Jump to content
Rooster

καπάκι απο πίσω υαλοκαθαριστήρα

Recommended Posts

Γεια χαρα σε όλους,

μέσα σε ενα μηνα απο την αγορά του, εξαφανίστηκε το καπάκι του πίσω υαλοκαθαριστήρα.

'Αρχισα να προβληματίζομαι οταν πρόσεξα στο δρόμο 3,4 polo σαν το δικό μου που επίσης τους

έλειπε το καπάκι απο πίσω...

Ξέρει κανένας αν έχει να κάνει με κάποια προβληματική στήρηξη ή αν για κάποιο λόγο κάποιοι

μπαίνουν στη διαδικασία να το κλέψουν? :lol:

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας αν έχει να κάνει με κάποια προβληματική στήρηξη ή αν για κάποιο λόγο κάποιοι

μπαίνουν στη διαδικασία να το κλέψουν? :lol:

Ευχαριστώ.

Μάλλον το δεύτερο συμβαίνει φιλαρακο και μενα τη δευτερη μερα που πήρα το γκολφ μου πηρα την ταπα από τη βαλβίδα στα λάστιχα

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον στο έχουν κλέψει, γιατί αυτό από μόνο του είναι πολύ δύσκολο να φύγει μιας και είναι κουμπωμένο καλά! Εκτός αν το χτύπησες κατά λάθος κάπου (Αν και λίγο δύσκολο).

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μετά απο 1,5 χρόνο σχεδόν είναι κανονικά στη θέση του.

Μήπως το παρατήρησες μετά απο κάποιο πλύσιμο με βούρτσες σε βενζινάδικο??

Το λέω γιατί ο ξάδερφός μου που το πλαίνει σε βενζινάδικο τρείς φορές το βρήκε κάτω φεύγοντας και το ξαναέβαλε ( με τις βούρτσες βγαίνει για πλάκα ) .

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον στο έχουν κλέψει, γιατί αυτό από μόνο του είναι πολύ δύσκολο να φύγει μιας και είναι κουμπωμένο καλά! Εκτός αν το χτύπησες κατά λάθος κάπου (Αν και λίγο δύσκολο).

Καλα ρε παιδιά δεν ειναι λιγο χαζομάρα να μπείς στη διαδικασία να κλέψεις ενα καπάκι? Δηλαδή πόσο έχει αυτο το πράμα? :huh:

Το έχω πάει σε βούρτσες, αλλα δυστηχώς δε μπορώ να ξέρω αν έφυγε εκεί. Απλά το κατάλαβα οτι έλειπε την επόμενη μέρα απο βραδυνή έξοδο που το είχα παρατήσει λίγο απόμερα.

Edited by Rooster
Link to comment
Share on other sites

Εγω καθως επλενα το αμαξι με πιεση και ειχα σηκωμενο τον πισω υαλοκαθαρ. κατα λαθος επεσε νερο επανω του και επεσε το καπακι κατω. Νομιζα οτι εσπασε βασικα. Παρ' ολα αυτα ειχε ξεκουμπωσει. Μπανει + βγαινει ευκολα. Σιγουρα σου το εκλεψαν.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκαθαρα στο πήραν ή τίποτα παιδάκια για να "χαρούν" ή κάποιος που του το πήραν και ψάχνει να το αντικαταστήσει!!!

όλα τα vw polo,golf στη θεσσαλονίκη κυκλοφορούν χώρις καπάκι!!!

εγώ αφού αγόρασα το έχω μέσα στο αμάξι και το βάζω μόνο όποτε θέλω και είμαι σίγουρος ότι δε θα μου

το πάρουν ξανά!!!

κάνε το ίδιο!

Link to comment
Share on other sites

και εμενα πηγε να φυγει οταν ειχα ανοιχτο τον υαλοκαθαριστιρα και σκαλςσε το λαστιχο που επλενα το αμαξι!!!

ευτυχως το ειδα πριν πεσει!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδιά δεν ειναι λιγο χαζομάρα να μπείς στη διαδικασία να κλέψεις ενα καπάκι? Δηλαδή πόσο έχει αυτο το πράμα? :huh:

Το έχω πάει σε βούρτσες, αλλα δυστηχώς δε μπορώ να ξέρω αν έφυγε εκεί. Απλά το κατάλαβα οτι έλειπε την επόμενη μέρα απο βραδυνή έξοδο που το είχα παρατήσει λίγο απόμερα.

εχω το πολο 3,5 χρονια και εχω "χασει" 4 καπακια το ενα μαλιστα μεσα σε αντιπροσωπεια!

Ξεκαθαρα στο πήραν ή τίποτα παιδάκια για να "χαρούν" ή κάποιος που του το πήραν και ψάχνει να το αντικαταστήσει!!!

όλα τα vw polo,golf στη θεσσαλονίκη κυκλοφορούν χώρις καπάκι!!!

εγώ αφού αγόρασα το έχω μέσα στο αμάξι και το βάζω μόνο όποτε θέλω και είμαι σίγουρος ότι δε θα μου

το πάρουν ξανά!!!

κάνε το ίδιο!

+1!!!!

χαχαχαχα!πολυ καλο!!!! worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.