Jump to content
NEA_KIOS

Golf 5/6 1.4 Tsi - Aftermarket Σκάστρες [Εργοστασιακά και Βελτιωμένα]

Recommended Posts

παιδια μολισ εβαλα πριν λιγη ωρα τον ανταπτορα τησ forge και δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο ωραιο θορυβο κανει...

εχω τρελαθει....

Το αγορασες απο τον dealer της forge?

Link to comment
Share on other sites

Official dealer στην Ελλάδα

Greece

AVC Weber Service Limited

4 El Venizelou Str

17676 Kalthea

Athens

Tel: (+30) 2109231393 - 2109241413

www.avcweber.gr

info@avcweber.gr

Στο site πάντως δεν βρίσκω κάτι για τον αντάπτορα.....

Link to comment
Share on other sites

Στο site πάντως δεν βρίσκω κάτι για τον αντάπτορα.....

Δεν εχει σημασια.Παρε τηλεφωνο και ρωτα.Μου ειχε πει οτι την παρασκευη παραλαμβανει γιατι του ειχαν τελειωσει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σημασια.Παρε τηλεφωνο και ρωτα.Μου ειχε πει οτι την παρασκευη παραλαμβανει γιατι του ειχαν τελειωσει.

την έχει βάλει κανείς??Είμαστε σίγουρει ότι δν δημιουργεί προβλήματα...???

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη, σου δίνουν και χαρτί δυναμόμετρησης??

Δεν ξέρω ακόμα....στις 2 η ώρα πάω να την παραλάβω και να την τοποθετήσω επιτόπου...

Δύο πράγματτα μόνο φοβάμαι ...μην επηρεάσει την εγγύηση...και να μην χάσει πίεση....

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει καμια σχεση με την εγγυισει δεν χανετε σε καμια περιπτωση και η πιεση δεν πεφτει

Την έχεις ακούσει καθόλου πως είναι από άποψη θορύβου???

Επλίζω να μην είναι πολύ καγκούρικη...

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει καμια σχεση με την εγγυισει δεν χανετε σε καμια περιπτωση και η πιεση δεν πεφτει

Ποσο σιγουρος εισαι για την εγγυηση?

Σε πιθανο προβλημα, μικρο ή μεγαλο, που θα προκυψει οχι απαραιτητα απο την σκαστρα,

εκει θα πατησουν... new_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποσο σιγουρος εισαι για την εγγυηση?

Σε πιθανο προβλημα, μικρο ή μεγαλο, που θα προκυψει οχι απαραιτητα απο την σκαστρα,

εκει θα πατησουν... new_killpc.gif

ΑΝ συμβεί κάτι τέτοιο πακέτο....δν μπορείς απλά να βγάλεις τον αντάπτορα...και όλα καλά???

λέμε τωρα...

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ο ιδιος μηχανικος και ο κουμπαρος μου και επι 14τιας φιλος μου ειναι αρχημηχανικος σε αντιπροσωπια vw και επιδει ειχα την ιδια απορια τον εχω ρωτισει γιαυτο το θεμα

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ο ιδιος μηχανικος και ο κουμπαρος μου και επι 14τιας φιλος μου ειναι αρχημηχανικος σε αντιπροσωπια vw και επιδει ειχα την ιδια απορια τον εχω ρωτισει γιαυτο το θεμα

χαίρομαι.....

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ο ιδιος μηχανικος και ο κουμπαρος μου και επι 14τιας φιλος μου ειναι αρχημηχανικος σε αντιπροσωπια vw και επιδει ειχα την ιδια απορια τον εχω ρωτισει γιαυτο το θεμα

Ο θόρυβος ξέρεις αν ρυθμίζεται????

μάλλον όχι λε??

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ναι αλλα δεν λεω με σιγουρια

Θεωρείς πως είναι λόγος να σε σταματήσουνε σε μπλόκο.....γιατί περνάω από πολλά μπλόκα καθημερινά....

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα..... αν θα κανει παρα πολυ θορυβο?κανει ικανοποιιτικο θορυβο οχι οπως οι ανοιχτου τυπο και απο κει και περα το ρυθμιζεις απο τον θορυβο που κανει η λιγοτερο

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα..... αν θα κανει παρα πολυ θορυβο?κανει ικανοποιιτικο θορυβο οχι οπως οι ανοιχτου τυπο και απο κει και περα το ρυθμιζεις απο τον θορυβο που κανει η λιγοτερο

Καλύτερα...εννοείς είναι λίγο ποιο διακριτικός ο θόρυβος....

Πάντως τριάντα ευρώ για τοποθέτηση...τα βρίσκω πολλά....είναι δύσκολη η τοποθέτηση ή απλά μας γδέρνουν???

Link to comment
Share on other sites

:D απλος σας γδερνουνε.η τοποθετιση ειναι απλη.ξεβιδωνεις την μαμα την βγαζεις,βαζεις την προσθικη και πανω σε αυτην βιδωνεις την σκαστρα με τις πιο μακριες βιδες που εχει το πακετο με την προσθικη.ετσι απλα
Link to comment
Share on other sites

:D απλος σας γδερνουνε.η τοποθετιση ειναι απλη.ξεβιδωνεις την μαμα την βγαζεις,βαζεις την προσθικη και πανω σε αυτην βιδωνεις την σκαστρα με τις πιο μακριες βιδες που εχει το πακετο με την προσθικη.ετσι απλα

την εβαλα την Τριτη. πρεπει να βγαλεις το τελευταιο κομματι της εισαγωγης,2 σωληνακια και ενα καλωδιο.εκτος και στα δικα σας TSI εχει πιο πολυ χωρο ή ειναι αλλου η σκαστρα σας.θελει και αλεν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.