Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Πάτρα

Recommended Posts

ΟΚ Βαγγέλη..... -_-

Αλλος?

Σιγα -σιγα ρε παιδια.... μην ποσταρετε ολοι μαζι....θα "πεσει" ο server..... -_-tongue.giftongue.gif

και εγω ειμαι μεσα... αντε ρεεεεε παμε σιγα σιγαααα

Link to comment
Share on other sites

Οποτε να πουμε για Κυριακή 6/7/08 κατα τις 21.30?

Για πείτε..... -_-

3 λενε ηδη ναι για πειτε και οι υπολοιποι -_-

Link to comment
Share on other sites

Τους βλεπω λιγο ντροπαλους Νίκο..... tongue.giftongue.gif

αυτο βλεπω κι εγω μεχρι και τον νασο επιασαν οι ντροπες :cry::lol::lol::lol:

δηλαδη αμα ερθω κατω και κανονισουμε ολοι θα ερθουν ε? tongue.gif:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ,δυστυχως ,ετυχε καποιο προβληματακι με τον μικρο και ειναι στο νοσοκομείο...οποτε για την Κυριακη εγω δεν..... :)

περαστικα στον πιτσιρικα μακη

αντε να βλεπω κοσμο :huh:

Link to comment
Share on other sites

περαστικα στον πιτσιρικα μακη

αντε να βλεπω κοσμο ;)

μακι περαστικα στον πιτσιρικα ελπιζω να μην ειναι τπτ σοβαρο....

τελικα τι εχουμε κανονισει για την κυριακη? 8ελω μια επαναληψη μην ειμαι μονος και περιμενω...

ειδα ενα tsi κοκκινο ΑΖΒ ΠΙΝΑΚΙΔΑ σημερα με αυτοκολλητο μαυρο αλλα δεν το εχω ξανα δει... ειναι κανενας καινουργιος?

8ελω απαντηση απο vagva naso kai mokujin 8α παρω τηλ και το παιδι με το edition 30 8Α πω και στον δημητρη με το gti που 8α τον δω σημερα αλλα μαλλον αυτοι μεσα ειναι απο οτι μου ειχαν πει.

QUOTE (MaxSto @ 22/06/2008, 20:43 ) *

Οποτε να πουμε για Κυριακή 6/7/08 κατα τις 21.30?

Για πείτε..... wink.gif

συναντιση στον φαρο στο παρκινκ και κανονιζουμε που 8α παμε...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παίδες...!!!!

Υ.Γ. Υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα να ερθω.Αν ειναι θα ειμαι εκει ακριβως στις 21.30...Μην περιμενετε παραπερα..... ;)

Link to comment
Share on other sites

ok Μάκη περαστικά στο παιδί....

Νίκο το κόκκινο tsi to έχω πετύχει και στην κ.Αχαία μια μέρα...το είχε κλειδωμένο στην κεντρική πλατεία... Για τον Χρήστο λες με το edition για τηλ?

μέσα είμαι ακόμα για Κυριακή 21:30 Φάρο...όπως είχαμε πει :)

οκ Νάσο τα λέμε άλλη φορά (είχα κατέβει Πύργο το προηγούμενο ΣΚ βόλτα )

Link to comment
Share on other sites

ok Μάκη περαστικά στο παιδί....

Νίκο το κόκκινο tsi to έχω πετύχει και στην κ.Αχαία μια μέρα...το είχε κλειδωμένο στην κεντρική πλατεία... Για τον Χρήστο λες με το edition για τηλ?

μέσα είμαι ακόμα για Κυριακή 21:30 Φάρο...όπως είχαμε πει :)

οκ Νάσο τα λέμε άλλη φορά (είχα κατέβει Πύργο το προηγούμενο ΣΚ βόλτα )

Ωραιος ρε...ουτε ενα πμ δεν εστειλες.Μαλλον θα στο ξεκολλλησω το αυτοκολλητο tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ρε...ουτε ενα πμ δεν εστειλες.Μαλλον θα στο ξεκολλλησω το αυτοκολλητο tongue.giftongue.gif

δεν ξερω πως τον λενε αλλα και παλι δεν βρησκω το τηλ του ΄) τεσπα αν το δει 8α ερ8ει

ο δημητρης μου ειπε οτι 8α περασει.. και εχω ενημερωσει και αλλουσ 2 που δεν ξερουν ακομα αν θα ερ8ουν...

καλυτερα να μην κανονισουμε για 5χ5 γιατι ουτε 4 δεν ειμαστε.χιχιχ

νασο κλειστο μαγαζι και ελα να πιουμε καμια μπυρα ρεεεεεεεε τι θα τα κανεις τοσα λεφτα?

και γιατι 8α το βγαλεις το αυτοκολλητο? αν το κανεις κομμενη η χοριγια....

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ρε...ουτε ενα πμ δεν εστειλες.Μαλλον θα στο ξεκολλλησω το αυτοκολλητο tongue.giftongue.gif

και κάναμε και 15min να το βάλουμε το ρημάδι!!!! :excl:

καλυτερα να μην κανονισουμε για 5χ5 γιατι ουτε 4 δεν ειμαστε.χιχιχ

νασο κλειστο μαγαζι και ελα να πιουμε καμια μπυρα ρεεεεεεεε τι θα τα κανεις τοσα λεφτα?

και γιατι 8α το βγαλεις το αυτοκολλητο? αν το κανεις κομμενη η χοριγια....

ούτε για tennis δεν μπορούμε να πάμε :thumbsup:

ποια χορηγία βρε παιδιά ...έχω χάσει επεισόδια ???

Link to comment
Share on other sites

Τελικά χθες καταφερα να παω στην συναντηση.....!!!

Ευτυχως γιατι θα εχανα....επεσε πολυ γελιο ,και μαζι και δυο αιθεριες υπάρξεις..... tongue.giftongue.gif

Αράξαμε διπλα στην θαλασσα και επιδοθηκαμε στο γνωστο σπορ του beer-ing.... -_-

Καποια στιγμη,μολις ηρθε η σερβιτορα,νομιζα οτι ειμαστε σε αλλη χωρα!!! tongue.gif

Γνωρίσαμε επιτελους και τον mokujin.......Οι υπολοιποι ηταν τα γνωστα ρεμάλια.....οι συνηθεις υποπτοι.

Φωτο δεν εχουμε ,γιατι απο την πολυ μπυρα το μονο που σκεφτομαστε ηταν το "κατουρημα"..... :lol::lol:

Αντε τωρα και για κανενα μπανάκι...... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καποια στιγμη,μολις ηρθε η σερβιτορα,νομιζα οτι ειμαστε σε αλλη χωρα!!! tongue.gif

Γνωρίσαμε επιτελους και τον mokujin.......Οι υπολοιποι ηταν τα γνωστα ρεμάλια.....οι συνηθεις υποπτοι.

Φωτο δεν εχουμε ,γιατι απο την πολυ μπυρα το μονο που σκεφτομαστε ηταν το "κατουρημα"..... :lol:B)

Αντε τωρα και για κανενα μπανάκι...... -_-

ονόματα για τα ρεμάλια δεν λέμε,,.. :lol:

βασικά φώτο δεν έχουμε διότι σβήσαμε και το κεράκι.... :rolleyes:

για αυτό βούλωσε η τουαλέτα.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά χθες καταφερα να παω στην συναντηση.....!!!

Ευτυχως γιατι θα εχανα....επεσε πολυ γελιο ,και μαζι και δυο αιθεριες υπάρξεις..... tongue.giftongue.gif

Αράξαμε διπλα στην θαλασσα και επιδοθηκαμε στο γνωστο σπορ του beer-ing.... -_-

Καποια στιγμη,μολις ηρθε η σερβιτορα,νομιζα οτι ειμαστε σε αλλη χωρα!!! tongue.gif

Γνωρίσαμε επιτελους και τον mokujin.......Οι υπολοιποι ηταν τα γνωστα ρεμάλια.....οι συνηθεις υποπτοι.

Φωτο δεν εχουμε ,γιατι απο την πολυ μπυρα το μονο που σκεφτομαστε ηταν το "κατουρημα"..... :lol::lol:

Αντε τωρα και για κανενα μπανάκι...... :rolleyes:

Σταματα ρε μακι με την κακια στο στομα εισαι... ακου ρεμαλια...

ΛΟΙΠΟΝ ΡΕΜΑΛΙΑ οχι εμεις που πηγαμε στην συναντιση οι αλλοι που δεν ηρθατε... κανονιστε να φατε kick ban και να σας βγαλουμε τα αυτοκολλητα..χιχιχι

ΟΙ ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ λεμε για μπανακι στις 20/7 μεσημερακι πιστευω, δεν εχουμε πει ωρα... στο moreno del mare (μην παει κανενας στο τει και περιμενει)

οι κυριοι με τα λουρια και την βερα θα παρουν και γυναικοπαιδα μαζι τους εγω 8α παρω την μανα μου να κανει κανα μπανακι(και καλα)... το λοιπον οτι εχει ο καθενας να το παρει χιχιχι

ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΗΛΥΤΙΣΟΥΜΕ αυτους που δεν ερχονται θα δωσουμε τσαμπα καπελακι vwclub για τον ηλιο... με τον υδροτα του maxsto ενα καπελακι εχουμε 5 λεπτα ο καθενας 8α το φοραει..

ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΡΕΝΟ να παρει χαρτι.... οπος παμε παλια εθνικη περναμε καλαμακι μπαινουμε λακοπετρα περναμε το στενο που παει για τον ξενοδοχειο του νικολετατου και στο επωμενο στενο λεει (ταμπελα) moreno

ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ κανονιζουμε συναντιση στην πατρα (παρκινκ φαρου) και παμε ολοι μαζι σιγα σιγα... το τονιζω σιγα''' σιγα'''

οσο για τις μπυρες θα τις πινουμε σιγα σιγα γιατι δεν σας προλαβενω τον amstel τον ιδιο ηπιαμε...

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα μέλη που δώσανε το παρόν σε αυτήν την συνάντηση και από ότι είδα μάκητα περάσατε ΤΕΛΕΙΑ.....Εύγε....

Να σας πω ότι στις 20/07/2008 έχουμε συνάντηση για μπανάκι στην ΑΚΡΑΤΑ και πάμε εκεί για να ρθουνε και μέλη παό τις γύρω περιοχές και η σκέψη μας ήταν ταμέλη της ΠΑΤΡΑΣ για να ανεβούμε λίγο....Μήπως να κανονίζατε για να ρθειτε και σεις μαζί μας...????

Εγώ στις 19/07/2008 θα είμαι ΠΑΤΡΑ λόγω υποχρεώσεων οπότε την κυριακή εκείνη θα ξεκινήσω από ΠΑΤΡΑ για να συναντηθώ με τα μέλη της αθήνας στην ΑΚΡΑΤΑ όπου θα πάμε για μπανάκι...Αν είναι να κανονίσουμε να ρθειτε και σεις από ΠΑΤΡΑ και να πάμε όλοι μαζί....Τί λέτε????

Επίσης αν χρειαστείτε ή αυτοκόλλητα ή ηλιοπροστασίες ας τα μαζέψει κάποιος και να μου πει για να σας φέρω....

Η πόλη της ακράτας επιλέχτηκε και για σας με σκοπό να σας γνωρίσουν και τα μέλη της αθήνας...Για κοιτάξτε το.....

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα μέλη που δώσανε το παρόν σε αυτήν την συνάντηση και από ότι είδα μάκητα περάσατε ΤΕΛΕΙΑ.....Εύγε....

Να σας πω ότι στις 20/07/2008 έχουμε συνάντηση για μπανάκι στην ΑΚΡΑΤΑ και πάμε εκεί για να ρθουνε και μέλη παό τις γύρω περιοχές και η σκέψη μας ήταν ταμέλη της ΠΑΤΡΑΣ για να ανεβούμε λίγο....Μήπως να κανονίζατε για να ρθειτε και σεις μαζί μας...????

Εγώ στις 19/07/2008 θα είμαι ΠΑΤΡΑ λόγω υποχρεώσεων οπότε την κυριακή εκείνη θα ξεκινήσω από ΠΑΤΡΑ για να συναντηθώ με τα μέλη της αθήνας στην ΑΚΡΑΤΑ όπου θα πάμε για μπανάκι...Αν είναι να κανονίσουμε να ρθειτε και σεις από ΠΑΤΡΑ και να πάμε όλοι μαζί....Τί λέτε????

Επίσης αν χρειαστείτε ή αυτοκόλλητα ή ηλιοπροστασίες ας τα μαζέψει κάποιος και να μου πει για να σας φέρω....

Η πόλη της ακράτας επιλέχτηκε και για σας με σκοπό να σας γνωρίσουν και τα μέλη της αθήνας...Για κοιτάξτε το.....

+100000000000

και κανονιστε συναντηση 28 ιουλιου μεχρι 8 αυγουστου πρωτα ο θεος θα ειμαι πυργο

στον πυργο σιγουρα θα βγουμε οι πυργιωτες οσοι απο εσας δεκτοι tongue.gif;):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ;):lol: ΘΑ ΚΑΟΥΝ ΤΑ GOLFAKIA MAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΙΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ + ΩΡΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ.

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΥΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ...

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΚΡΑΤΑ ΤΩΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ οτι και οι αλλοι δεν θα εχουν προβλημα μια και θα ειναι και παιδια απο αθηνα...

ως τωρα ξερουμε οτι ειναι στις 20/7 στην ακρατα περιμενουμε και αλλες πληροφοριες και αν γινετε να μιλαμε σε αλλο τοπικ παραγινε το κακο του 12 σελιδες

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΥΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ...

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΚΡΑΤΑ ΤΩΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ οτι και οι αλλοι δεν θα εχουν προβλημα μια και θα ειναι και παιδια απο αθηνα...

ως τωρα ξερουμε οτι ειναι στις 20/7 στην ακρατα περιμενουμε και αλλες πληροφοριες και αν γινετε να μιλαμε σε αλλο τοπικ παραγινε το κακο του 12 σελιδες

για την ακρατα θα ανοιχτει τοπικ οποτε μην αγχονεστε

υπαρχει και αλλο τοπικ για να μιλαμε αλλα και το σαουθμοξ

απλα αυτο ανοιχτηκε και βολευει για να κανονιζοντε και οι συναντησεις :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα μέλη που δώσανε το παρόν σε αυτήν την συνάντηση και από ότι είδα μάκητα περάσατε ΤΕΛΕΙΑ.....Εύγε....

Να σας πω ότι στις 20/07/2008 έχουμε συνάντηση για μπανάκι στην ΑΚΡΑΤΑ και πάμε εκεί για να ρθουνε και μέλη παό τις γύρω περιοχές και η σκέψη μας ήταν ταμέλη της ΠΑΤΡΑΣ για να ανεβούμε λίγο....Μήπως να κανονίζατε για να ρθειτε και σεις μαζί μας...????

Εγώ στις 19/07/2008 θα είμαι ΠΑΤΡΑ λόγω υποχρεώσεων οπότε την κυριακή εκείνη θα ξεκινήσω από ΠΑΤΡΑ για να συναντηθώ με τα μέλη της αθήνας στην ΑΚΡΑΤΑ όπου θα πάμε για μπανάκι...Αν είναι να κανονίσουμε να ρθειτε και σεις από ΠΑΤΡΑ και να πάμε όλοι μαζί....Τί λέτε????

Επίσης αν χρειαστείτε ή αυτοκόλλητα ή ηλιοπροστασίες ας τα μαζέψει κάποιος και να μου πει για να σας φέρω....

Η πόλη της ακράτας επιλέχτηκε και για σας με σκοπό να σας γνωρίσουν και τα μέλη της αθήνας...Για κοιτάξτε το.....

ΕΛΠΙΖΩ να μην τα αλλάξεις κι αυτή τη φορά φίλε Γιάννη, γιατί στις 20 του μήνα τα ξημερώματα βγαίνω Πειραιά επιστρέφοντας από Κρήτη... Οπότε αν είναι αφού μου άλλαξες την Πέμπτη βράδυ για μεθαύριο, ελπίζω να τα πούμε στην Ακράτα! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.