Jump to content
Guest nuts

Kkatran Se Tamplo Apo Mk2 Pos?

Recommended Posts

χιουμοριστικό είναι το θέμα; Γιατί κάτι τέτοιο μου φαίνεται απίθανο να γίνεται, ίσως με ολόκληρο το ταμπλό όμως..

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πως μπορεί να έγινε αυτό θέλει τρελή μοντίφα για να μπεί. Εδώ απο golf II σε golf II διαφέρουν τα καντράν και δεν ταιριάζουν και κοτσάρισε μεταγενέστερου μοντέλου!!!! Περιμένουμε photos!

Link to comment
Share on other sites

Guest nuts

ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ VWPERFORMANCE ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΟΥΝ.

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟ.java script:emoticon(':D')

smilie

post-1469-1115755135_thumb.jpg

post-1469-1115755158_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

πολύ κεντραρισμένη στον πίνακα οργάνων είναι η φωτογραφία και δε μπορώ να καταλάβω πως το έκανε

Link to comment
Share on other sites

Και όμως bit,

Το συγκεκριμένο περιοδικό, VW Performance, σπανίως παρουσιάζει Golf σειράς ΙΙ με το δικό του ταμπλώ. Ποτέ όμως δεν έχει αναφερθεί εκτενώς στη μετατροπή ή μετατροπές που χρειάζονται για την εγκατάσταση.

Με είχε απασχολήσει και εμένα το θέμα στο παρελθόν και το είχα ψάξει. Ομως πέρα απο την απαιτούμενη εργασία για τη τοποθέτηση, στην Ελλάδα αντιμετωπίζουμε και το υψηλό κόστος αγοράς του ίδιου του ταμπλώ με τα παρελκόμενά του.

Τελικά και εύκολη δουλειά να είναι δεν ΣΥΜΦΕΡΕΙ. Επίσης δεν ξέρω πως θα "φαινεται" ενα ΙΙ με ταμπλώ από άλλο μοντέλο.

Εχω δεί πάντως ΙΙ με ταμπλώ Corrado, Polo, Σειράς ΙΙΙ (αυτό ισχυρίζεται ότι το κάνει και ο Παντελίδης) στο VW Performance.

Φιλικά,

Link to comment
Share on other sites

adonarim συμφωνώ ότι μπορεί να γίνει, αλλά έγω μιλάω για ολόκληρο ταμπλό όχι μόνο τον πίνακα οργάνων.

Link to comment
Share on other sites

Guest nuts

ONTOS INE AKRIVA JIA UTO KE EGO THELO NA VALO MONO TO KANTRAN STO TAMPLO

MOU. ALIOS MALON THA KSEFIGO LIGO STON PROIPOLOGISMO MOU KE THA VALO APO POLO.

SE MK1!!!!!

KAMIA KALITERI IDEA????????????? knife.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Γρηγόρη, δίκιο έχεις, έλεγα να πάρω μόνο το ταμπλό του R32 αλλά αφού προσφέρθηκες, σου στέλνω σπίτι το λογαριασμό και για το μοτέρ του να την κάνω πλήρη τη μετατροπή :( ! Δίκιο έχεις τελικά καλύτερα είναι. lick.gif

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου : σε αμάξωμα 700κιλών δε βάζεις 3,2λίτρα. Το ζύγισμα του πάει περίπατο. Αλλά για εντυπωσιασμό και ευθείες καλό είναι. :cry::cry::cry: για την δουλειά που ρίξαν τα παλικάρια.

Link to comment
Share on other sites

Δέν πειράζει, αφού πληρώνει ο Γρηγόρης, το έβαλα αύριο!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Λοιπόν Γρηγόρη, δίκιο έχεις, έλεγα να πάρω μόνο το ταμπλό του R32 αλλά αφού προσφέρθηκες, σου στέλνω σπίτι το λογαριασμό και για το μοτέρ του να την κάνω πλήρη τη μετατροπή :D ! Δίκιο έχεις τελικά καλύτερα είναι. lick.gif

Δέν πειράζει, αφού πληρώνει ο Γρηγόρης, το έβαλα αύριο!

αν είναι έτσι φέρε και δω

:Dlick.gif:Dlick.gif:whistling:lick.gif:whistling:lick.gif:whistling:lick.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.