αααα welcome to the party mokujin και ελπιζουμε να ερθεις στην επωμενη συναντιση για να σε γνωρισουμε και να δουμε και το βημα σου GOLF 4 AGU προσεχε μην πιαστει το ποδι σου στην ντιζα του γκαζιου...χιχιχι ρεεεεε ηλεκτρογκαζο ρεεεεεεεε εκει ειναι τα αλογα (λεμε και καμια μλκ να περασει η ωρα\) και τσιπαρισμενος και ολας.... εχουμε θεμα...

Link to comment
Share on other sites

τι λεει παιδες θα κανουμε τπτ? η παλι για κανα ταβλι με τον μιτσο θα παω? χιχιχ

τωρα που υπαρχει μπενζινα θελω μαζευτουμε πολλα αμαξια οχι περνα να με παρεις απο το σπιτι μου και τετοια... ξερει αυτος.... ααα και οποιος δεν εχει βενζινα με ενα σωλινακι και ενα μπιτονι ανετα μπορει να παρει απο την γκολφο του μιτσου που την εχει γεμισει...χιχι το παρκαρι πισω απο το περιπτερο μαζι μας και ο περιπτερα που θα φιλαει τσιλιες... για περισσοτερα πμ...

οσο αναφορα την συναντιση τι λετε για μια αυτη την κυριακη για ενα καφεδακι ετσι για να συναντιθουμε οι κλασικοι και αν ειναι ανακοινονουμε καμια μεγαλη αργοτερα ε?

αντε μιλατε μην αρχισω να λεω για εναν εναν και γινετε βουκινο εδω μεσα...

αααα welcome to the party mokujin και ελπιζουμε να ερθεις στην επωμενη συναντιση για να σε γνωρισουμε και να δουμε και το βημα σου GOLF 4 AGU προσεχε μην πιαστει το ποδι σου στην ντιζα του γκαζιου...χιχιχι ρεεεεε ηλεκτρογκαζο ρεεεεεεεε εκει ειναι τα αλογα (λεμε και καμια μλκ να περασει η ωρα\) και τσιπαρισμενος και ολας.... εχουμε θεμα...

Ναι καλα....σας βλεπω παλι για ταβλακι με τον Μήτσο.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Εγω Κυριακη με τιποτα.....εχει πολυ ξενυχτι το Σάββατο,με την κυρια Βανδη.... ;);)

Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδια αλλα αυτο weekend δεν μπορω γιατι θα ανεβω Αθηνα για εναν γαμο.

AAA και Spawn προσεχε μην σε χτυπησει το ρευμα απο το ηλεκτρογκαζο χιχιχιχιχιχι (λεμε και καμια μ@λ@κι@ να περασει η ωρα)

Edited by mokujin
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω την κυριακη λογικα θα εχω γυρισει πατρα.αλλα λυπηθειτε με δεν μπορω να αντεξω μονος μου την γκρινια του Spawn.. tongue.giftongue.gif αφηστε που δεν ξερει και ταβλι! :D

αν ειναι για μεσημερακι-απογευμα ρε συ.αφου ολοι θα γυρναμε το σαβββατοβραδο!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω την κυριακη λογικα θα εχω γυρισει πατρα.αλλα λυπηθειτε με δεν μπορω να αντεξω μονος μου την γκρινια του Spawn.. tongue.giftongue.gif αφηστε που δεν ξερει και ταβλι! ;)

αν ειναι για μεσημερακι-απογευμα ρε συ.αφου ολοι θα γυρναμε το σαβββατοβραδο!

τι ηταν αυτο παλι... τι 2 χτυπημα κατω απο την μεση ηταν αυτο? μιτσο το σαββατο δεν θα αργησεις στην εξωδο σου ακουσα οτι θα απεργουν οι στριπτιτζουδες αρα που αλλου να πας εσυ?ειναι κανενας αλλος μεσα για κυριακη μεσημερι-απογευμα αλλιως να σε παρω τηλ. να μην πεδευομασται και ολας?

Link to comment
Share on other sites

Μάκη αυτό το ΣΚ εγώ θα είμαι Πάτρα....και θα έχω χρόνο για meeting ....αν είναι κάνουμε τα κλασικά ...Φάρος και τα σχετικά...αν πάλι δεν μαζευτούμε ας προτείνει κανείς άλλος ημερομηνία.... <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.